+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 62
    Nie zarejestrowany
    Guest

żołądek

mam 21lat miałam robioną gastroskopię na wyniku wykazało mi że mam nadżerki i mały wrzód mam bardzo częste biegunki jestem osłabiona bardzo szybko straciłam na wadze jestem co raz częściej osłabiona i senna bardzo często boli mnie żołądek mam nudności czy to może być nowotwór żołądka a może tylko początek bardzo proszę o odpowiedż

Nie zarejestrowany
    Guest

czy to możliwe

Mam 19 lat i odczuwam praktycznie wszystkie objawy raka .Czy jest to możliwe że mogę mieć raka w tym wieku? Proszę o odp.

Nie zarejestrowany
    Guest

rak jelita

Witajcie,

moj brat w wieku 23 lat zmarł na raka jelita. To bvardo poważna choroba i tak mało się o niej mówi. Krótka przed za nim do zoperowana miał biegunki z krwią, ale było już zbyt poźno....postać nowotworu była bardzo złośliwa, nie mia żadnych szans. Jak mozna wcześnie wykryć raka, kiedy lekarze nie chcieli mi zrobić badania bo uważali, ze jestem za młoda (mam 30 lat).....przykre jest to, że mimo opłacanych składek o wszystko trzeba prosić lub się wykłocać....

Nie zarejestrowany
    Guest

:)

Ja mam 21 lat i niestety zachorowałam na tą chorobę . Na początku roku wyczułam sobie guz ale niestety zlekceważyłam sobie to dopiero gdy dostałam okropnych bólów poszłam na USG okazało sie że ma ok 10 cm długości. Już 5 miesięcy jeste po operacji i w trakcie chemioterapii. Jest to cichy rak który praktycznie nie daje oznak. Ja jedynie według moich znajomych chudłam i miałam biegunki ale niestety zlekceważyłam sobie to wszystko. Gdybym sobie tego guza nie wyczuła kto wie może do dziś by sobie tam rósł i rósł .... Dlatego nie lekceważcie sobie żadnych objawów bo potem może być już za późno. Pozdrawiam i życzę zdrówka

Nie zarejestrowany
    Guest

Zapobiegajcie!

Miałam problemy z jelitem. Lekarz zalecił chemoprewencję. Teraz biorę tabletki i przestałam się bać.

Nie zarejestrowany
    Guest

problemy jelitowe

słyszałam, że chemoprewencja może pomóc?

Nie zarejestrowany
    Guest
    ja chce tylko powiedziec ze trzymam kciuki za wszystkich którzy borykają się z tym problemem...

Nie zarejestrowany
    Guest
    Mój chlopak dowiedzial sie ze ma raka , zamknal sie w sobie nie umiem do niego trafif prosze doradzcie mi jak mam postepowac . Wspieram go, staram sie aby czul ze go kocham co moge jeszcze?

Nie zarejestrowany
    Guest
    Wsparcie,wsparcie jeszcze raz wsparcie. Nie róbcie z choroby tragdedii. starjcie się zachowywac, jakby nic sie nie stało, ale WALCZCIE. Można to pokonać! można!

Nie zarejestrowany
    Guest
    mam 19 lat za pol roku matura. ostatnio mam drobne problemy z oddawaniem kalu boli mnie czasem pobrzusze i jest kilka innych objaw ktore tu wyczytalam. wiem ze to nie musi byc od razu to ale rak jelit jest u nas w genach jednak nie wszyscy w rodzinie choruja niestety tez nowotwor doprowadzil do smierci kilka osob z najblizszego pokrewienstwa. czy wiecie jak mam sprawdzic to czy jestem chora tak aby w rodzinie nie robic niepotrzebnego zamieszania przynajmniej zanim bede miala wyniki ? prosze o odpowiedz. kontakt gg 10120110 justyna

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości