+ Odpowiedz na ten temat
Strona 22 z 22 PierwszyPierwszy ... 12202122
Pokaż wyniki od 211 do 212 z 212
    asdfgh
    Guest

Unhappy Czy to łuszczyca?

Chyba zwariuję... od grudnia walczę (jak myślałam) z łupieżem. Strasznie swędziała mi głowa, miałam ranki. Od jakiegoś czasu pojawiły mi się tzw. łuski. Byłam u dermatologa, dostałam Stieprox, Fluconazol i Cerkożel 40 na łuskę. Ogólny łupież przeszedł, jednak łuskę mam dalej. Nie jest to duży obszar, ze 2cm średnicy. Ostatnio pojawiła się druga. Początkowo myślałam, ze to przez to, że niechcący wtarłam w zdrową skórę Cerkożel, ale wyczytałam, że on raczej nawilża, więc chyba nie powinien (po aplikacji lekko piecze mi skóra).
    Teraz zauważyłam suchy łupież (delikatny) na większej części głowy, wygląda jak przesuszona skóra. Zastanawiam się, czy to Stieprox mi nie przesusza, bo używam już 2gi miesiąc (zalecenie lekarza).
    Co do łusek - gdy zejdzie mi po Cerkożelu, skóra pod nią jest normalna, gdy sama usunę, jest pod spodem lekko różowa.
    Jaka jest szansa, że "przegrałam życie" (oddaję od wielu lat honorowo krew, jest do dla mnie ważne)? Czy ktoś z Was, kto ma łuszczycę na głowie miał podobne objawy?
    Niestety na wizytę u dermatologa na NFZ mam zgłosić się za 2 miesiące, a nawet prywatnie jest kolejka na początku sierpnia... Jak pytałam lekarza, to mówił że nie wie czy to łuszczyca, może AZS...
    Zwariuję ;(

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC
    Mieszka w
    Gdańsk
    Poszukaj lekarza z szybszym terminem wizyty, może troszkę dalej. Lepiej znaleźć odpowiedniego specjalistę, który postawi diagnozę. Może trzeba zrobić badanie krwi? Przy łuszczycy Podwyższa się wskaźnik OB . Będzie to już jakimś punktem wyjścia do dalszej diagnostyki.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 20-09-19 o 21:12

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 22 z 22 PierwszyPierwszy ... 12202122

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości