+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 70
    Nie zarejestrowany
    Guest

pomocy

mam taki sam problem moje obydwie nogi sa spuchniete powyrzej kosti,doktor dal mi kilka rad , ale to nic nie pomaga .Gdy tylko postawie noge na podloge puchna. Co mam robic pomuzcie mi

Nie zarejestrowany
    Guest

Samoleczenie jest najskuteczniejsze.

Po kilku latach jeżdżenia do różnych specjalistów, a co się z tym wiąże nabyciem min. choroby refluksowej żołądka doszedłem do wniosku, że szkoda czasu, zdrowia i pieniędzy. Jest to dolegliwośc praktycznie nieuleczalna. zamiast łykać leki, które nie dają zadnych pozytywnych efektów zacząłem:
    - jaździć narowerze
    - spać z położoną pod nogi poduszką na około15cm,
    - po powrocie z pracy leżeć minimum pół godziny z podniesionymi nogami i masować je od stopy w kierunku kolana
    - nie przejmować się wyglądem nóg
    - cieszyć się życiem, które jest tylko jedno i nie kończy się w chwili śmierci.

Nie zarejestrowany
    Guest

bieganie

Ja nie potrafię w bezruchu, od razu się czuję rozmemłana i byle jaka. Ślęczę godzinami przy biurku i odpadają mi potem z bólu kark, plecy i nogi, bo wszystko jest cały czas w jednej pozycji. Jak już nie mogę, to chodzę po schodach w pracy, bo można oszaleć. Od kilku miesięcy biegam sobie rekreacyjnie trochę na bieżni, trochę po dworze. Myślę, że w tygodniu robię po 7-10 km. Mój TŻ też się wciągnął i zapalił i teraz ma nowy cel - kupić mi na urodziny profesjonalne buty do biegania. Może mi te Reeboka na podeszwie w ząbki kupi, kto wie

Nie zarejestrowany
    Guest
    Ja na ciężkie nogi w końcu spróbowałam i kupiłam sobie DIH i jestem zadowolona, naprawdę spora ulga więc polecam. Trzeba go tylko wyszperać na promocji gdzieś bo normalnie jest drogi, ja na promo w łódzkiej aptece "za grosze" kupiłam za 19zł z groszem i sobie chwalę. Szczególnie rano nogi nie są takie obolałe, ciężkie jakby z żelaza. Jak nie ma się uczulenia na żaden składnik to można śmiało zgodnie z instrukcją brać.

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Mieszka w
    Kraków
    Moim zdaniem jeśli ma się obolałe, zmęczone czy spuchnięte nogi, bardzo pomocny jest veno spray zawiera mentol więc super chłodzi nogi a w czasie tych upałów był moim nieodłącznym kompanem, dodatkowo ma w swoim składzie diosminę która poprawia przepływ krwi.
    Czytałam że maść z kasztanowcem też ma dobre właściwości na zmęczone nogi, ale nie stosowałam. Inne metody to prysznic na przemian zimną i ciepłą wodą. Myślę też że dużą rolę odgrywa ruch, czasami się nie chce ale jak się już człowiek zmobilizuje to czuje satysfakcje

Nie zarejestrowany
    Guest
    ja poza tym, że wiecznie czuję że mam cięzkie nogi zmagam sie z pajączkami. najpierw pojawiły sie na udach, teraz zaczynaja wyłazić na łydkach. łykam rutinoscorbin na uszczelnienie naczyń i licze ze troche ograniczy to powstawanie nowych pajaczków. venospray tez uzywam, ruszam sie sporo i ide do lekarza, może cos poradzi, bo nie chce mieć w przyszłości problemów z krażeniem i zylakami.

CZĘSTO BYWAM NA FORUM
    Ja właśnie słyszałam wiele pozytywnych opinii o veno spray ale również pani w aptece mi go poleciła, stosowałaś go i jak efekty?

LUBIĘ FORUM Avatar anet
    Ja stosowałam veno spray - jest fajny w użyciu, bo tak przyjemnie musuje. Ale niestety wszystkie tego typu środki przynoszą ulgę tylko na chwilę. Dlatego staram się wyrabiać w sobie dobre nawyki - dużo spaceruję, w pracy często zmieniam pozycję, chodzę po schodach, gdy czuję, że nogi stają się coraz cięższe, poza tym odpoczywam z nogami w górze. To wszystko daje lepsze efekty niż różne żele czy spreje.

Nie zarejestrowany
    Guest

Cięzkie nogi

Czesc, mam nadzieje ze mi pomozecie... Mam prace siedzącą, nie ukrywam troche nadwagi tez mam... czasami po cos pojde,przerwy mam co ok 2 godz to postoje lub pochodze na nich... wracam z pracy szybszym krokiem i zaraz moje nogi stają się ciężkie w okolicach ok 10cm nad i mnie bolą....Nie wiem o co chodzi...Mam tak od czasu do czasu....Co mam robic...?prosze o meila: patrynia007@wp.pl
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 30-12-14 o 12:52

Nie zarejestrowany
    Guest

metody na zmęczone nogi

Mam pracę siedzącą i większą część dnia spędzam przed komputerem. Jesli nogi dają mi sie we znaki używam pianki veno spray. Szybko się wchłania i ładnie pachnie, nie brudzi ubrań. Po pracy staram się poruszać więcej, czasami chodze na basen. Wieczorami leżę z nogi uniesionymi do góry.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości