+ Odpowiedz na ten temat
Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy ... 5678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 71
    Nie zarejestrowany
    Guest
    No bo właśnie tabletki maxi3vena można traktować jako taki motywator. Ruszczyk lekarski, który jest w ich składzie wzmacnia naczynia krwionośne i poprawia krążenie, ale dodanie do tego sportu i dobrej diety dopiero sprawi, że praca nad lepszym krążeniem będzie mieć sens.

Rowena
    Guest
    Jak to u ciebie wyglądało? Czy maxi3vena szybko pomogła? Jaki sporto jest najlepszy przy tego typu problemach? Czy smarowałaś rowniez czymś nogi? Bo jest wiele maści, które niby też mają pomagac.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Najlepsze jest regularne uprawianie sportu a nawet co najmniej półgodzinne spacery. to dobrze działa na krążenie. ale jak już masz ciężkie nogi, to spróbuj tabletki z ruszczykiem kolczastym maxi3vena, które poprawiają ciśnienie i wzmacniają żyły, więc niwelują uczucie ciężkich nóg.

maczka
    Guest

moje nogi

Jak dla mnie rewelacyjne działaja przeciwobrzedkowo, po regularnym stosowaniu nogi nie puchną , nie bolą, nie ciążą już , mogę spokojnie polecić wszystkim mającym problemy z krążeniem. Najważniejsze jest systematyczne branie, wtedy są najlepsze efekty.

Nie zarejestrowany
    Guest
    To znaczy chodzi ci o maxi3venę, czy o jakiś inny środek przeciwobrzękowy? Regularne stosowanie to rozumiem, ale efekty? Na ile zauważalene?

kiniia
    Guest

nogi

Mam pracę stojącą i moje nogi są cały czas obciążone, na koniec dnia było najgorzej. Zaczęłam brać te kapsułki, teraz po 8h pracy nogi mi nie ciążą, nie bolą i końcu minęły obrzęki. I co wiecej nie rwą tak wieczorem te nogi

Nie zarejestrowany
    Guest
    Tak to prawda, ja jak zaczęłam brać maxi3vene to się bałam, ze nie będzie rezultatów a biorę drugi miesiąc regularnie i jest dużo lepiej, nogi przestały być tak spuchnięte, czuje się jakbym schudła pare kilo i dużo łatwiej mi się chodzi, nawet zaczęłam wracac z pracy na nogach, żeby się więcej ruszać

Nie zarejestrowany
    Guest
    Ja, żeby polepszyć krążenie żylne zaczęłam brać maxi3vene z ruszczykirm, który świetnie działa, do tego staram się wieczorem po pracy masować nogi z użyciem żelu chłodzącego i na razie jest bardzo dobrze, kiedyś nogi puchły a teraz to ustąpiło

Nie zarejestrowany
    Guest
    Dobrze dobrany do wieku i predyspozycji wysiłek fizyczny jest kluczowy w dbaniu o nogi. Do tego powinna dojść odpowiednia dieta. Ale to też nie wszystko, bo czasem nie ma wyjścia i trzeba sobie pomóc tabletkami, jak np. maxi3vena.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Jak stwierdziłaś, że ruch nie w ystarczy i zaczęłaś brać maxi3venę? Chyba mam problem z nogami, bo niestety zbyt często mnie bolą i są ociężałe.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy ... 5678 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości