+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20
    Nie zarejestrowany
    Guest
    mojemu synowi właśnie nie przedłużono umowy (pracował 3 miesiące zaraz po szkole) w wielgaśniej firmie meblowej (co to co rok wspiera biednych niepełnosprawnych datkami , o której wspamialomyślności czytam co rusz w lokalnej gazetce) bo: w zasadziie jesteś w porządku , się nie spóźniasz, dobrze pracujesz ,ale......... hm...!!!!!!!!!!!
    żygac się chce!!!!

Nie zarejestrowany
    Guest
    Mam cukrzyce 4 lata, tak bywa ze często zmieniam prace i znależć jakąś prace to mniejszy problem niż dostać badania lekarskie , wypisują doktorzy np. zakaz pracy nocnej praca wyłącznie w grupach i dadzą tylko rok , jak ide na badania nie muwie ze mam cukrzyce zadkoko doktor się kapnie, lekarze stważają sami problemy a mówią ze chcą pomuc pracodawca jak nic niewie to jest owiele łatwiej i bezstresowo w pracy bo jak wiedzą to zaraz mają ale

Nie zarejestrowany
    Guest

na kopalnie z cukrzyca?

Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    Mam 20 lat... Koncze technikum mech-samochodowe... ale chce isc na kopalnie.Choruje na cukrzyce typ.1 a na kopalni watpie w to ze ktos mi pomoze... Chce pracowac na kopalni bo wiem ze ludzie chwala prace!! Jest dobry zarobek i jak na te czasy nie zwalniaja z tej pracy tylko przyjmuja... wiec co mam robic??
    sam pochodze ze slaska i wiekszosc moich znajomych jest gornikami , ale z cukrzyca na kopalnie ......... niema szans na to , kumpel mial nadcisnienie i lekka wade wzroku to go niewpuscili chociaz dal lapowke 5 tys zl.
    niewiem czy w temp ponad 30 st niebedziesz inaczej reagowal z cukrami , jak bedziesz badal cukier bedac caly usmoruchany,,,, praca napenwo krotsza i podobna na tej na budowie , wiec zycze powodzenia.

Nie zarejestrowany
    Guest

odp

witam wszystkich mam cukrzyce typu 1 od 1gim teraz chodze do 3.. i odpoczątku gimnazjum myslalem ze prace bede mial z wysilkiem fizycznym poniewaz nie ucze sie za dobrze ..... ;// nie każdy ma do tego głowe
    prosze o pomoc i napisanie mi jaki zawód moge wykonywać w zyciu....
    Pozdraiwma chorych i nie tylko )
    to jest wazny krok w towim zyciu , jezeli niemasz znajomosci, niebedziesz mial wyksztaklcenia to bedzie pracowal fizycznie , no chyba ze jako sprzedawaca, zalezy kto ma jakie ambicje .
    tylko niepluj sobuie w twarz za 10 lat za 20
    jak mogles przez 2 lata i 4 kolejne nauczyc sie wszystkiego , tu niechodzi o to czy ktos m glowe czy nie , tylko czy musie chce,
    !

Nie zarejestrowany
    Guest

Cukrzyca jest wyleczalna

A ja jestem slodka juz 25 lat- cukrzyca typu I i praktycznie sama muszę sobie z nia radzic. Nigdy nie byłam skierowana na zadne szkolenia. Ale mając dostęp do literatury i neta mozna sobie z nią radzić, a jak dlugo? Nie wiem? Prawde mówiąc to jestem nią już zmęczona, ale ona jest pełnoletnia i nie chce mnie opścic- będzie ze mną do końca.
    Moi drodzy słodcy...jestem cukrzykiem od 14 roku życia...czyli już 30 lat.. minimum 5 wstrzyknięciach...Próbowałem wielu sposobów żeby się tego pozbyć...od modlitw, znachorów, diet itp...nic nie pomagało...Dwa mc temu poznałem pewnego Austryjaka który powiedział, że wyciągnął 200 cukrzyków i mnie też wyciągnie z tego...Oczywiście roześmiałęm się mu w twarz...i po wiedziałem, że nie wierze i znam ani pół cukrzyka który zszedł by z insuliny...Powiedział, że nie muszę mu wierzyć i gwarantuje mi, że jak zastosuje się do zaleceń, to do końca roku zapomnę o cukrzycy...Od 2 tyg nie biorę insuliny krótkodziałającej, a 2 dni temu musiałem odstawić również długodziałającą :-) Oczywiście o wyzdrowieniu będziemy mogli mówić za ok 2 mc, mimo wszystko teraz wierzę, że jest to możliwe...jeżeli się uda, opiszę sposób, tak aby każdy mógł zastosować. Pozdrawiam Krzysztof Pawczuk

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Kraków
    Jeśli sam chory widzi, że mu cukrzyca nie przeszkadza w normalnym funkcjonowaniu, to może faktycznie lepiej się takiemu uprzedzonemu pracodawcy nie zwierzać. Życie, niestety...

Nie zarejestrowany
    Guest

Cukrzyca

Aykryta w lutym

Nie zarejestrowany
    Guest
    ja uwazam ze warto sobie mierzyc poziom cukru we krwi regularnie. slyszalam ze dobre glukometry ma diagnosis, ktore dokonuja dokladnych pomiarow

Nie zarejestrowany
    Guest
    Oczywiście, że nie trzeba rezygnować z pracy ! Sama choruje na cukrzycę od ponad 15 lat i jestem bardzo aktywną osobą zawodoow i w życiu prywatnym Trzeba jednak przyzwyczaić się do tego,że choroba będzie z nami przez całe życie oraz dbać o organizm. Starać sie zdrowo odzywiać, przestrzegać zaleceń życia z cukrzycą oraz brac insulinę ( sama korzytam z pompy insulinowej)
    Warto jest jeszcze wspomagac organizm. Często cukrzycy mają tendencję do chorób wątroby oraz podwyższonego cholesterolu. Polecam szczególnie Hepa Vitale Jest to ziolowy suplement, który spokojnie można przyjmowac z lekami na cukrzyce .Zaiwer aw sobie ostropest plamisty, czarnuszke siewną i babkę plesznik.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Pewnie, ze nie musi ja z resztą sama choruje na cukrzycę i pracuję normlane, ozywiscie przyjmuje leki jestem na diecie, regularnie mierze osbie cukier, takim fajnym glukometrem z diagnosis, ale żyję normalnie. po prostu tzreba się troszkę bardziej pilnowac, ale nie jest to jakies mocno uciążliwe.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości