+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 36 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 354
    Nie zarejestrowany
    Guest

Jak pozbyć się kurzajek

Już dwa miesiące mam kurzajkę na małym palcu stopy.Przy chodzeniu sprawia mi ogromny ból.Od nienaturalnego stawiania stopy boli mnie już każda część nogi, aż do kolan.Na początku walczyłam z nią lekiem "Duofilm" z kwasami salicylowym i mlekowym.Nie pomogło.Potem miałam ją zamrażaną ciekłym azotem.Miał mi sie zrobić pęcherz, który pani dermatolog kazała przekłuć.Pęcherz mi sie nie zrobił. Po zabiegu boli mnie dwa razy bardziej niż przed. Poza tym żadnych innych zmian. Od 3 dni smaruję bolesny problem jaskółczym zielem. Nie chcę zapeszać, ale chyba zaczyna mi się wygładzać i zmniejszać, choć nadal potwornie boli.Trochę wystraszyła mnie informacja o typach HPV mających cechy onkogenne.Nie wiem, gdzie mogłam sie zarazić. Podejrzewam, że na basenie (pomimo chodzenia w klapkach) lub w sklepie obuwniczym (w tym czasie przymierzałam dużo par butów).Na szczęście mam tylko jedną zmianę.Nie rozsiały mi się i nie zaraziłam męża.

Nie zarejestrowany
    Guest

kurzajki

tak.tak wlasnie tylko tym mozna wyleczyc kurzajki.To powinno sie naglosnic.Dziadek pamietam zasadzil dla mnie tę roslinę w ogrodzie.Pamietam szybko je wyleczyłam .Teraz moja córka miała ten sam problem co pani Magda na stopie .problemu nie ma,wyleczona.Roslinę można jeszcze spotkac(w kazdym miejscu przelamania tej roslinki ,wyplywa żółty sok ,tym smarować/

Nie zarejestrowany
    Guest

kurzajki

miałam ten problem,stosowałam maści,żele,lakiery,nawet to "jaskółcze ziele",nic nie pomagało,w końcu zapisałam sie na zabieg wypalenia laserem i sa efekty,zostały małe blizny,ale przy tym,co maiłam na dłoniach,sa niewidoczne,zabieg robiłam 2 razy,bo większe kurzajki odrosły,ale teraz niemam juz tych wielkich,kilka drobnych,juz tak nie szpecących rak,bo niewidocznych.Sam zabieg jest nieprzyjemny ale bezbolesny,/znieczulenie miejscowe/ ,rany trzeba przemywać ok 2 tygodnie woda utlenioną i smarowac maścia/ja miałam polseptol/.Polecam

Nie zarejestrowany
    Guest

kurzajki

też mam ten problem, miałam zamrażane, smarowałam ale od nowa sie robią. A jak wygląda to jaskółcze ziele?

Nie zarejestrowany
    Guest

ja sie pozbylam

ja sie pozbylam kurzajki...co prawda mialam tylko jedna ale ja "wygryzlam" . Na prawde!! widocznie musialamja z korzeniem wyrwac i juz nie mam od paru lat~!

Nie zarejestrowany
    Guest

mały zestaw kurzajek na pięcie ;/

2 lata temu kupiłam sobie sandałki profilowane, podczas chodzenia troche obtarły mi pięte. Nawet nie zauważyłam kiedy pojawiły się kurzajki. Mam ich kilka na pięcie. Nie przeszkadzają w chodzeniu, ale niezbyt estetycznie wyglądają. Zupełnie nie wiem co z tym zrobić ;/ żadne preparaty nie skutkuja...

Nie zarejestrowany
    Guest

Jaskółcze ziele.

W młodym wieku miałem wiele kurzajek na dłoniach. Bawiąc się na gruzach Warszawy, chyba intuicyjnie, posmarowałem dłonie jaskółczym zielem i jakimś zielskiem rosnącym obok. Kurzajki znikły po kilku dniach, pozbyłem się ich na kilkadziesiąt lat. Około 10 lat temu pojawiła się jedna, którą nie mogę skutecznie zwalczyć. Pojawia się po jakimś czasie. Przypuszczam że czynnikiem wspomagającym działanie jaskółczego ziela, było to drugie zielsko, ale niestety nie mogę go w pomięci odtworzyć.

Nie zarejestrowany
    Guest

ziolowe sposoby

nie wiem co to dokladnie jaskolcze ziele, ja kiedys mialam z apteki sok z mniszka lekarskiego i dzialal, warto sprobowac, a moze trzba go zmieszac z jaskolczym zielem?

Nie zarejestrowany
    Guest

Kurzajki

Wymrazanie jest meczace czase, kilka razy trzeba, czasem raz, ale skuteczne wkoncu

Nie zarejestrowany
    Guest

:)

ja kupilam jakiś smierdzacy drogi preparat, to "dzieki" niemu przybylo mi kurzajek i zrobily sie wieksze i czerwone...dlon mnie swedziala i jak wychodzilam na mroz to troche bolala, dlatego tez postanowilam tego nie stosowac i tak chyba 3 miesiace pozniej wpadlam na pomysl, ze peeling sobie radzi nie z takimi sprawami mialam pod reka peeling st evess... i kurzajki zniknely po 2 tygodniach "peelingowania" 2 razy w tygodniu do tej pory nie mam z nimi do czynienia

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 36 12311 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości