+ Odpowiedz na ten temat
Strona 22 z 25 PierwszyPierwszy ... 122021222324 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 211 do 220 z 242
    TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Warto więcej jeść i regularnie bo wtedy przyspiesza przemiana materii mi od kwietnia przy pomocy diety od dietetyka (więcej posiłków zero cukru i i 5 x warzywa i owoce(więcej błonnika, pieczywo tylko rano) zeszło 19,5 kilo. Tak sie przyzwyczaiłam że już nie trzymam rygorystycznej diety i nadal chudnę. Do swojej idealnej wagi brakuje mi trochę ponad 5g. Na przyspieszenie materii polecam też herbatę z pokrzywy i kołdrę z magnesem z Moker.eu
    Jem więcej warzyw i owoców i mam więcej energii, a cukier mi tak zbrzydł(objadałam sie słodyczami) że herbata córki z 1 łyżeczką cukru jest dla mnie jak lukier!
    Ostatnio edytowane przez KOGI ; 14-12-16 o 08:29 Powód: coś jeszcze

Nie zarejestrowany
    Guest

odchudzanie

ja stosowałam samodzielnie różne diety ale bez jakiegoś większego powodzenia albo waga wracała do wcześniejszego poziomu, w końcu uznałam, że najlepiej sięgnąć po pomoc specjalistów i tak trafiłam do dietetyk-belight, Pani Sylwia zaplanowała dla mnie odpowiedni jadłospis jak najbardziej biorąc pod uwagę moje preferencje, do tego dorzuciłam lekkie ćwiczenia i waga zdrowo i systematycznie spadła w końcu w dół

kingaa5
    Guest
    Niezaleznie od tego jakie diety stosujemy, trzeba pamietac tez o odpowiedniej suplementacji. JA stosuje sprawdzone i przebadane suplementy diety z Hepatica. Mają świetne składy, sa z naturalnych składnikow

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC
    Mieszka w
    Warszawa
    moim zdaniem to nie o dietę chodzi tylko o wypracowanie mądrych nawyków żywieniowych, ja się powoli tego uczę, mam wykupiony pakiet dietetyczny w profemedzie gdzie dostałam rozpiskę co i kiedy jeść, uczę się jeść mądrze i zdrowo co mam nadzieję przy okazji wpłynie pozytywnie na spadek kg.

DOMOWNIK FORUM Avatar syluch
    Mieszka w
    Gniezno
    Mądrze dobrana i przestrzegana dieta pod okiem fachowca to klucz do sukcesu. Nie trzeba również zapomnieć o sporcie.

Nie zarejestrowany
    Guest

dieta

To witaj w klubie. Zachęcam do skorzystania z usług pani Sylwii Sobczak-Piżuch. Jest to dietetyk online, więc nie trzeba nigdzie jeździć po gabinetach. Polecam wszystkim gorąco, gdyż uratowała mnie przed miażdzycą, która nieuchronnie się zbliżała. Lekarz powiedział mi, że jak nie zmienię diety to mam ją jak w banku, więc napisałam do pani Sylwii i teraz jestem zupełnie zdrowa i lżejsza o 23 kg!!! Do tego wszystkiego musiałam zastosować właśnie dietę bezglutenową i pani Sylwia mi w tym bardzo pomogła.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Warszawa
    Ja nie jestem przekonana do tych wszystkich diet http://www.biomedical.pl/dieta-i-odzywianie/dlaczego-diety-nie-dzialaja-a5878.html ciągle słyszę od koleżanek, że są na nowych dietach i że tym razem na pewno zadziała i mijają tygodnie i nic się nie zmienia. Czy trzymanie się ściśle diety wgl ma jakiś sens? Przecież na dłuższą metę i tak nie skutkują.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 01-02-17 o 09:27

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Mieszka w
    Warszawa
    Podobno odstawiając mięso można sporo schudnąć.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM Avatar DietetykAnia
    Mieszka w
    wawa
    Ludzie często zapominają, że każdy z nas jest inny! Na jedną osobę zadziała dana dieta na drugą nie. Moim zdaniem głupotą jest korzystanie z gotowców, lepiej poświęcić czas i skorzystać z porad dietetyka który pomoże nam skomponować indywidualną dietę odchudzającą.

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Poczytajcie znaczenie produktów bogatych w błonnik w dietach odchudzających Warto zwrócić uwagę na błonnik w swojej diecie, dzięki błonnikowi wzmaga się uczucie sytości po posiłku, zwiększa wydalanie tłuszczu, opóźnia wchłanianie triglicerydów i glukozy. Poczytajcie o tym na stronie adamed http://adamed.expert/blonnik-na-odch...dchudzajacych/

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 22 z 25 PierwszyPierwszy ... 122021222324 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości