+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 36 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 354
    Nie zarejestrowany
    Guest

Kurzajki odpowiedz ... skuteczny lek

mialam 4 kurzajki na rekach w tym jedna poprostu gigantyczna .. bardzo sie wstydzilam i wiele metod probowalam ..chodzilam do lekarza na zamrazanie 1 na trzy tygodnie wizyta :-/ smarowalam wszystkim co tylko nadawalo sie do likwidacjii kurzajek i ... nic .. kurzajki rosly z dnia na dzien. Dopiero jedna ze znajomych w pracy nie mogac jau patrzec na moja walke z kurzajkami podala mi nazwe dobrego preparatu, dodam ze dziala na zasadzie mrozenia tylkotym razem ja mrozilam moje kurzaji po pare razy dziennie a nie raz na 3 tyg. Udalo sie wszystki znikly w przeciagu tygodnia :-))) nie ma po nich sladu ... podam Wam nazwe z tym ze niestety jestem za granica i ten lek zosytal zakupiony w UK .. nazwa WARTNER..wart and verruca remover. Nie jest on drogi i bardzo skuteczny . POLECAM !! i pozdrawiam brodawczakow ;-)

Nie zarejestrowany
    Guest

kurzajki

w młodości miałam ponad 80 szt kurzajek na dłoniach. Robiłam różne cuda.... Moja stara ciotka powiedziała mi, że trzeba do każdej kurzajki dotknąć jedno ziarnko grochu i wyrzucić je na rozstajnych drogach nie oglądając się za siebie. Jak groch zgnije, znikną kurzajki. Uśmiałam się, ale przybywało mi ich i wstydziłam się pokazywać ręce, lub się witać. Zdesperowana, nie wierząc w to specjalnie ,zrobiłam jednak , jak mi radziła ciotka. Możecie się ze mnie śmiać, ale po jakichś 3 m-cach ze zdumieniem spostrzegłam, że nie mam ani jednej(!!!) kurzajki. Mimo, że były na rękach nawet nie zauważyłam, kiedy znikały.
    Po latach w jednym z pism ( dość poważnych) wyczytałam, że kurzajki są niesłychanie podatne na sugestie.Nikt nie potrafi tego wytłumaczyć, ale wielu lekarzy to potwierdza. Być może w tym coś jest.Nie zalecam i nie biorę odpowiedzialności za efekt końcowy, ale spróbować można. Garstka ziaren grochu to żadna strata... powodzenia

Nie zarejestrowany
    Guest

kurzajki

mialam kurzajki na stopach!usuwalam za pomoca lasera w przychodni!dzis nie mam ani jednej.

Nie zarejestrowany
    Guest

Kurzajka na stopie...

Witam! Mam dużą kurzajkę na stopie. Tak jakby się strzępi i ma ostrą powierzchnię. Ma kilka plamek czarnych na sobie. Jakiś czas bolała bardzo przy chodzeniu. Teraz raczej nie. Jak ją usunąć? Wypalanie pomoże, czy trzeba ją wyciąć?

Nie zarejestrowany
    Guest

Narzady plciowe

Mam kilk malych kurzajek na narzadach intymnych (duze wargi sromowe). Przypuszczam, ze zarazilam sie na basenie badz w saunie. Jestem stalym bywalcem. Bardzo prosze o porade.

Nie zarejestrowany
    Guest

Kurzajka na stopie

Moze to wyda glupie ale pomaga swoj wlasny mocz którym smaruje sie brodawki efekt gwarantowany sprawdzone

Nie zarejestrowany
    Guest

Duofilm

Kosztuje około 24-27zł. pomaga
    Ma w składzie kwas mlekowy salicylowy i działa.
    W buteleczce z pędzelkiem.

Nie zarejestrowany
    Guest

kurzajka na stopie

mam kurzajki prawie od 2 lat gabinet dermatologiczny odwiedzalam codziennie mialam rozne zabiegi tzn.mrozenie lyzeczkowanie itp.ale w koncu zdecydowalam sie na zabieg chirurgiczny po tym lezalam 1 miesiac w domu i bylo juz dobrze ale znow mi sie pojawily obok blizny i mam juz tego dosyc nie wiem co robic wyczytalam ze jest lek o nazwie bleomycin jest bolesny ale prawdopodobnie skuteczny pozdrawiam

Nie zarejestrowany
    Guest

kurzajka

Miałam kurzajkę 2 razy w życiu i za każdym razem pozbywałam się jej domowym sposobem: b.drobno posiekaną cebulę zalać octem i takim " cudem" robić okłady na noc. Trwało to dość długo ale pomogło, a tonący brzytwy się chwyta

Nie zarejestrowany
    Guest

Natura pomoże

Kurzajkami zarazilam sie na kolonni od jednej z dziewczyn, która miala tego całe ręce !! PO powrocie zouwazylam to u siebie bylo tego z 10 sztuk! udalo mi sie je zwalczyc na poczatku roslinka ktora wszedzie rosnie szczegunie teraz ( niestety nie znam nazwy ) !! jest to roslina o wysokosci moze z 20-30 centymetrow ma żółte kwiatki a po przerwaniu łodygi wypływa z niej żółty płyn! wlasnie tym płynem trzeba posmarować miejsce zarażone! ja pozbyłam sie tych 10 sztuk w jedno lato =) Polecam !

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 36 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości