+ Odpowiedz na ten temat
Strona 12 z 36 PierwszyPierwszy ... 2101112131422 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 354
    Nie zarejestrowany
    Guest

Homeopatia i magia to zło

bo jest ważne nie tylko że uzdrawia al także co lub KTO uzdrawia
    preparaty homeopatyczne to czysta woda lub cukier - nie posiadają one ŻADNYCH substancyj aktywnych - skoro nie ma CO leczyć pozostaje KTO. Hahnemann praktykował magię i okultyzm, więc babranie się w homeopatii jest pakowaniem się w poważne kłopoty. podobnie z wiązaniem nitek i inną magią. Jeśli ktoś jest chrześcijaninem nie może stosować tych metod, gdyż każdy parający się magią jest ohydny w oczach Boga.
    stosujcie zatem normalne leki i proście Jezusa o pomoc
    szczęść Boże

Nie zarejestrowany
    Guest

tylko ciekły azot!

Na kurzajkę jedynie pomaga ciekly azot - wiem to z doświadczenia, ponieważ od kilku lat sama walczę z tym świństwem. W porze letniej można się jeszcze pokusić o nacieranie kurzajki glistnikiem jaskółcze ziele, ale teraz z racji tego, że zbliża się jesień i zima, to ziela tego się już raczej nie znajdzie.
    Wcześniej, kiedy jeszcze w aptekach nie było "domowych wymrażaczy", to wymrażało się kurzajki u dermatolga ciekłym azotem. Teraz już są takie preparaty do domowego użytku, które po kilkukrotnym użyciu doprowadzają do tego, że kurzajka odpada wraz z korzeniem. Od kilku meisięcy stosuję z powodzeniem Wartix (mniej niż 30zł) i bardzo sobie go chwalę, gdyż rzeczywiście jest skuteczny, bo za jego pomocą pozbyłam się już kilku kurzajek.

Nie zarejestrowany
    Guest

kurzajki:(

Witam. Kurzajkę miałam na dłoni od 8 lat. Była duza i bardzo mi dokuczała. Zrobiłam roztwór z octu i przykładałam . Po tygodniu odpadła ale została blizna. Mimo wszystko cieszyłam się. Po 2 miesiącach pojawiłasie obok kolejna kurzajka, również zastosowałam poprzednią metodę z takim samym rezultatem. Nie minęły 3 miesiące a na stopie pojawił się odcisk. po paru tygodniach zrobił się bardzo duży i bardzo bolący. Obok niego wyrosło pare małych kurzajek. Stosowałąm rózne preparaty w celu ich usunięcia. I nic! Obecnie jestem na etapie leczenia chirurgicznego , lecz nie wiem z jakim rezultatem. Lekarz wyciął dużą kurzaję, wyłyżeczkował. Sam zabieg nie bolał, lecz znieczulenie które dostałam sprawiało niesamowicie wielki ból. Teraz czekam na kolejną wizytę. Małe kurzajki ponoc mogą się same wchłonąc,po usunięciu macierzystej. Jeżeli tak jednak nie będzie czeka mnie wymrażanie lub wypalanie.

Nie zarejestrowany
    Guest

kurzajki

Czy wypalanie azotem boli, lub wymrażanie?? Jest to zabieg ze znieczuleniem czy bez??

Nie zarejestrowany
    Guest

pomocy

pomocy mam duża brodawkę na palcu jak ja wyrywam to ona krwawi i większa odrasta pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nie zarejestrowany
    Guest

.

Wymrożenie kurzajki nie boli najwyżej w chwili wymrażania trochę szczypie, można wymrozić sobie samemu kurzajkę w domu za pomocą preparatu Wartix, który można kupić w aptece.

Nie zarejestrowany
    Guest

jak usunąć z dłoni brodawki

brodawki czyli zwykłe kurzajki można łatwo usunąć smarując je cifem lub domestosem - działa wypróbowałam

Nie zarejestrowany
    Guest

Najstarsza i najskuteczniejsza metoda leczenia kurzajek to polewanie ich własnym moczem.

Najstarsza i najskuteczniejsza metoda leczenia kurzajek to polewanie ich własnym moczem. To nie jest żart. Może nie jest zbyt higieniczne i może wydawać się obrzydliwe ale jest naprawdę skuteczne.
    Dość często zdarzało mi się mieć kurzajki,występowały u mnie wirusowo jednak nie były zaraźliwe, nikt z moich najbliższych ich nie miał. Pamiętam taki okres że miałam ich bardzo dużo na dłoniach, smarowałam je różnymi preparatmi lecz długo nie mogłam się ich pozbyć. Wtedy ciocia poradziła mi żebym za każdym razem jak będę w ubikacji polewała je moczem. Kurzajki stawały się coraz mniejsze a po pewnym czasie znikły i nie mam już z nimi problemu. Jest to naprawdę skuteczna i darmowa metoda leczenia. Własny mocz naprawdę pomaga a na pewno jest mniej obrzydliwy ( bo to przecież własny) niż jakieś kurzaje na dłoniach lub stopach. Warto się poświęcić zwłaszcza że po wyjściu z ubikacji od razu można przecież umyć ręce.

Nie zarejestrowany
    Guest

kurzajka

Ja chodzę do dermatologa i usówa mi to laserowo i wycina duży kawałek miesa do tego ale i tak po około 3miesiacach znow wychodzi i ciagle w tym samym miejscu

Nie zarejestrowany
    Guest

Pipipripi

A ja lubie miec Kurzajki i nie lecze sie tylko specjalnie je hoduje

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 12 z 36 PierwszyPierwszy ... 2101112131422 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości