+ Odpowiedz na ten temat
Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 46 z 46
    TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Oslo
    Spray na hemoroidy - topleadbit.com/s7YV]http://pl.thegemoderm.com
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 06-02-18 o 21:02

KoralovaMonika
    Guest

Zioła mi pomogły

W moim przypadku skuteczniejsze od maści były zioła Procto Vitale, które w 3 tygodnie pozwoliły mi na wygodne i bezbolesne siadanie na krześle Naprawdę. Mi pomógł, mojej przyjaciółce również.

migda
    Guest
    Mi żadne ziółka nie pomagały, cały czas bolało i krwawiło. Dlatego poszłam do proktologa, leczyłam się prywatnie u dr Kucharczyk w szpitalu św. Elżbiety. Szybko udało mi się pozbyć hemoroidów, miesiąc może dwa. Operacja nie była konieczna, starczyło leczenie farmakologiczne. Ale gdybym zwlekała to kto wie czy zabieg nie byłby konieczny

Jakobka
    Guest

Hehe

Jakby tak ludzie od razu do lekarza latali to bysmy stali w kilometrowych kolejkach. Trzeba kurde samemu sie leczyc, szukac rozwiazan. Sama poczytalam o Procto Vitale i naprawde wystarczy zaparzac sobie ziolka, zeby w pewnym stopniu zlikwidowac hemoroidy. U mnie podzialalo! 4 zioła m.in korzeń prawoślazu i rdest ptasi mają udowodnione naukowo wlasciwosci, ktore zwalczaja zylaki odbytu :P

Nie zarejestrowany
    Guest
    Nie ma sie czego wstydzić, tylko po prostu zrobić wszystko, aby ten problem zniwelować ja kupiłam krioaplikator i jestem zadowolona z efektów po stokroć. Uważam, że naprawdę świetnie się sprawdza, jest łatwy w aplikacji i cenowo naprawdę świetnie wychodzi. Mogę z czystym sumieniem polecić śmiało hemorosan.pl no i cena według mnie jest przystępna. No, w końcu za jakość trzeba zapłacić, prawda?
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 15-04-18 o 17:59

Ares227
    Guest
    W moim przypadku stosowanie czopków i maści nic nie pomogło, już myślałam, że będę musiała iść na zabieg, ale ostatnią deską ratunku okazały się zioła Procto Vitale, po 2 tygodniach pieczenia ustały i nie mam już zaparć.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości