+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 45
    Nie zarejestrowany
    Guest

Wady kręgosłupa: skolioza

moja mama miala operacje kregoslupa na odcinku ledzwiowym,operacja trwala piec godzin,lekarze operowali ja 14cm w glab kregpslupa.Nie wiem wlasnie czy mama miala stenoze ledzwiowa,kazdy lekarz wypowiada sie na ten temat inaczej.Nie zrobili jej rezonansu magnetycznego,a tomografie miala robiona dwa iesiace temu.Nic z tego nie rozumie.Mama tracila czucie w lewej nodze i dotego okropny bol,wymioty itp.Teraz biedna lezy w szpitalu.Powiedzcie mi co to za operacja,ktora mogla trwac tyle(a byl usuwany tylko dysk)?

Nie zarejestrowany
    Guest

Operacja

Ja miałam operacje kręgosłupa bo miałam już duże skrzywienie:/ Operację miałam w klinice w Zakopanem. Polecam wszystkim tę klinikę. Bardzo chętnie bym pojechała tam na jakąś rehabilitację Bo bardzo fajnie tam było i ludzie bardzo fajni Pozdrawiam

Nie zarejestrowany
    Guest

przepuchlina kregosłupa

u mojej siostry stwierdzono nie wielka przepukline na kregosłupie została skierowana do kinezysty czy on bedzie w stanie jej pomoc ?

Nie zarejestrowany
    Guest

dysk

jestem po operacji kręgosłupa, szyja.Mam wstawiony inplant byłem operowany w Zakopanem .Na razie jest wszystko OK. Jeśli chodzi o szpital to na prawdę wysoki poziom.

Nie zarejestrowany
    Guest

nie

prosze was nie jedzcie czasami do AM w Bydgoszczy bo takiego syfu i patalachow lekarzy cieszko spotkac ostrzegam!

Nie zarejestrowany
    Guest

Ja tez

Ja tez miałam operacje z zakpcu miałam 17 lat teraz mam 26 urodziłam dziecko oczywiscie przez cesraskei cięcie wazył ponad 4 kiloprzed operacjea miałam 73 i 54 stopnie po 20 pare.teraz wychowuje dziecko i czesto bola mnie plecy ...ale wszystko mozna zniesc i zapomniec dla jednego takiego usmiechu....

Nie zarejestrowany
    Guest

operacja skolioza

miałam operacje kręgosłupa w Swiebodzinie skolioza lewostronna az 104 stopni bardzo ładnie mnie wyciągneli pozostało mi 40 stopni do dziś mam implanta a operacje miałam 1995 na dzień dzisiejszy mam 3 dzieci i jak narazie dobrze sie czuje

Nie zarejestrowany
    Guest

operacja skolioza

miałam operacje kręgosłupa w Swiebodzinie skolioza lewostronna az 104 stopni bardzo ładnie mnie wyciągneli pozostało mi 40 stopni do dziś mam implanta a operacje miałam 1995 na dzień dzisiejszy mam 3 dzieci i jak narazie dobrze sie czuje Pozdrawiam wszystkich

Nie zarejestrowany
    Guest

pomoc

bardzo prosze podajcie mi adres do kliniki w Zakopanym (operacje kregoslupa)

Nie zarejestrowany
    Guest

dysopatia

czeka mnie operacja kręgosłupa nie wiem do jakiej kliniki jechać powiedzcie czy Wrocław jest dobry strasznie się boje pomóżcie

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości