+ Odpowiedz na ten temat
Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 49 z 49
    ZuZaNNaa22
    Guest
    Moja babcia nie znosiła maści na odleżyny, bo zapach kojarzył jej się ze szpitalem. Ten curiosin pod tym względem jest faktycznie bezkonkurencyjny.

Nie zarejestrowany
    Guest
    W zależności od stopnia odleżyny stosuje się rożne leki i maści. Jeśli chodzi o I stopień odleżyny to polecam Sudokrem. W szpitalu go stosujemy i jest skuteczny.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Warszawa
    Moja babcia pod koniec życia bardzo chorowała. Na zamianę z mamą się nią opiekowałyśmy. Najlepszym rozwiązaniem na odleżyny w przypadku babci był wspomniany już sudocrem. Warto zainwestować także (jeżeli możemy sobie na to pozwolić) w dobre materace przeciwodleżynowe.
    Ostatnio edytowane przez marylka55 ; 03-10-14 o 15:16 Powód: nie potrzebnie padła nazwa firmy

DOMOWNIK FORUM Avatar Agusia84
    Cytat Napisał ZuZaNNaa22 Zobacz post
    Moja babcia nie znosiła maści na odleżyny, bo zapach kojarzył jej się ze szpitalem. Ten curiosin pod tym względem jest faktycznie bezkonkurencyjny.
    Stosowałam to kiedyś na odparzenia po porodzie, teraz czytam, że stosuje się go też na odleżyny. Faktycznie jego bezzapachowość to niewątpliwa zaleta.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Jest też coś takiego jak HyperOil zarówno jako olejek jak i żel można o tym poczytać. co ważne posiada on właściwości antyseptyczne, ochronne, nawilżające przez co utrzymuje idealną wilgotność w środowisku rany, chroniąc w ten sposób tkankę
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 09-12-14 o 10:11

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ Avatar sklepikseniora.pl
    Mieszka w
    Wrocław
    Polecam przede wszystkim materace przeciwodleżynowe (piankowe czy zmiennociśnieniowe), które redukują nacisk na całej powierzchni, przez co polepsza się krążenie krwi. Do tego poduszki do siedzenia, które wykonane są z pianki termoelastycznej czy poliuretanowej. Ofertę w tym zakresie uzupełniają osłony przeciwodleżynowe na pięty lub łokcie.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails materac_przeciwodlezynowy_zmiennocisnieniowy_rurowy_sklepikseniora_pl.jpg  
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 09-12-14 o 10:12

Nie zarejestrowany
    Guest

leczenie

ja wyleczylam miodem manuka- male tubki bardzo drogie,z nowej zelandi albo kanady sprowadzane. wyleczylam gleboka rane oczyszczona w czasie operacji, do tego tamponada sterylna ktora do srodka kladlam i do tego plaster draco foam, odlezyny musza byc leczone w srodowisku sterylnym ale wilgotnym, takze koszta sa wielkie bo czesto trzeba zmieniac ale da sie wyleczyc nawet najgorsze rany- PODKRESLAM WSZYSTKO STERYLNIE, JA NAWET REKAWICZKI OCTENISEPTEM PRYSKALAM.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Jeśli masz możliwość wypożyczenia, to materac jest doskonałym rozwiązaniem. Ja jeszcze korzystałam z żelu halp4skin na odleżyny i otarcia. Dobra sprawa dla obolałej skóry, ponieważ pomaga uniknąć infekcji.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Też kupiłam ten żel, stwierdziłam, że warto wypróbować. Najważniejsze żeby się sprawdził i zabezpieczył ranę. Nie chciałabym, żeby później wszystko się paprało i leciała brzydka ropa.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości