+ Odpowiedz na ten temat
Strona 12 z 12 PierwszyPierwszy ... 2101112
Pokaż wyniki od 111 do 115 z 115
    ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Jest wiele płyt z nagranymi treningami, które można wykonywać w domu. Więc jeśli nie chcesz chodzić na siłownię to możesz z takich treningów korzystać

Nie zarejestrowany
    Guest
    Brzuszki, przysiady, skłony, pajacyki..Mnóstwo tego jest.. Wystarczy wpisać sobie w google lub na yt i mamy masę poradników, a nawet filmów z całymi, gotowymi zestawami ćwiczeń. Ja wzięłam się za siebie pod koniec 2018 roku i nie żałuję. 20 Kg poleciało a nie robiłam nie wiadomo czego. Po prostu jadłam zdrowo, ćwiczyłam i starałam się dużo ruszać. Pod koniec kupiłam sobie spalacz tłuszczu w Elite Sport Food, bo czułam że metabolizm zwalnia. Serio - wystarczy chcieć

agata_waw31
    Guest
    W wolnej chwili odpalam sobie film z ćwiczeniami w internecie i staram się spalić trochę ekstra kalorii. Dzięki temu mogę sobie pozwolić na jakąś przekąskę, bez negatywnych skutków. Latem odwiedzam hotel Zalesie Mazury, jako że organizują świetne wczasy odchudzające. Grupa była naprawdę sympatyczna i wygadana. Nie było dnia, abym mogla narzekać na nudę, brak ruchu czy atrakcji.

DOMOWNIK FORUM
    Mieszka w
    Gdańsk
    Warto również jak juz ktos zaczal intensywnie uprawic sport, udac się do fizjoterapeuty, zachecam by odwiedzic ortomax.com.pl na pewno doboiora wam tam jakies zabiegi, ktore odciaza wasze cialo Mi bardzo sie przydala wizyta w gabinecie, wiem przynajmniej ,ze mam skolizoe powazna!
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 06-09-19 o 20:58

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Mieszka w
    Rybnik
    Ja dużo dobrego czytałem o ćwiczeniach na drabinkach gimnastycznych. Kiedyś były tylko w szkołach, teraz można zamontować takie w domu. Np. BenchK ma wielofunkcyjne na których można wykonywać ćwiczenia na różne partie ciała. Od kręgosłupa po mięśnie itp.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 12 z 12 PierwszyPierwszy ... 2101112

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości