+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 49
    Nie zarejestrowany
    Guest

Odleżyny - trudny problem

Witam Wszystkich.Ciesze sie ze sa takie strony na ktorych umieszczone sa bardzo pomocne,praktyczne informacje odnosnie roznych chorob.W tym przypadku mamy problem odlezyn.Wchodzac na te str.liczylam sie z bardzo ciekawym opisem.Tak wlasnie bylo.Nie zawiodlam sie.Jestem na 1-wszym roku jako opiekun D.P.S . .Na ostatnich zajeciach mowilismy o odlezynach.Szczerze powiem ze moj zasob inf.na ten temat byl bardzo slaby.Teraz dzieki zajeciom,ale i rowniez takim praktycznym opisom moge powiedziec,ze wiem juz o wiele,wiele wiecej z czego jestem bardzo zadowolona i jesli moge to chce Bardzo Podziekowac za dodatkowe inf.ktore nie byly dopowiedziane na zajeciach i z ktorych na pewno skorzystam na egzaminach.Dziekuje.

Nie zarejestrowany
    Guest

To rzeczywiście ciężkie do wyleczenia...

Odleżynby są bardzo problematyczne, dlatego, jak napisano w artykule należy pzrede wszystkim dbać o higienę i właściwe pH skóry. Można to leczenie wspomagać specjalnymi plastrami, wszyscy zainteresowani znają pewnie granuflex, ale pojawiają się coraz to nowe możliwosci (np. Versiva).

Nie zarejestrowany
    Guest

A w szpitalu?

Mój dziadek leżał w szpitalu, przeszło tydzień. Ma okropne odleżyny, jak leżał w domu przez ponad miesiąc, żadnej nawet najmniejszej odleżynki nie miał... Taka opieka teraz w szpitalach...

Nie zarejestrowany
    Guest

Miody Manuka

Czytałem u nich na stronie że one działają dobrze na odleżyny i inne przypadłości. Chyba spróbuję bo nic mi już nie pomaga ;/. Sprawdzić nie zaszkodzi.

Nie zarejestrowany
    Guest

opatrunki na odleżyny firmy Hartmann

Osobom szukających dobrych opatrunków w celu leczenia odleżyn polecam opatrunki firmy Hartmann. Są na prawdę rewelacyjne. Firma posiada swój sklep internetowy

Nie zarejestrowany
    Guest

gama opatrunków na odleżyny

Z leczeniem odleżyn powierzchownych świetnie radzą sobie opatrunki Aqua-Gel firmy Kikgel. .Na głębsze odleżyny firma posiada opatrunki z miodem Manuka oraz bogatą gamę opatrunków specjalistycznych na trudno gojące się rany.

Nie zarejestrowany
    Guest

Odlezyny

moja babcia leżała w szpitalu 2 tyg. brzuch ma praktycznie cały zajęty rakiem. dostała z hospicjum wszystko. od łożka z materacem przeciw odlezynowym, bo pampersy. ma już coraz gorsze odleżyny.. jest oklepywana, smarowana przeróznymi mazidłami. na darmo.

Nie zarejestrowany
    Guest

Odleżyny a opieka w szpitalu

Witam ,
    dziękuję za porady jak leczyć odleżyny.
    Mój tata leży w szpitalu .
    Na pytanie co trzeba kupić na odleżyny pielęgniarka odpowiedziała ,
    że należy zapytać w aptece.
    Przykre to bardzo !!!

Nie zarejestrowany
    Guest

odleżyny

co mam robić jeżeli między pośladkami pęka skóra stosowałem maście,oraz mączkie ziemiaczaną pomaga ale nie goi się do końca pomocy heniek

Nie zarejestrowany
    Guest

rafal

mmam problem mama ma oponiaka przy rdzeniu w kregoslupie miala juz cztery operacje roznych partii kregoslupa i teraz doszlo juz do tego stanu ze niemoze sie sama poruszac i traci wlad w rekach na wysokosci kosci ogonowej zrobila sie jej duza odlezyna pomoszcie z jakim specjalista mozna by sie spotkac

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości