+ Odpowiedz na ten temat
Strona 29 z 31 PierwszyPierwszy ... 192728293031 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 281 do 290 z 309

Temat: Jak pozbyć się kurzajek

Nie zarejestrowany
    Guest
    Roobinson Cruoze też miał kurzajki ponieważ nie było lekarza na wyspie..i co miał zrobić

Nie zarejestrowany
    Guest
    Niestety mam ten sam problem... Mialem 2 kurzaje dosc gleboko wrosniete na dłoni, jedna centralnie na dloni, druga na zgieciu palca... Chururg obejrzał i postanowił usunąć skalpelem... Rany goiły sie dość dlugo ok 2 miesiecy... Myślalem ze bedzie po problemie... Było ale niestety przez jakies ok 8 miesiecy... teraz urosły mi 3 obok blizn po usunieciu starych... dodatkowo 2 malutkie na drugiej rece... Teraz co z tym robic??? Zabieg był zle wykonany??? Czy moze to moje przeznaczenie....

3. SKÓRA - budowa i funkcje skóry Opieka nad obłożnie chorym: łóżko, odleżyny, odparzenia HIRSUTYZM czyli kłopotliwy nadmiar włosów u kobiet KREM z FILTREM ochroni SKÓRĘ przed fotostarzeniem
    Nie zarejestrowany
    Guest
    a ja slyszalam o tym, ze dziala na nie mocz poranny. i tak pozbylam sie moich nie wiem czy ktos probowal ten sposob, ale ja skorzystalam z niego po wielu nieudanych probach walki!

Nie zarejestrowany
    Guest
    Jaa..Mam 15 lat i też miałam niedawno kurzajki na dłoni :x
    No więc wziełam sól i trochę wody i zaczełam tą solą drzeć kurzajką aż do korzenia
    To jest drastyczny sposób ale pomogło
    trochę bólu było ale teraz bynajmieh ma spokuj:*:* :lol:

Nie zarejestrowany
    Guest
    Kurzajki, to zaden problem Trzeba sobie wyrwać roślinę z żóltymi kwiatkami. Nazywa sie glistnik. - jaskólcze ziele . Posadzić ja sobie na balkonie , w doniczce. Urywac po kawalku i malowac kurzajkę pomaranczowo- zoltym mleczem. ..
    Mialam ciezki przypadek kurzajki , bo na powiece , nad okiem. Byla wlokniakowata, rosła sobie 2 lata. lekarze chcieli ją operowac. Zawiazalam nitką i smarowałam glistnikiem. Oko szczypało okropnie. , jak sie sok dostal do oka. W tym czasie szukalam w domu szczepien przeciw zołtaczce, ktorych nie moglam znalezc.
    brodawka byla długa dosc i zaczęla sie robic szeroka. wiązalam jeszcze potem dwa razy. Nieteczki ucinalam i malowalam sobie rzęsy. . Ludzie dziwnie juz potem wpatrywali sie w moje oko. .. nie moglam znalezc tych szczepień .. nie mogli wiec mnie operowac . zycie z taką brodawka na górnej powiece , z niteczkami , ze świadomoscia , ze to rak .. bo tak dal do zrozumienia okulista ... minąl miesiac i brodawka odpadla . A na powiece ani śladu po niej. do dzisiaj . Co to byl za dzień. co rano sie potem budzialam , patrzylam w lustro i przypominalam sobie , ze odpal mi najwiekszy problem. W cudowny sposób. niteczki i glistnik. zwiazywane było do poziomu bólu.
    Lekarz chirurg powiedzial mi , ze sam sobie zawiązal brodawke na brzuchu.
    W dziecinstwie mialam brodawki na rekach Poznikaly od smarowania wlasnie glistnikiem

Nie zarejestrowany
    Guest
    Też miałam problemy z kurzajka na rekach :x ale usunęlam je Wartnerem kupilam w aptece uzylam kilka razy i po klopocie!!! Ale teraz mam na ustach a wartnerem nie mozna bo usta to wrazliwe miejsce i mam problem ((

Nie zarejestrowany
    Guest
    Potwierdzam. Mocz zwalczył u mnie kurzajki i to skutecznie.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Wyleczyłam synowi kurzajki na twarzy jaskółczym zielem. Przez bite dwa tygodnie smarowałam 2x dzień. Myślałam że to pic na wodę a tu po jakimś czasie odpadły

Nie zarejestrowany
    Guest
    Cześć. Jest bardzo prosty i nieinwazyjny sposób. Lek - granulki homeopatyczne na bazie wyciągu z tuji. Trzeba szukać w sklepach zielarskich i aptekach, które się specjalizują. Ponieważ metoda jest skuteczna i tania nie myślcie, że poleci wam to dermatolog. Prędzej zapisze was na następną wizytę za miesiąc .. i za miesiąc, i przepisze nieskuteczne maści. Szczyt badziewia to warthner, niby zamraża, a w moim przypadku, kurzajce mimo 2 krotnego zamrażania nic nie było. Wyciąg z tuji powoduje, że znikają bez bólu i bez śladu.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Mój syn męczy się z brodawkami na dłoni już z trzy lata.Próbowałam wszystkiego,łącznie z zamrażaniem Wartnerem.Teraz używam Vericaustu ,kupiłam w aptece bez recepty i niedrogo!Brodawki smaruje się raz w tygodniu.Po miesiącu wreście się zmniejszyły a najmniejsze znikły.Mam nadzieję że wreście trafiłam na odpowiednie lekarstwo.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 29 z 31 PierwszyPierwszy ... 192728293031 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości