+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 45
    Nie zarejestrowany
    Guest

dysk

operował mi dysk profesor Podgórski 6lat temu i chodze i nie boli

Nie zarejestrowany
    Guest

do Lusi

jakiego miałas garba? ja mam od kifozy piersiowej, boję się, że będzie się pogłębiał, jak załatwiłas operację? czy była refundowana przez NFZ?

Nie zarejestrowany
    Guest

kruszenie lędźwiowe

od osmiu miesiecy cierpie na ten bòl w dollnej okolicy kregoslupa-kosci lędźwiowej,lekarz z pogotowia poradzil mi zeby unikac wysilkòw fizycznych,podnoszenie ciezkich rzeczy itd..... poniewaz juz za 4 dni jade do polski(przebywam za granica w celach pracy) chcialabym sie dowiedziec czegos wiecej od uzytkownikòw tego forum,musze isc do ortopedy?czy potrzebna jest operacja?czy jest to do wyleczenia? PROSZE PODPOWIEDZCIE MI!BLAGAM!

Nie zarejestrowany
    Guest

Laserowa operacja kręgosłupa

Hej szukam dobrej klinik , która przeprowadza laserowe operacje kręgosłupa i najlepiej , żeby była na śląsku. No i chciałabym wiedziec jakie są koszty takiej operacji bo nie należe do NFZ-u. Dzięki z góry

Nie zarejestrowany
    Guest

Pajączek

Jakiś czas temu zauważyłam że często sie garbiłam przy siedzeniu za biurkiem 8 godzin i bolał mnie kręgosłup znajoma poleciła mi Pajączkan po załozeniu go jak sie garbiłam to piszczał i wtedy wiedziałam że się garbię po stosowaniu przez jakiś czas przestałam sie garbic i pamiętam żeby siedzieć prosto.Naprawdę warty polecenia

Nie zarejestrowany
    Guest

operacja kręgosłupa

Idę na operacje do Konstancina drętwieje mi lewa noga mam wyznaczony termin w pażdzierniku.

Nie zarejestrowany
    Guest

konowaly i nieuki

dlaczego lekarze pierwszego kontaktu nie zwracają uwagi na naszą budowe kostna , a jak idziesz do nowej pracy to często wysyłaja na rtg klatki piersiowej a kręgosłup olewają . Bo choroby kręgosłupa to dobry interes dla ortopedów , neurologów i neurochirurg nabijają sobie kasę ,hodując sobie chorych .

Nie zarejestrowany
    Guest
    Agentka... Polecam szpital w Trzebnicy. 2 lata temu miałam tam operacje na kręgosłup. I na szczęście wszystko jest OK. Na początku plecy mnie bolały przy zmianie pogody. Ale teraz nie bolą.

Nie zarejestrowany
    Guest
    bezwzględnym wskazaniem jest nietrzymanie zwieraczów! Wszystkie inne objawy są odwracalne! Co do wepchnięcia "dysku" hmm... bez komentarza...

Nie zarejestrowany
    Guest

propozycje pomocy

pytanie czy wyrokiem w stosunku do skoliozy będzie operacja, prędzej czy później? można to jakoś odwlec? czy ćwiczenia i zabiegi otrzymywane przez nfz moga pomoc? potrzebuje porady w tej sprawie? co myślicie o turnusach rehabilitacyjnych? a może sanatorium co wy na to? szukam poparcia swoich wywodów bo chciałabym ze swoim schorzeniem wybrać sie na wakacje. Jeżeli ni uda się sanatorium nad morzem to chociaż tyurnus rehabilitacyjny?

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości