+ Odpowiedz na ten temat
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 38 z 38
    Nie zarejestrowany
    Guest
    Też wydaje mi się, że warto spróbować z tabletkami maxi3vena, jeśli te żylaki są w początkowej fazie rozwoju, choć i tak pewnie dobrze byłoby skonsultować się z lekarzem.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Tez brałam mnostwo tabletek i maści na żylaki, które pojawiły mi sie po ciązy. Nic to nie pomagało. Postanowiłam zasiegnąc rady specjalistów z Kliniki Flebologii W Warszawie, która zajmuje sie tego typu problemami. Zrobili mi pełną diagnostykę i wszystkie badania np. Usg Doppler. Po diagnozie lekarz powiedział ze potrzebny bedzie zabieg laseroterapii. Zabieg bezbolesny i nie pozastawia zadnych sladów. Nie ma sensu wydawać pieniedzy na drogie nieskuteczne masc i leki.Trzeba wybrać się do spacjalisty i leczyc sie właściwie.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Oczywiście, że lepiej zapobiegać niż leczyć. Niby to taka banalna prawda, ale jednak działa. Dlatego, kiedy tylko dowiedziałam się, że mam słabe ciśnienie i skłonności do żylaków to sprawdziłam, co mogę zrobić, żeby tych zylaków uniknąć. okazało się, że maxi3vena to tabletki pomagające na tego typu dolegkliwości. w moim przypadku działają.

niteczka
    Guest
    Też przeszłam przez wiele suplementów, witamin maści, ale nie było aż tak spektakularnego efektu. Zdecydowałam się na laseroterapię, robiłam w Klinice Flebologii Efekt natychmiastowy, oczywiście przez zabiegiem była dokładna diagnostyka, wszystkiego się dowiedziałam, jak to będzie wyglądało. Sam zabieg trwał koło 40 minut i mogłam od razu iść do domu, malutki tylko ślad po wkłuciu został .

Bernasia
    Guest
    U mnie jak tylko pojawił się problem z ciężkimi nogami i pajączkami, to zaczęłam się smarować żelem z kasztanowca. Potem torchę poszperałam po internecie i doszły specjalne ćwiczenia i maxi3venę, która zawiera ruszczyk. Teraz jest lepiej, wyraźna poprawa, ale nie rezygnuję z profilaktyki.

rasbera
    Guest

nogi

Jakiś czas temu dostałam strasznych pajączków na udach , bałam się , że pojawią się zylaki. I w ogóle nogi jakieś takie ciężkie były, ciągle je czułam, ciążyły , mrowiły. Po zastosowaniu maxi3vena wszystkie objawy na szczęście ustąpiły. Tabletki biorę cały czas, mam siedzącą pracę i jednak nogi są w jednej pozycji wiele godzin.

Nie zarejestrowany
    Guest
    A jak długo brałaś maxi3venę zanim pajączki ustąpiły? U mnie też się zaczęły pojawiać, dodatkowo sporadycznie puchną mi nogi.

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM Avatar Sieć Diagnostyka
    Mieszka w
    Kraków
    Warto oznaczyć stężenie D-dimerów, które są produktem rozpadu fibryny - podstawowego elementu skrzepu krwi. Są bardzo czułym wskaźnikiem obecności zakrzepicy.

Ich stężenie ulega znacznemu zwiększeniu po wystąpieniu zakrzepicy żylnej lub tętniczej.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości