+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 36 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 354
    Nie zarejestrowany
    Guest

czy zawsze się zarażamy?

Mam pytanie,miałam kontakt z osobą,która mam na dłoniach kurzajki.Oczywiście zorientowałam się dopiero po fakcie...mam pytanie,czy zawsze dochodzi do zarażenia? czy się na zapas martwię?jakie są pierwsze objawy jeśli jednak się zaraziłam i czy może wcześniej coś zrobić?

Nie zarejestrowany
    Guest

Abc

Ja miałem taką od wielu dni na stopie strasznie bolało przy bieganiu a ja dużo biegam. Pewnego dnia wkurzyłem się wziąłem żyletkę porozcinałem ją i własnoręcznie wyrwałem, bardzo bolesny zabieg ale skuteczny bo po około 2 3 tygodniach rana po kurzajce się zagoiła i znowu mogę biegać

Nie zarejestrowany
    Guest

magia?

ja miałem peło kurzajek na palcach rąk. stosowałem wiele masci ale nie działał. gdy usłyszałem że trzeba pierwszą kurzjkę obwiązać w nitką, a nastepnie ten supełek przez lewe ramię wrzucić do rzeki i przeklnąć to się uśmiałem, ale w końcu pomyslałem "co mi szkodzi?" i zrobiłem tak. po kilkunastu dniach wszystkie znikły i od kilku lat nie ma z nimi problemu

Nie zarejestrowany
    Guest

:/

ja mam strasznie uparte kurzajki i nawet jak mi sie pojawiala ost. jedna to mi pol dloni dretwialo wiec nie wiem co to za odmiana ale mi sie nie podoba

Nie zarejestrowany
    Guest

:/

a jaskolcze ziele dziala tylko ze krutko rosnie :/

Nie zarejestrowany
    Guest

kurzajki

mam na jednej dłoni aż 26 kurzajek a miałem tylko 3stosowałem juz 2 rodzaje lakierów i nic nie daje.

Nie zarejestrowany
    Guest

zaraziłam się :(

zobaczyłam wczoraj brodawkę na palcu od ręki, nie cierpię kurzajek, ochydnie się z tym czuję kupiłam w aptece brodacid i mam nadzieję, że mi pomoże ... ludzie pomocy! ((

Nie zarejestrowany
    Guest

Kurzajki

Kurzajki są okropne na nogach na jednym palcu mama 10 a na drugim 2 co mam zrobić??????????????????pomocy mój e-mail to kalimali12@onet.eu

Nie zarejestrowany
    Guest

Kurzajki na twarzy!Pomocy

zaczelo sie od kurzajki na palcu a teraz mam na twarzy!wyczytalam w necie ze sa to tzw.kurzajki plaskie. Moze ktos mi pomoze... Please.
    A tej kurzajki na palcu pozbylam sie dwa tyg. temu plynem Salactol.

Nie zarejestrowany
    Guest

kurzajki ?

miałam takie coś nad powieką , znajoma lekarka z Ukrainy zaleciła mi truskawki i poziomki jeść i smarować kurzajkę mogą być też mrożone i na prawdę nie ma po niej śladu a była jak łepek od zapałki

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 36 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości