+ Odpowiedz na ten temat
Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 57 z 57
    Nie zarejestrowany
    Guest
    A puchły ci nogi? Jak długo brałaś maxi3venę zanim odczułaś ulgę?

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC Avatar telika
    Mieszka w
    Warszawa
    Zwykle wynika to ze złego krążenia. Dobrze poszukac sposobów na poprawienie krążenia krwi. Z ziół polecam ruszczyk kolczasty. Suplement diety z tą rośliną jest polecany dla osob, które maja siedzący oraz stojący tryb życia i chciałyby poprawić swoje krążenie.
    Ruszczyk wspiera krążenie naczyniowe, przyczynia się do prawidłowego krążenia w kończynach dolnych, korzystnie wpływa na zmęczone nogi. Odnawia, odświeża i przyczynia się do uczucia lekkości nóg.

Pamiętajcie jednak, że nic tutaj nie zastąpi zdrowej diety oraz aktywności fizycznej. TO powinno być podstawą.

Poszukajcie ich tutaj https://evita.sklep.pl/pl/uklad-kraz...zenie-obwodowe
    Ostatnio edytowane przez telika ; 24-07-19 o 10:07

Nie zarejestrowany
    Guest
    Ja poradziłam sobie z tym tak, że piję więcej wody, do tego staram się każdego dnia znaleźć chociaż 15 minut na aktywność fizyczną, kupiłam też w aptece maxi3vena, pani mi powiedziała, że poprawiają krążenie, dzięeki czemu nogi nie będą takie ciężkie.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Ja ogólnie pracuję w biurze, ale czasem mam kilkudniowe delegacje i wtedy dosłownie po 5-6 godzin dziennie siedzę w aucie. To wtedy nogi bolą mnie najbardziej. W sensie puchną tak i kręcą. Staram się robić przerwy w jeździe, ale bez tabletek maxi3vena byłoby krucho...

Nie zarejestrowany
    Guest
    hm... chyba muszę sobie sprawić maxi3venę, bo u mnie zaczyna być niedobrze z łydkami. tzn. nie jest to jakiś silny ból, ale nogi wieczorem są jakby ołowiane i naprawdę nie za bardo chce mi się cokolwiek robić. wydaje mi się, że to najlepszy czas, żeby uniknąć poważniejszych problemów.

Berenikaa
    Guest
    Też miałam ten problem, cóż siedząca praca ma swoje negatywne strony, ale poprawiło mi się po maści końskiej, ale nie tej rozgrzewającej, ale chłodzącej z doz.pl W składzie oczywiście kasztanowiec, ale i dużo więcej, bo jeszcze lawendę, jałowiec, itd. Działa skuteczniej od samego kremu z kasztanowcem.

Nie zarejestrowany
    Guest
    właśnie szukam czegoś podobnego na ciężkie nogi. Długo brałyście maxi3venę zanim nastąpiła poprawa?

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości