+ Odpowiedz na ten temat
Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8910
Pokaż wyniki od 91 do 99 z 99
    luisa
    Guest
    Akurat rozpoznanie zapalenia pęcherza jest bardzo proste – piecze Cię przy oddawaniu moczu, czasem boli w dolnej części brzucha, do tego w moczu może pojawić się krew, a już na pewno bardzo często chce Ci się chodzić do łazienki. Jeśli to się pojawi to albo wizyta u lekarza, albo od razu urofuraginum max.

Nie zarejestrowany
    Guest
    W sumie na początku zapalenie pęcherza można pomylić z bólem brzucha, ale pojawia się też charakterystyczne , spowolnione oddawanie moczu no i ból. Kilka razy zdarzyło mi się złapać to paskudne choróbsko i za każdym razem brałam urofuraginum max, działa bardzo szybko i te tabletki są bardzo skuteczne, ostatnio brała je też moja siostra i jej pomogły

Nie zarejestrowany
    Guest
    Ja już miałam kilka razy w życiu zapalenie pęcherza, więc wiem dokładnie jakie czekają mnie objawy. Ale racja, urofuraginum max, picie dużej ilości wody i jedzenie żurawiny zawsze pomaga. Objawy mijają nawet następnego dnia, a po lekko ponad tygodniu można spokojnie zakończyć kurację

Nie zarejestrowany
    Guest
    Ja przy pierwszym zapaleniu, tzn. pierwszym, kiedy już wyprowadziłam się z domu i pojawiło się po stosunku, poszłam do lekarza, bo nie byłam pewna, co to jest. Ale urofuraginum max, jak zwykle, wystarczyło.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Najgorsze przy zapaleniu pęcherza jest to, że objawy nie u każdej kobiety są takie same. Np. raz byłam z mamą na basenie i obie chyba tam złapałyśmy bakterie, ale u mnie objawy były takie, że piekło mnie przy siusianiu, a mamę tylko lekko pobolewał brzuch. Oczywiście obie leczyłyśmy się furaginą.

Nie zarejestrowany
    Guest
    no i właśnie dlatego, mimo skuteczności furaginy, lepiej zapobiegać niż leczyć i lepiej dbać o pęcherz, ciepło się ubierać, pić dużo wody, niż potem męczyć się z chorobą choćby przez dzień czy dwa.

Nie zarejestrowany
    Guest
    ja też lubię do tego dorzucić herbatki rumiankowe. pije je profilaktycznie raz w tygodniu z sokiem żurawinowym, ale jak mam zapalenie pęcherza to też z nich korzystam i piję właściwie jeszcze więcej.

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Mieszka w
    wawa
    Ja jak czuję, że coś jest nie tak, badam się w domowym testem na choroby dróg moczowych. Od razu wiem czy muszę wybrać się do lekarza.

Nie zarejestrowany
    Guest
    o, nie słyszałam o takim teście. to może być fajna sprawa, żeby sprawdzić czy jest się chorym na zapalenie pęcherza czy nie. ale z drugiej strony już praktycznie bezbłędnie wiem, kiedy mam objawy zapalenia pęcherza, więc od razu biorę urofuraginum max, bo zawsze mam w apteczce, bo czym szybciej zacznę, tym zapalenie szybciej minie.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8910

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości