+ Odpowiedz na ten temat
Strona 17 z 17 PierwszyPierwszy ... 7151617
Pokaż wyniki od 161 do 165 z 165
    Nie zarejestrowany
    Guest

Odchudzanie

A ja niestety na samej diecie niestety nie dawałam radę schudnąć.I gdyby właśnie nie Slimunox to pewnie do dzisiaj borykałabym się z problemem wielkiej wagi.A co do składu nie widzę w nim nic co było by sztuczne same naturalne składniki.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Ja akurat zdecydowałam sie na Slimunox i jestem zadowolona z efektu jaki udało mi się uzyskać. 3 mieswiace czasu i małam taka wagę jak przed ciążą

Nie zarejestrowany
    Guest

Skuteczne

U mnie przy diecie i przy zastosowaniu Slimunox, jeżeli chodzi o średnią miesięczna, to waga praktycznie spadała w miarę wóni, różnice były przy porównyuwaniu tydzień do tygodnia, ale średnia miesięczna się utrzymywała na w miarę stałym poziomie

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Mój tata był bardzo otyły i okazało się, że jedyne co może mu pomóc to założenie opaski na żołądek. Mam nadzieję, że nigdy nie doprowadzę się do takiego stanu, że jedynym wyjściem okaże się poważna operacja.. co do tabletek nie jestem szczególnie przekonany, firmy lubią zarabiać na "aktualnych" potrzebach społeczeństwa. Wolę iść do dietetyka żeby skonsultować z nim dietę i do tego ćwiczenia, bez których nie da się schudnąć..

Nie zarejestrowany
    Guest

Skuteczne

U mnie powrót do wagi trwał 3 miesiace. Byłam na diecie, do tego Slimunox i regularne ćwiczenie. Oczywiście w tym czasie już nie byłam matkę karmiącą

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 17 z 17 PierwszyPierwszy ... 7151617

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości