+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 22 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 212
    Nie zarejestrowany
    Guest

Jak skutecznie wyleczyłem się z łuszczycy?

Witam wszystkich Państwa dotkniętych tą chorobą.
    Miałem tą chorobę. Byłem badzo silnie zaatakowany na całym ciele "dosłownie". Nawet oczy - miałem problemy z patrzeniem. Najgorzej było podczas jazdy samochodem, bo wiadomo ,że trzeba bardzo uważać na drodze.
    Najpierw poszedłem do pewnej Pani doktor. Zapisała mi spray Dexapolkort, antybiotyk augmentin ,chlorchinaldin H. Stosowałem to wszystko i w rezultacie stało się jeszcze gorzej. Dostałem łuszczących się plam na całym ciele.
    Trochę się załamałem, ale przeczytałem tak jak Wy w internecie , że dobrze robi naświetlanie UV. To zaczołem się naświetlać. Klapa cały sie poparzyłem od tego opalania. Już to było nie do wytrzymania. Zdecydowałem się iść jeszcze do innego lekarza. No i dobrze trafiłem.

Nie zarejestrowany
    Guest

Jak skutecznie wyleczyłem się z łuszczycy?

CDN:Lekarz zapisał mi encorton, clemastinum oraz maść robioną na bazie hydrocortisonum.
    Dozowanie tabletek nie piszę, bo nie wiem jak stosować do idywidualnych przypadków chorobowych.
    Maścią smarowałem się dwa razy dziennie. Zauważyłem, że natychmiastowo zaczęły znikać plamy i pojawiła się zdrowa miła skóra. Jedynie żle się czułem po Clemastinum (zawroty głowy, ból głowy, niepokój, nadmierne pobudzenie, kołatanie serca). Tak jak pisało w ulotce leku, tak było rzeczywiście. Już nie brałem do końca to clemastinum. Nie wiem kiedy jeszcze to się u mnie pojawi, ale wiem czym to jakoś podleczyć.
    pozdrawiam i życzę sukcesów w pokonaniu Państwa choroby
    DUŻO ZDROWIA

Nie zarejestrowany
    Guest

łuszczyca

zwykła sól i balsam brązujący mi pomaga

Nie zarejestrowany
    Guest

łuszczyca

hej
    własnie z tym trzeba się nauczyć żyć,poprostu
    ja wczoraj opuściłam szpital po 3 tygodniach leczenia i osiągnęłam sukces
    skórę głowy miałąm cała zajętą smarowałąm sie lorindenem A i po 3 dniach łuska zeszła i były tylko różowe plamy więc lekarz zlecił smarowanie laticortem w kremie i pomogło nie ma ani śladu
    na ciele miałąm duże ogniwa zapalne czyli tzw placki -pomogly mi Borna 3% ,Delatar,i mocznikowa potem tylko 2 razy posmarowałąm cygnoliną 1% i zeszło,mam nadzieje że na długo,
    łuszczycę mam od dziecka raz zniknęła na 7 lat potem zaś się pojawiła ,po leczeniu szpitalnym zaś zniknęłą na 5 lat mam nadzieję że teraz po leczeniu w szpitalu da mi spokój na tak dla mnie długi czas,teraz sie ciesze z każdej chwili JA nie mam nic na ciele i mogę nosić jakie chce fryzurywięc warto było być w szpitalu
    życzę wam z całego serca żebyście z NIĄ wygrali na długi czas
    Pozdrawiam Was serdecznie

Nie zarejestrowany
    Guest

Łuszczyca

Mam 12 lat i od ok 1 roku mam łuszczycę. Jest to straszne ale miałam maśc bardzo pomaga a łuszczyce mam na głowie ale mało ta maść jest droga ale bardzo skuteczna mam to po mamie i prababci. Ta maść to Daivobet z LEO bardzo skuteczna polecam i proszę o rady. Maść niestety jest na receptę

Nie zarejestrowany
    Guest

Do Karoliny

Droga Karolino, Jeżeli możesz to skontaktuj się ze mną na mojego emaila ( zjaslar11@wp.pl)
    Ważne.

Nie zarejestrowany
    Guest

pomocy

ja właśnie dowiedziałam się że choruje a łuszczyce...mam 21lat...jestem przerażona...nie wiem co robić...planowałam z chłopakiem ślub, dzieci...a teraz chyba nie zgodzę się na to...nie chcę żeby dzieci się męczyły z tą chorobą...no i mój narzeczony też...jestem załamana...

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC

Do Beaty

Jesteś jeszcze bardzo młoda i wydaje ci się, że łuszczyca to koniec świata. Jeszcze nie wiesz jakie nasilenie choroby będziesz miała. Mój tata od kilkudziestu lat zmaga się z tą chorobą, raz jest lepiej raz gorzej. częściej lepiej. A choroba nasiliła się dopiero po po piędziesiątce. wcześniej strupy pojawiały się sporadycznie. Nie załamuj się!

Nie zarejestrowany
    Guest

na pomoc ;(

witam widze tu rozne wypowiedzi na temat łuszczycy na ciele ale czy ktos mial łuszczyce paznokci -komu co pomogło bo ja juz lecze ponad 3 lata na ciele i paznokci na ciele mi znika solara:/ ale rece moje tzn paznokcie szok prosze o pomoc

Nie zarejestrowany
    Guest

na pomoc:(

to moj meil prosze pisac monia79wero@wp.pl

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 22 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości