+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23
    Nie zarejestrowany
    Guest

7 rad, które chronią pęcherz przed infekcją

Myślę,że częste używanie tamponów OB sprzyja częstym zakażeniom pęcherza.

Nie zarejestrowany
    Guest

woda

Kobiety mają bardzo często problemy z pęcherzem i to w różnym wieku. Wiem jednka, że od kiedy pije ok. 1.5 l wody dziennie mam duo mniejsze problemy.

Nie zarejestrowany
    Guest

różne powody

W praktyce wystepuja różne powody problemów z pęcherzem.. Moga one wystepować na tele psychicznym. I tylko odpowiednie leczenie może pomóc.

Nie zarejestrowany
    Guest

tampony?

A co tampony mają z tym współnego? Poza tym problemy z pęcherzem to nie tylko zapalenie ale są i poważniejsze rzeczy.

Nie zarejestrowany
    Guest

psychika

W mojej chorobie podłożem okazała się psychika. Teraz chodzę do psychologa i do urologa. Biorę leki , które mam od psychiatry i vesicare na pęcherz.

Nie zarejestrowany
    Guest

Vesicare?

Co to za lek? I w jakiego typu chorobach pomaga.?

Nie zarejestrowany
    Guest

nie wstrzymujcie moczu!

kobiety czesto wstrzymuja mocz a maja krotka cewke i bakterie o wiele szybciej sie mnoza i atakuja pecherz. a z tego co robilam research (), to dziewczyny czesciej niz mezczyzni wstrzymuja mocz zamiast jak najczesciej sikac i wlasnie jak najczesciej usuwac bakterie z moczem. polecam branie tez prouro ktore powoduje latwiejsze usuwanie bakterii z pecherza!

Nie zarejestrowany
    Guest

żurawina - czy pomaga?

słyszałam, że podobno żurawina pomaga na zapalenie pęcherza. czy ktoś stosował może jakieś preparaty z żurawiną na takie dolegliwości? czy wystarczy np. picie samego soku z żurawiny albo jedzenie suszonej żurawiny?

Nie zarejestrowany
    Guest

żurawina

tak żurawina pomaga ,a lekarze w Angli nawet nakazują w trakcie leczenia narządow płciowych pic soki i herbatki z żurawiną pozd...

Nie zarejestrowany
    Guest

leczenie żurawiną

ja bym dodała do tej listy właśnie stosowanie preparatów z żurawiną (np. kapsułki Prouro) a do tego jedzenie suszonej żurawiny czy picie soków i herbatek z żurawiną. już nie raz się przekonałam, że żurawina świetnie radzi sobie z drobnymi infekcjami pęcherza.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości