+ Odpowiedz na ten temat
Strona 8 z 207 PierwszyPierwszy ... 6789101858108 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 2064

Temat: Gdy trzeba usunąć macicę

Nie zarejestrowany
    Guest

usunieta macica

Witam wszystkie panie jestem dwa lata po operacji usuniecia macicy z jednym jajnikiem i szyjka zostala tylko pochwa wszystko bylo do tej pory dobrze sexs oki do dzis zaczely sie problemy z cewka moczowa i uczuciem jak by pochwa sie opuscila jutro ide do ginekologa moze ktoras z pan wiecej opisze o takich problemach z pochwa i pecherzem

Nie zarejestrowany
    Guest

co usunąć

Nie śmiejcie się ze mnie ,że zawsze tak wcześnie tu piszę .Wstaję kawa i internet /różne mam zainteresowania/.Ale wracam do naszej sprawy.Ostatnio pytałam mojego lekarza gink.Dokładnie co mi zrobiono podczas operacji.Usunięto mi część macicy a resztę podwiązano / plastyka/Tłumaczył mi to dość obszernie,że macica tworzy takie rusztowanie ,które jest potrzebne do podtrzymywania pewnycch narządów i w przypadku jakbym przytyła to byłby problem z sikaniem.Bo wiele osób mówiłó /a szkoda ,że nie wszystko ci usunęli/ Więc tak to wygląda.A jak będzie potem zobaczymy.Obiecuję sobie ,że nie przytyję i będę robić badania.Obecnie się czuję dobrze Pozdrawiam.A tak w ciągu dnia to nie siedźcie przy internecie .Ha ha .....

3. Seks: jak się kochać po operacjach ginekologicznych - usunięciu jajników, macicy lub szyjki macicy ENDOMETRIOZA - jakie są objawy endometriozy i jak ją leczyć? Plastry akupresurowe - prosty sposób na chorobę lokomocyjną Przeszczep rodzinny. Od kogo można pobrać organy do przeszczepu rodzinnego
    Nie zarejestrowany
    Guest

przed operacją

Jestem przed operacją . Czytając Wasze posty jestem pełna optymizmu.Trzymajcie za mnie kciuki. Jak będzie po wszystkim to się odezwę. Narazie dbam o psychikę. Pozdrawiam

Nie zarejestrowany
    Guest

po wizycie u lek. (5 tyg po zabiegu)

Jak pisałam wcześniej mam usunięte wszystko (zupełnie). Na wizycie kontrolnej pytałam swojego dr gin. o tę pochwę ,bo też dużo sie o tym obniżeniu naczytałam. Owszem zdarzajaą sie takie przypadku - powiedział dr ,ale nie jest to regułą. Każdy przypadek niby taki sam ,sle jest "inny". Obniżenia narządów rodnych u koibiet są sprawą indywidualną i zależy od wielu czynników. Tak ,że nie martey się na zapas.
    Jeśli chodzi o mnie to wszystko goi się jak należy( z zewnątrz) . W środku prawie też już wygojone ale jednak dr zalecił globulki do pochwowe, które systematycznie stosuję. Z jelitami mam już spokój( nie bolą). Staram się nie jeść dużo . Od dnia operacji schudłam 4 kgi tak waga się trzyma. Nie biorę hormonów tylko tabletki "zastępcze". Jęśli chodzi o sprawy damsko-męskie jeszcze nie próbowaliśmy ale jeszcze jakiś tydzień i zobaczymy.
    Staram sie o wyjazd do sanatorium - sanatorium poszpitalne . Słyszałam ,że zabiegi , które stosują w sanatorium w naszy przypadku działają super.Zobaczymy - jeśli oczywiście przyznają mi sanatroium. Ogólnie w porządku i psychicznie i fizycznie.Pozdrawiam wszystkie Panie.Do usłyszenia, a właściwie do napisania.

Nie zarejestrowany
    Guest

miesniaki

Mam 54 lata tez się bałam iść na operacje odwlekałam 7 lat obecnie jestem op operacji czoję się dobze /

Nie zarejestrowany
    Guest

10 tygodni po usunięciu i plastyce

Witam Panie ! Jestem już 10 tygodni po usunięciu wszystkiego i plastyce. Ostatnie 3 tygodnie były wyjątkowo bolesne, już myślałam że przesunęła mi się siateczka, ale to może za sprawą pogody. Dalej prowadzę bardzo oszczędny tryb życia i to tak ma być, aż do końca trzeciego miesiąca. Czy któraś z Pań też miała plastykę i tak leniuchuje?Jak czytam na innych forach to po 8 tygodniach od samej operacji kobietki już świetnie egzystują , a mnie znów gin przypomina termin zabiegu i czas wrastania siatki. Ale już zbliżam się do mety Ogólnie jestem zadowolona z efektów. Biorę tabletki sojowe żeby nie było tak cieplutko czasem.
    Pozdrawiam serdecznie.

Nie zarejestrowany
    Guest

8 tygodni po częściowym usunięciu i plastyce

Dawno nie pisałam bo mi gdzieś "stronka uciekła "i nie mogłam znależź.I było mi tak smutno ,że to już koniec "Ali" i innych tu poznanych pań.Więc ja czuję się bardzo dobrze ,czasem zapominam ,że wogóle jestem po operacji .Byłam już na basenie 2 razy.Zaparć nie mam .Walczę z apetytem.Tylko zauważyłam jedno jak mi się chce sikać to muszę szybko iśc bo byłby problem.Oprócz tego wszystko w porządku.Pozdrawiam Alę fajnie że się odezwałaś.Piszcie coś.

Nie zarejestrowany
    Guest

po wycieciu macicy

Witam Panie.Jestem 8 miesiecy po operacji "3 w jednym" Wycieta macica z przydatkami,podwieszano pecherz i plastyka pochwy.Bardzo skomplikowana operacja ale udalo sie .Bylam 6 miesiecy na L4 >mam male pobolewania. jest to jednak uszczerbek na zdrowiu i biore hormony w plastrach.Czy u Was stwierdzono tez uszczerbek na zdrowiu.Pozdrawiam i prosze o odpowiedzi.Dzieki.

Nie zarejestrowany
    Guest

jak dobrze że jesteście

Witam Władzię i wszystkie Panie. Też się cieszę że jest ciąg dalszy mimo przerwy. Czuję się coraz lepiej ale poprawa była tak nagle że aż myślałam czy nie odłączyła mi się ta siateczka, teraz mam tylko czasem lekkie szczypanie w prawej pachwinie (jestem już 11tygodni po usunięciu wszystkiego , plastyce i podwieszeniu przedniej ściany pochwy). Problemu z pęcherzem nie mam, ale ze stolcem to nie mogę czekać nawet minuty jak mam parcie (nawet przy zaparciach) i tu chyba będzie konieczna zapowiadana plastyka tylnej ściany pochwy, czy któraś z Pań to miała? Nic mi nie wspominano o uszczerbku na zdrowiu ale mam pamiętać na zawsze że mam siateczkę( nie powinnam n a d m i e r n i e stracić kg ani też przytyć). Na razie wystarczają mi tabletki sojowe, bez hormonów.Nie pracuję zawodowo więc L4 nie miałam ale oszczędzam się w domu bardzo szczególnie w tym trzecim miesiącu kiedy mi ból trochę dokuczył Teraz myślę, że jest to uszczerbek na zdrowiu.
    Życzę wszystkim Paniom duuuużo zdrówka.!

Nie zarejestrowany
    Guest

Witam po raz pierwszy

Jestem 10 miesięcy po operacji usunięcia macicy wraz z szyjką w czasie porodu .Mam dziwne wrażenie jakby coś pchało się w dół pochwy a nie mogło wylecieć .Czy któraś z pań miała takie uczucie i co to było?roszę o odowiedż .

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 8 z 207 PierwszyPierwszy ... 6789101858108 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości