+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 33 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 323
    Nie zarejestrowany
    Guest

Kłopoty z woreczkiem żółciowym

Mam problemy z pasożytam i- lamdie (nie wiem czy tak sie to pisze) zażywałam Metronidazol nie pomogło i to trwa już od maja.Teraz przepisał mi lekarz Tinidazolum nie wiem jaki będzie skutek.Czy nie ma innych sposobów na wytępienie tych robali i dodatkowo mama suchy kaszel najbardziej w nocy.

Nie zarejestrowany
    Guest

woreczek :)

Pamietam kiedy uczylam sie w studium medycznym nasz profesor zawsze smial sie z ludzi ktorzy uzywali okreslenia "woreczek zolciowy". Ponoc woreczki w ciele sa tylko 2 mosznowy i lzowy (mezczyzny) lzowy (kobiety).
    Dla mnie takie okreslenie na egzaminie skonczylo by sie nizsza ocena. Smieszne, ze profesjonalisci robia tego typu blad...

Nie zarejestrowany
    Guest

odp: woreczek :)

Alina, profesjonaliści używają tego określenia w artykułach dla laików. Laicy nie znają określenia "pęcherzyk żółciowy".

Nie zarejestrowany
    Guest

kamienie w pęcherzyku

Mam 23 lata i dowiedziałam się miesiąc temu, że mam kamienie w pęcherzyku. Czekam właśnie na operację (już za 3 tygodnie) - będę miała usunięty pęcherzyk. Zastanowiła mnie tabelka, która opisuje jak pozbyć się kamieni z pęcherzyka. Z tego, co wiem od lekarzy, to tych kamieni nie da się pozbyć bez usunięcia chirurgicznego.
    Niestety, za pomocą zdrowej diety nie da się zapobiec powstaniu kamieni. Ja całe życie odżywiam się zdrowo (i jestem jeszcze bardzo młoda), nie jem praktycznie nic, co wg powyższego artykułu powoduje powstawanie złogów. Mimo to, i tak mi się zrobiły. Podobno duży wpływ na ich pojawienie się ma modyfikowane jedzenie (nawozy, wspomagacze, itp.), które spożywamy. Chyba ciężko się samemu przed tym uchronić tak naprawdę...

Nie zarejestrowany
    Guest

laproskopia

hej z tej strony kama wiecie co polecam wam wszystkim klinike na rajskiej (ul.rajska)jest to prywatna klinika ale akurat laparoskopie robia na fundusz ja mialam tydzien temu zabieg tam i slowo czulam sie jak w hotelu i lekarze pielegniarki poprostu rewelacja.polecam

Nie zarejestrowany
    Guest

ten artykuł

W tym artykule po porównaniu z innymi stronami jest wiele nieprawidłowości.Nawet niektóre produkty wymienione jako wskazane, na innych stronach są zabronione, np. fasola,ogórki, kapusta kiszona.

Nie zarejestrowany
    Guest

woreczek

Najlepiej usunąć kamienie jak najszybciej, ja chodziłam z nimi kilkanaście lat i dostałam zapalenia trzustki, a to już nie są żarty!

Nie zarejestrowany
    Guest

usunięcie woreczka żółciowego..

Mam kamienie w woreczku żółciowym co należało by usunąć chirurgicznie, ale w moim przypadku jest to ryzykowna operacja ponieważ choruję na zanik mięsni. Jak twierdzą lekarze po znieczuleniu mnie narkozą istnieje prawdopodobieństo utraty samodzielnego oddechu. Znieczulenie w kręgosłup jest również bardzo ryzykowne ponieważ mój kręgosłup jest mocno pokrzywiony. Bardzo boje się tej operacji która najwidiczniej jest nieunikniona. Może ktoś już był operowany chorując na zanik mieśni. Prosze o komentarze. Może istnieje jakaś możliwośc pomocy w moim cierpieniu. Może jacyś lekarze się wypowiedzą. Dziękuję, serdecznie pozdrawiam

Nie zarejestrowany
    Guest

usunięcie pęcherzyka żółciowego

słyszałam, ze można pozbyć się kamieni rozbijając je laserem,-czy jest to możliwe?Stwierdzono u mnie dwa kamienie 16mm i 14 mm do usunięcia,chciałabym zrobić to jak najmniej inwazyjnie.Proszę o opińje!

Nie zarejestrowany
    Guest

Do Miruni

Tak to prawda! To w miare malo inwazyjny zabieg i szybko się po nim dochodzi do siebie- nazywa się laparoskopia i chyba jest już normą w polskich szpitalach.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 33 12311 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości