+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 22 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 212
    Nie zarejestrowany
    Guest

Łuszczyca

Witam! Jestem chora na łuszczyce 15lat.prubowałam różnych środków nic nie po maga.na tam chorobe nie ma żadnego lekarstwa.

Nie zarejestrowany
    Guest

tylko ON CLINIC

Ludzie to nie tylko reklama...naprawde klinika on-clinic pomaga w leczeniu i zniknieciu łuszczycy.sama miałam na sobie przykład.o on-clinic poszukajcie w internecie.

Nie zarejestrowany
    Guest

Tez choruje na łuszczyce

Witajcie, ja choruje od 3 lat. Pierwszym razem przeleżałam 1 długi miesiąc w szpitalu i nic, po powrocie do domu dopiero wszystko wyszło KOSZMAR. Potem rok przerwy wielka radość i znowu powtórka. Próbowałam różnych rzeczy, za pierwszym razem leczyłam się ziołami i naturalnymi kremami. Ale teraz znalazłam cos co mnie pomogło. Jest to nowość na rynku krem nazywa się PHARMACERIS BODY-ICHTILIUM /kojąco-natłuszczający krem do ciała/ 175 ml za ok 39-43zł zależy gdzie kupicie. Dla mnie rewelacja mi pomogło bardzo szybko po 3 msc prawie (zostało kilka kropek jak po ospie) pozbyłam się łuszczycy z nóg. Dobrze natłuszcza i eliminuje świąd. Myślę ze warto spróbować. Ja cieszę się ze w niektórych aptekach farmaceuci znają nowości.

Nie zarejestrowany
    Guest

Sztuczne sloneczko

Polecam solarium, efekt krótkotrwały ale w moim przypadku jak na razie skuteczny i konieczny ze względów estetycznych, ponieważ niestety mnie łuszczyca dopadła na twarzy.

Nie zarejestrowany
    Guest

Mam ten sam problem

Witam.Ja zachorowałam jak miałam 17 lat i to było dla mnie straszne.Póżniej choroba ustąpiła na jakieś 5 lat.A po tych pięciu latach znowu mnie wysypało i to na całym ciele. Leżałam w szpitalu imoge powiedzieć,że naświetlanie lampami jest tez skuteczne. Z tym solarium tez prawda.Chodzilam przez jakiś czas. Ateraz jestem w ciąży i jak narazie znikneło mi.

Nie zarejestrowany
    Guest

on clinic nie na wszystkich

mma kolejny rzut łuszczycy, z apierwszym razem on clinic pomogło ...ale teraz nie moge sie pozbyć tego cholerstwa z głowy ... i nic nie pomaga nawet zajebiscie drogie preparaty z on cliinic,

Nie zarejestrowany
    Guest

Diagnoza lekarza zabrzmiała jak wyrok-ŁUSZCZYCA!

pomogło mi locoid płyn i clobederm maść.płyn szczególnie dobrze działa na łuskę we włosach.tylko na recepte,ale działa.jestem świadoma tego,że mam to już na całe życie i nauczyłam się z tym żyć.nie umiesz zniszczyć,zaakceptuj.ogromny wpływ na to ma nasza psychika.cały czas to mam,na łokciach,kolanach,nawet plama na poliku,ale już się tego nie wstydzę i odwarznie odpowiadam,gdy ktoś pyta,że to ŁUSZCZYCA.przecież to nie moja wina..............

Nie zarejestrowany
    Guest

Diagnoza lekarza zabrzmiała jak wyrok-ŁUSZCZYCA!

pomogło mi locoid płyn i clobederm maść.płyn szczególnie dobrze działa na łuskę we włosach.tylko na recepte,ale działa.jestem świadoma tego,że mam to już na całe życie i nauczyłam się z tym żyć.nie umiesz zniszczyć,zaakceptuj.ogromny wpływ na to ma nasza psychika.cały czas to mam,na łokciach,kolanach,nawet plama na poliku,ale już się tego nie wstydzę i odwarznie odpowiadam,gdy ktoś pyta,że to ŁUSZCZYCA.przecież to nie moja wina..............

Nie zarejestrowany
    Guest

dziedziczenie

od 3 miesięcy mam czerwoną plamę na plecach swędzi a kiedy podrapię schodzi naskórek mój tata jest chory na łuszczyce czy mogłam tą chorobę odziedziczyc

Nie zarejestrowany
    Guest

Maja

Idz do dermatologa, on musi to zobaczyc. Tak mozna ta chorobe odziedziczyc, ale przeciez nie trzeba. Moj tata tez jest chory na luszczyce i kiedys dostalam starsznego lupiezu, luski doslownie wchodzily na czolo plus czerwone plamy, bylam przerazona, ale okazalo sie ze to tylko lojotokowe zapalenie skory, od 15 lat mam spokoj. Tak wiec idz i upewnij sie, ze to nie luszczyca. Pozdrawiam

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 22 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości