+ Odpowiedz na ten temat
Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8910
Pokaż wyniki od 91 do 95 z 95
    Nati2308
    Guest

Ból gardła bez przerwy

Witam ja się mecze juz ponad rok , właściwie by przerwy boli mnie gardło i to bardzo mocno żadne leki tabletki płukania nie pomagają ,ból po 3 dniach znowu wraca juz nim wiem co robić ; (

GośćGościowy
    Guest

Najlepiej iść do lekarza

Jeśli rzeczywiście nic nie pomaga, to pozostaje tylko lekarz, bo może być to poważniejsza infekcja. Polecałbym też zaopatrzyć się w pastylki fiorda.pl, które nawilżą gardło oraz złagodzą choć trochę ten ból.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 19-04-17 o 09:06

Nie zarejestrowany
    Guest
    Jeśli rzeczywiście nic nie pomaga, to pozostaje tylko lekarz, bo może być to poważniejsza infekcja. Polecałbym też zaopatrzyć się w pastylki fiorda.pl, które nawilżą gardło oraz złagodzą choć trochę ten ból.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 19-04-17 o 14:44

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Mieszka w
    Tarnów
    Ja przy bólu gardła używam zwykle pastylek do ssania http://www.tantumverde.pl/ . Łagodzą ból i stan zapalny. W apteczce mam też spray, którego z kolei używam u 3-letniej córki. Wiadomo, dziecko jeszcze za małe na ssanie pastylek, a spray z łatwością można stosować w takim przypadku.

Nie zarejestrowany
    Guest

A Uniben?

A stosował ktoś Uniben? To jest chyba coś bardzo podobnego do Tantum Verde tylko tańsze Ja brałem kilka razy i raz pomagał, a innym nie. A tu ciekawy komentarz:
    https://tomipomaga.pl/lek:uniben

Z tym smakiem bym nie przesadzał, ale jest całkiem ok.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8910

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości