+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 10 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 99
    Nie zarejestrowany
    Guest

droga Jolu

Z moich informacji wynika, że pęcherz nadreakywny to objawia się tym, że masz ciągłe parcie na pęcherz, masz problemy z nie trzymaniem moczu.
    jest to dość trudna sprawa, bo jeśli trwa za długo to może mieć wpływ na twoje zdrowie psychiczne.

Nie zarejestrowany
    Guest

zmora kobiet w pewnym wieku

Od lat sie słyszy, że problemy z pęcherzem to mają panie w pewnym wieku między 50-60. A tu niestety moja 28 letnia córka ma juz od dłuższego czasu bardzo duże problemy i lekarze nie wiedzą co jej jest.

Nie zarejestrowany
    Guest

wiek - nie ma nic do rzeczy

Uważam, że wiek nie ma tu nic do rzeczy. Są osoby bardziej skłonne do tego typu chorób i już. Ja mam 34 i od jakis 4 lat ciągle mam problemy z pęcherzem.

Nie zarejestrowany
    Guest

badania i jeszcze raz badania

Bez badań profilaktycznych mamy znacznie większe problemy ze zdrowiem. A do tego dochodzi fakt, że o takich problemach się nie rozmawia.

Nie zarejestrowany
    Guest

pęcherz i wiek

To, że kobiety w starszym wieku moga miec problemy z pęcherzem to jest jeszcze zrozumiałe. Ale , żeby młode dziewczyny i jakieś dziwne. No ale nie ma się w sumie co dziwić przy dzisiejszym stylu życia.

Nie zarejestrowany
    Guest

nie ma różnicy

Dzisiaj wiek nie decyduje o tym kto choruje a kto nie. Styl życia, słabsze organizmy. Jest wiele przyczyn, które mają na to wpływ. Najważniejsze, żeby w porę zadziałać i zacząć się leczyć.

Nie zarejestrowany
    Guest

objawy

A u mnie wystąpiły tylko dwa objawy: Nietrzymanie moczu, parcie na pęcherz. I co mam teraz z tym dalej zrobić?

Nie zarejestrowany
    Guest

Ajć

Co roku powtarza mi sie zapalenie pecherza. Pieczenia przy oddaniu moczu, podwyzszona temperatura, czeste bieganie do wc a nawet oddawanie siku z krwia. Nie chodze z tym do lekarza. Gdy tylko poczuje objawy to zarzywam Furagin. Czy to prawda ze takie zapalenia prowadza nawet do bezplodnosci??

Nie zarejestrowany
    Guest

leczenie

Może zamiasta leczyć się na własną rękę warto iść do lekarza i zrobić badania!!! Takie nawracające zapalenie pęcherza to nic dobrego. Trzeba zrobic badania i ustalić przyczynę.

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC

do IzaBeli

z tego co wiem to prowadzi tylko u facetów...

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 10 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości