+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 31
    Nie zarejestrowany
    Guest
    nie ma co zaniedbywać infekcji,trzeba się udać do ginekologa,ten pewnie przepisze antybiotyk i poleci coś osłonowego.Ja tak miałam,brałam antybiotyk i osłaniałam organizm LaciBios-femina,dzięki czemu uniknęłam póżniej nieprzyjemnych sytuacji typu grzybica po kuracji antybiotykowej :?

Nie zarejestrowany
    Guest
    Teraz dziewczyny jest bardzo skuteczna szczepionka-podawana w tabletkach Urovaxom,która własnie moze byc takim wyjsciem z problemów z pęcherzem.

Nie zarejestrowany
    Guest
    leczyłam się urovaxomem chyba z trzy miesiące i faktycznie nie mam już długo nawrotów choroby, odpukać w niemalowane, bo wcześniej miałam kilka razy do roku.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Czyli wniosek z tego taki,ze własnei jesli dokuczaja nam problemy od strony pęcherza to dobrym rozwiazaniem jest tutaj szczepionka i tyle.

LUBIĘ FORUM Avatar natulinka
    uro-vaxom to chyba najlepsze rozwiązanie, osobiście próbowałam chyba wszystkiego, ale nic nie było tak skuteczne jak ta szczepionka.

Katarynka_89
    Guest

Question Dyskomfort w podbrzuszu - domowe sposoby

A co polecicie na słabe zapalenie? Czuję że coś mnie bierze (wczoraj siedziałam długo na ławce na dworze i tak takie teraz dziwne uczucie w podbrzuszu, ale ani nie piecze, krwi nie ma tylko tak dziwnie trochę)? Nigdy nie mialam zapalenia takiego, zeby brać szczepionki ani nic. Na razie łykam Prouro (to takie żurawinowe), piję herbatę zurawinową z cytryną i ogrzewam podbrzusze. Macie jeszcze jakieś domowe sposoby?

Nie zarejestrowany
    Guest
    Cytat Napisał Katarynka_89 Zobacz post
    A co polecicie na słabe zapalenie? Czuję że coś mnie bierze (wczoraj siedziałam długo na ławce na dworze i tak takie teraz dziwne uczucie w podbrzuszu, ale ani nie piecze, krwi nie ma tylko tak dziwnie trochę)? Nigdy nie mialam zapalenia takiego, zeby brać szczepionki ani nic. Na razie łykam Prouro (to takie żurawinowe), piję herbatę zurawinową z cytryną i ogrzewam podbrzusze. Macie jeszcze jakieś domowe sposoby?
    ja w takich przypadkach biore apap, prouro i grzeje sobie wode, wlewam do butelki i ogrzewam podbrzusze (nie mam termoforu, jak masz to lepiej). i staraj sie sikac ile wlezie

gabik
    Guest
    Tabletki przeciwbólowe nie zapobiegną namnażaniu się bakterii niestety, nawet ze słabym zapaleniem trzeba iść do lekarza bo ta choroba lubi prędzej czy później powracać.

nitka
    Guest
    U mnie też nawracała, ale lekarz wypisał mi uro-vaxom i po trzymiesięcznej kuracji mam spokój na razie.

Nie zarejestrowany
    Guest
    no właśnie - wszystkiemu winne są bakterie. trzeba zakwaszać mocz, żeby się nie namnażały i tym samym, żeby nie dochodziło do kolejnych zakażeń pęcherza. mój znajomy lekarz mówił mi, że dobra na drogi moczowe jest żurawina i cytrusy - a właściwie zawarta w nich wit.C. można tez łykać jakiś suplement - Prouro ma i wit.C i proantocyjany z żurawiny, więc 2W1.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości