+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 37 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 367
    Nie zarejestrowany
    Guest

Cała prawda o tabletkach na odchudzanie

To PRAWDA,odchudzalam sie,probowalam roznych preparatow,i pomogl dopiero duet diety i cwiczen

Nie zarejestrowany
    Guest

suplementy diety

zgadzam sie z tym kiedyś piłam herbatki odchudzające i niby schudłam . Po odstawieniu ich miałam tak rozregulowany układ trawienny że ponad pół roku sie z tym męczyłam a nie było to przyjemne.

Nie zarejestrowany
    Guest

tabletki

ja piłam kiedyś herbatki. Zero skutków, schudłam i przytyłam z powrotem tyle samo. Teraz próbuję formoline. Tabletki, znacznie ciekawcze i bezpieczniejsze

Nie zarejestrowany
    Guest

Formo

Ja również biorę Formoline. Stosuję je już od miesiąca. Chudnę powoli, ale za to skutecznie. Piję przy tym dużo wody, ale nie odmawiam sobie karkówki z grila

Nie zarejestrowany
    Guest

co robić??

Mam taki problem... Mam 24 lata. Niedawno urodziłam ślicznego synka. Przed ciążą przy wzroście 166 cm ważyłam 54 kg. Po ciąży już 70. Próbowałam się odchudzać, stosowałam diety, ale nic mi nie pomagało. Co prawda schudłam ale znowu przytyłam. Obecnie ważę 67 kg. Muszę zrzucić przynajmniej 10. Czy te nowe tabletki mi pomogą? Mogę brać Formoline? Nie karmię już piersią więc spokojnie coś moge brać.

Nie zarejestrowany
    Guest

walka

ja mam 20kg nadwagi i chcialabym schudnąć ale boję się wziąć tabletek i tak naprawdę niewiem czy po ich odstawieniu nie będzie efekt jojo kiedyś się zawzięłam i schudłam 14 kg ale teraz jakoś niemam chęci na podjęcie takiej walki samotnie

Nie zarejestrowany
    Guest

Formoline?

Zażywam je od kilku miesięcy i nic, a do tego są strasznie drogie... nie warto. Tabletki WSPOMAGAJĄCE ODCHUDZANIE wolę zastąpić silną wolą...

Nie zarejestrowany
    Guest

ja mam pytanie dotyczace ekstraktu z fucusa

od blisko miesiąca łykam tabletki na bazie fucusa....mniej niż zalecana dawka(troszke sie boję)....do tego zmieniłam swoje życie....na zdrowe,niskokaloryczne....light....ale...mimo,zę efekty są widoczne gołym okiem(dosłownie,bo trace na wadze,srednio 1,5 kg tygodniowo,wiele spraw nie daje mi spokoju!szukałam wszedzie informacji na temat tego cudownego focusa...i nic...duzo fajnych praktycznych informacji tu znalazłam,ale żadnych konkretów w mojej sprawie...szczególnie chcaiłabym być świadoma zagrozeń jakie wynikają ze stosowania tego środka....jesli któraś z was moze mi pomóc....dziekuje z góry i podaje adres mailowy sara0006@wp.pl

Nie zarejestrowany
    Guest

herbata a tabletki

bralam kiedys rozne specyfiki na odchudzanie ale to nie dawalo efetkow,chudlam tylko 2 moze 3 kg i pozniej to nadrabialam;] od kiedy zaczełam pić regularnie zieloną herbate firmy tekkanne stracilam naprawde 9 kg co prawda w przeciagu paru miesiecy ale to jest o wiele lepsze niz jakies tabsy! ;] oczywiscie była silowna i co najwazniejsza dieta malych ilosci a 5 razy w ciagu dnia zadnych cukiereczkow,jasnego chleba,tluszczu przestrzegam o piciu zielonej herbaty nie za duzo poniewaz niszcza watrobe i nerki pozdrawiam

Nie zarejestrowany
    Guest

suplementy diety

Ja uważam,że tabletki odchudzające naprawde działają!Mi przyśpieszyły metabolizm i zmniejszyły apetyt no i co najważniejsze schudłam 13kg,co każdy zauwazył

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 37 12311 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości