+ Odpowiedz na ten temat
Strona 10 z 11 PierwszyPierwszy ... 891011 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 105
    Nie zarejestrowany
    Guest

Odchudzanie

Żeby schudnąć trzeba sobie pewne rzeczy przemyśleć.Na samej diecie nie zawsze daje się radę schudnąć.U mnie znaczne zmiany nastąpiły dopiero po wprowadzeniu Foreverslimu.Zmiana diety ruch i tabletki i kilogramy uciekały szybciej.Dzięki Foreverslimowi nie tylko schudłam ale również nauczyłam się jeść tak aby teraz nie martwić się o efekt jo-jo.

Nie zarejestrowany
    Guest

tabletki Foreverslim

Właśnie zaczęłam odchudzanie z Foreverslimem pewnie będzie mi bardzo ciężko przestawić się na dietę i zrezygnować z tego wszystkiego co do tej pory jadłam.Ale jak mus to mus.Muszę schudnąć i koniec.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Dalej nie chcę mi się wierzyć że udało mi się schudnąc.Z nadwagą walczyłam 7 lat bez skutecznie.O Slimunox dowiedziałam się od koleżanki spróbowałam i w końcu mi się udało.Szkoda że tak późno się o nich dowiedziałam bo szczuplejsza była bym dużo wcześniej.

Nie zarejestrowany
    Guest

Odchudzanie

Odchudzanie z Slimunox dobiegło końca.Nie mówię że było różowa bo raz było gorzej raz lepiej ale ogólnie udało mi się schudnąć 11kg.Teraz przyszła pora na zakupy ciuchów w nowym rozmiarze bo naprawdę nie mam co na siebie włożyć.

Nie zarejestrowany
    Guest

Skuteczne

Moim zdaniem nie ma lepszego środka wspomagającego odchudzanie jak Slimunox.Ja w każdym razie jestem bardzo zadowolona

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Warszawa
    Jest proste ale wystarczy chcieć i nie podjadać i mając dziecko można się z nim ruszać podczas jakiejś zabawy

Nie zarejestrowany
    Guest

Odchudzanie

Odchudzanie z Foreverslimem dobiegło końca.Nie mówię że było różowa bo raz było gorzej raz lepiej ale ogólnie udało mi się schudnąć 11kg.Teraz przyszła pora na zakupy ciuchów w nowym rozmiarze bo naprawdę nie mam co na siebie włożyć.

Nie zarejestrowany
    Guest

Foreverslim

Foreverslim wspaniale się spisuje.Przyspiesza przemianę materii przez co wspomaga proces odchudzania.

Nie zarejestrowany
    Guest

FS

Foreverslim są to tabletki na których szukałam bardzo długo.Jestem bardzo zadowolona z ich skutecznośći.Oby tylko nie wystąpił efekt jo-jo.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Nie ma czegoś takiego jak utrata wagi bez wysiłku . No dobra moze i jest . Stres ? ja w wyniku stresu i przyspieszonego trybu zycia zaczełam chudnąć , ale uwierz mi ,ze odbiło sie to na moim zdrowiu . Zmieniłam prace ( chwała Bogu ) i inaczej funkcjonuje . Ale też znowu przytyłam Nie potafiłam się zmobilizowac aż w końcu przez moją koleżankę poznałam bardzo fajnego trenera personalnego . Panią katarzyne Gryko z Białegostoku Mam ułożoną jadłospis treningowy Oraz plan treningowy . Oczywiście wszytsko jest wprowadzane po odpowidniej konsultacji oraz badaniach

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 10 z 11 PierwszyPierwszy ... 891011 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości