+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20
    Nie zarejestrowany
    Guest

Cukrzyca nie musi oznaczać rezygnacji z pracy

Mam 20 lat... Koncze technikum mech-samochodowe... ale chce isc na kopalnie.Choruje na cukrzyce typ.1 a na kopalni watpie w to ze ktos mi pomoze... Chce pracowac na kopalni bo wiem ze ludzie chwala prace!! Jest dobry zarobek i jak na te czasy nie zwalniaja z tej pracy tylko przyjmuja... wiec co mam robic??

Nie zarejestrowany
    Guest

przeciwwskazania

Jestem zdezorientowana jestem położną,planuję rozpocząć studia w tym kieruku ale przeciwskazaniem są adaczka i cukrzyca(wyczytałam w przeciwskazaniach na kierunek studiów medycznych) Więc co powinnam zrobić Nadmienię,że tam gdzie mieszkam jest ciężko z zatrudnienem jako położna

Nie zarejestrowany
    Guest

Emigracja

Powiem szczerze ja pracuje od roku miałem niestety 3 napady hipoglikemiczne w tym 2 bardzo ciężkę ledwo uszłem z życiem bo to były w nocy byłem na komisji w Zysie i co i nic mogę pracowac oczywiście chciałbym ale dla mnie wazniejsze jest życie. Z moich przemyśleń najlepszym rozwiazaniem jest emigracja z kraju np. Szwecja, Irlandia tam na pewno rząd szanuje chore osoby moze tam nie jest aż tak słodko ale napewno nie jest gorzko

Nie zarejestrowany
    Guest

Emigracja

tak jak u nas w Polsce że trzeba mieć ostre powikłania żeby dostać rentę (przydała by mi sie do ukończenia szkoły) no i cóż ja osobiście nie widzę poprawy dla osób chorych na cukrzycę to są moje obserwację. Pozdrawiam wszystkich chorych

Nie zarejestrowany
    Guest

Praca

Czy jak mam cukrzycę (2 lata) to mogę pracować jako piekarz??

Nie zarejestrowany
    Guest

wychodze z gimanzjum i nie wiem jaki zawód moge wybrać

witam wszystkich mam cukrzyce typu 1 od 1gim teraz chodze do 3.. i odpoczątku gimnazjum myslalem ze prace bede mial z wysilkiem fizycznym poniewaz nie ucze sie za dobrze ..... ;// nie każdy ma do tego głowe
    prosze o pomoc i napisanie mi jaki zawód moge wykonywać w zyciu....
    Pozdraiwma chorych i nie tylko )

Nie zarejestrowany
    Guest

przeciwskazania

Sory ja choruje ponad 23 lata na cukrzyce typu1 pracuje i nic mnie tak nie wkurza jak słyszę że to jest nie wskazane a to zabronione bo ma Pani cukrzyce kontroluje cukry i ani razu w pracy nie miałam niedocukrzenia jeżdżę samochodem i nigdy nie ukrywałam że mam cukrzyce największy problem miałam zawsze z lekarzami którzy mówili że cukrzyca to nie problem a potem robili największy problem

Nie zarejestrowany
    Guest

cukrzyca

jeżeli żyjemy w zgodzie z cukrzycą można spokojnie spełniać swoje pragnienia . Cukrzyca nie przeszkadza w pracy jeśli dbamy o nasze zdrowie i pilnujemy cukier .

Nie zarejestrowany
    Guest

słodka

A ja jestem slodka juz 25 lat- cukrzyca typu I i praktycznie sama muszę sobie z nia radzic. Nigdy nie byłam skierowana na zadne szkolenia. Ale mając dostęp do literatury i neta mozna sobie z nią radzić, a jak dlugo? Nie wiem? Prawde mówiąc to jestem nią już zmęczona, ale ona jest pełnoletnia i nie chce mnie opścic- będzie ze mną do końca.

Nie zarejestrowany
    Guest

a

Mam 30 lat jestem kierowcą ciężarówki. 8 lat temu nikt mi nie mówił jak robiłem kurs że nie będe mógł prowadzić włącznie z moim lekarzem. Teraz jest mój sposób na utrzymanie rodziny. Trzeba sobie radzić.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości