+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 26

Temat: Rak szyjki macicy

Nie zarejestrowany
    Guest

Rak szyjki macicy

Nie rozumiem tu czegos..Cytologia moze nei wykazac zmian chorobowych bo sa usytuowane za gleboko?
    To w takim razie co wtedy? Taka osoba jest chora a cytologia tego nie wykaze, a jak w koncu wykaze to juz bedzie zaawansowany rak??? Nie pojmuje !

Nie zarejestrowany
    Guest

pytanie oraka macicy

witam serdecznie bo ja sie boje omame zeby nie miala raka dlatego ze miala duzo partnerow
    poprostu zmieniala ich a teraz dostaje zasztrzyki anty i niema okresu to normalne??

3. RAK JAJNIKA: leczenie. OPERACJA a kiedy operacja z CHEMIOTERAPIĄ? Mięsaki. Diagnoza i leczenie mięsaków - nowotworów rzadkich Rak podstawnokomórkowy to najczęstszy rak skóry Dziedziczny rak piersi i jajnika. Co musisz wiedzieć o genach BRCA1 i BRCA2
    Nie zarejestrowany
    Guest

rak macicy

u mojej mamy ostatnio po badaniach cytologicznych wykryto komórki rakowe. co dalej? jakie będą tego skutki?

Nie zarejestrowany
    Guest

Do agi:

To jeszcze nie wyrok, twoją mamę czekają dalsze badania i dopiero wtedy okaże się czy to w ogóle rak i w jakim jest stopniu zaawansowania. Nie ma co panikować na zapas.

Nie zarejestrowany
    Guest

Zdrada

Czy jeśli mam jednego partnera, a cytologia wyszła źle, będę miała pobierany wycinek, to czy to znaczy, że mąż mnie zdradził?

Nie zarejestrowany
    Guest

rak szyjki macicy

moja mama odebrała dziś wyniki badań i okazało się że w macicy są komórki rakowe. pod koniec maja ma udać się na operację. co ją czeka?czy jest szansa że komórki nie rozprzestrzeniły się?

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC

Agnieszka!

Pewnie , że jest szansa. czeka ją jeszcze dużo badań i może okazać się, że wcale nie trzeba operować albo wystarczy wyciąć niewielki kawałek. Moja przyjaciółka chorowała na raka szyjki, a po 3 latach urodziła zdrowego synka i obeszło się bez operacji Aha Ania, to wcale nie znaczy, że mąż cie zdradził, ale jeśli chcesz mieć pewność to wyślij go na testy

Nie zarejestrowany
    Guest

rak macicy

czy wycinek może znaczyć już coś poważnego?moja mama ma miec teraz wycinek ale co ciekawe robiła sobie cytologie i wyszla dobrze wiec nie rozumiem tego!!!!!!!!! powiedzcie mi

Nie zarejestrowany
    Guest

rak szyjki macicy

mam raka szyjki macicy ale nie nadaję się na operację tylko chemia i naświetlania,nie rozumiem dlaczego tak...

Nie zarejestrowany
    Guest

amputacja szyjki macicy

wiam jestem po amputacji szyjki macicy 2 dni temu odebrałam wyniki i niemam zielonego pojecia co tam pisze moze ktos pomoze?erosio glandularis cum dysplazja epithelii medioris gradus cin||-ac .eriosio glandiularis cum dysplazja epithelii minoris gradus cin|-b erosio glandularis -de.pomózcie

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości