+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 19 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 182
    Nie zarejestrowany
    Guest

Co z tymi wyrzeczeniami

mam 157cm wzrostu i wazę 68kg co prawda mam lekką nadwage ale nie widać tego aż tak strasznie lecz już od kilku dobrych lat szukam motywacji która pomogłaby mi zrzucic kilka kilogramów...raz pojawi się silna motywacja ale na krótko zaledwie tydzien a nawet na 3 dni :// czesto wychodze z domu na spacery, które trwają po 3, 4 godziny

Nie zarejestrowany
    Guest

Dieta?

Mam 17 lat mierze 167 cm i waze 48 kg. Ludzie mówią po co się odchudzasz... A ja na to ze po prostu dobrze mi z niedowaga. Rano mocna kawa bez cukru i mleka i papieros w szkole nie jadam śniadan kiedy wracam jem polowe tego co na talerzu i czasami po 3 godz jakaś kolacja...nie jadam dużo tzn tyle co kiedyś. dlaczego? Bo żołądek mi się skurczyl i teraz czasem mam tak ze oczy chcą i dalej sami wiecie... Zjem za dużo i do kibelka z palcem w ustach...nieprzyjemne ale zdarza się czasem. Tym co się odchudzaja życzę szczęścia i wytrwałości. Jeszcze rok temu wazylem 58 kg. Zaczynalem spadać na masie od kad zacząłem pic dużo kawy ( mam niskie ciśnienie) i palić fajki. Wystarczyło 1,5 miesiąca żeby z 56 zejść do 47 kg... Pozdrawiam

Nie zarejestrowany
    Guest

Dieta

Przezaziło mnie to co napisała ta dziewczyna niżej z tymi wymiotami dziewczyno zniszczysz sobie zeby od kwasu zoladkowego ii przełyk. !!!

A co do diety ja schudłam 23 kg trzymalam wage przez 2 lata i teraz jeszcze chce zrzucic 10. Waze teraz 62 kg moim celem jest 52 przy wzroscie 159cm. Dziewczyny podstawa jest jesc 5 posilkow dziennie ale malych posilkow iii o tych samych regularnych godzinach !!! ii oczywiscie cwiczenia ktore sa podstawa w diecie. Ale zeby to wsyztko miało rece i nogi trzeba cwiczyc regularnie najlepiej 5 dni w tygodniu ii oczywiscie cwiczenia areobowe i siłowe by zbudowac miesnie ktore sa odpowiedzialne za spalanie tkanki tluszczowej. Polecam rowzniez wizyte u dietetyka poniewaz bedziecie pewne ze robicie to przedewszytkim zdrowo bo to podstawa. Co jeszcze moge doradzic hm..oczywiscie picie wody tez jest wazne i to oko 2 litry dziennie najlepiej. iii podstawowym bledem ludzi jest to ze sie glodza to nic nie da ,gdy sie glodzicie zwalnia wam metabolizm ii nie bedziecie chudnac wrecz przeciwnie poniewaz gdy zaczniecie jesc jak przed glodowka przytyjecie dwa razy tyle.
    Pozdrawiam.

Nie zarejestrowany
    Guest

zero piwka......

Odchudzanie to przede wszystkim silna wola każdego z nas ,więc postanawiamy z ręką na sercu , REZYGNUJĘ Z PICIA PIWA *alkohol* ZERO SŁODYCZY , ĆWICZĘ SZÓSTKĘ VEIDERA I NIE JADAM KOLACJI i tak moje piękne przez 2 tygodnie -na początek . schudłam sobie z 70kg na 65,5kg i tak pomału do przodu pozdrawima i życzę powodzenia AGA.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Czy te rady to naprawdę odchudzanie "bez wysiłku"? Przecież nie ma żadnych cudownych sposobów na schudnięcie. Trzeba się napocić na siłowni, "oszczędzać" kilokalorie w jedzeniu i czasem przyzwyczaić się do czegoś, co działa ale niekoniecznie smakuje. Ja tak miałam z cudowną czerwoną herbatą, aż znalazłam perfect slim Irivnga. W końcu smakuje, a i działa, bo to czerwona herbata.

LUBIĘ FORUM
    Mieszka w
    warszawa
    Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    Odchudzanie nie jest takie proste jak się wydaje.Jeśli się pracuje, ma się dzieci(ja mam troje),nie ma się nikogo do pomocy...Często odczuwam głód,bo najpierw muszę zadbać o dzieci-dać im np.śniadanko, potem leki-są alergikami-a dopiero póżniej mogę usiąść do śniadania.Mówi się:jedz powoli-w moim przypadku to nie zdaje egzaminu-bliźniaki(2,5 r) ciągle czegoś chcą, albo się kłócą itd.Dlatego każdy posiłek spożywam bardzo szybko lub nawet na stojąco..Nie mogę liczyć na babcię,aby zajęła się wnukami,więc często spożywam posiłki, które są szybkie w przygotowaniu-najczęściej kanapkę lub np jajecznicę, a nie łososia pieczonego,przyprawionego pomidorami i ziołami.Dieta wymaga uwagi i spokoju ,a nie pośpiechu-dlatego dobrze by było gdyby wymyślono jakąś dietę dla zbieganych mam.Dodam też, że dieta jest zawsze kosztowna,bo owoce i warzywa są bardzo drogie w przeciwieństwie do czekoladki czy batonika,który szybko oszuka głód.I co wy na to dietetycy???

A ja Ci powiem tyle że to Twoje wymówki bo jeśli bardzo byś chciała to zamiast oszukiwać się że Ty nie dasz rady to byś usiadła, pomyślała jak to rozwiązać i zaczęła działać ale skoro Ty z góry stawiasz się na straconej pozycji to zapomnij o jakimkolwiek sukcesie w życiu.
    Zobacz Jak Maria S. Schudła Dzięki Tym Produktom ---> http://www.foreverslim.pl

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Mieszka w
    Brzeg
    Dziewczyna jest na dobrej drodze do choroby- do lekarza!!! Odchudzać się trzeba z głową, a już na pewno nie powinny tego robić tak młode dziewczyny... Jak pisano wyżej, wystarczy racjonalne i zdrowe odżywanie się plus ruch. Ewentualnie jakieś suplementy, ale nie w proszkach, tabletkach i innych- NATURALNE, np. niektóre z ziół- http://likemed.com/pl/zio%C5%82a-dla-zdrowia/
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 05-09-13 o 15:44

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM Avatar MariuszRyłko
    Mieszka w
    Szczecin
    W tak młodym wieku, wystarczy sam ruch, byle systematycznie, a jak nie to poczytaj bo dieta makrobiotyczna jest bardzo dobra na tego typu przypadki
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 28-10-13 o 10:09

Nie zarejestrowany
    Guest

...

ja wam powiem tak: po ciąży ważyłam 86 kg przy wzroście167 (w trakcie przytyłam 32). Na wagę złożyło się: jedzenie słodkiego, rzucenie palenia, efekt jojo po nagle przerwanej diecie białkowej. Jak tylko po 3 msc skończyłam karmić zaczęłam tyć!! szybko zadecydowałam znowu o diecie. Na dukanie schudłam 22 kg w 4 msc. wyglądałam już ładnie z taką wagą. Na fazie stabilizacji kiedy to nabawiłam się anemii i dukan znowu musiał być przerwany,powolutku zaczął działać efekt jojo. A więc teraz dieta modułowa. Schudłam 7 kg ale, ze nie ma ułożonej stabilizacji w 2 tygodnie przybyło mi 8...później south beach i znowu jojo. w końcu stwierdziłam, ze nie ma drogi na skróty. ćwiczenia (można puścić sobie chodakowską lub mel b lub po prostu pobiegać czy zapisać się na aerobik, można jeżdzic na rowerze czy mbiegac, a najlepiej wszystkiego po trochu) i odżywianie zgodnie z piramidą żywienia!!! i to nie ma być dieta, przygoda tylko STYL ODŻYWIANIA SIĘ I BYCIA już do końca życia. Mało alko i słodyczy, dużo warzyw, troszkę owoców mięso chgude bez skóry i panierki 2-3 razy w tyg i raz rybka lekkie kolacje, 5 małychposiłków, zero kiełbas i parówek, produkty jak najmniej przetworzone, rezygnacja z białego pieczywa i makaronów a wszystko pełnoziarniste i zgrabna sylwetka gwarantowana. życzę powodzenia!!! P.s uwaga na produkty light- lepiej kupić zwykły jogurt naturalny i uwaga na słodziki- bo to chemia, a najzdrowsze jest jej skrupulatne unikanie.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Ja właśnie ze względu na sporą nadwagę zaczęłam brać Foreverslim .Diety na mnie nie działały a jak już ubyło mi parę kilo ,to niestety w krótkim czasie waga wracała do normy zazwyczaj pojawiał się efekt jo-jo czyli parę dodatkowych kilogramów .Foreverslim na mnie zaczął działać od razu na początku zauważyłam wyregulowanie przemiany materii,potem spodnie zrobiły się luźniejsze.Po trzech miesiącach waga spadła o 14 kg.Do dnia dzisiejszego nie przybył mi żaden dodatkowy kilogram.Polecam szczerz wszystkim chcącym schudnąć.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 19 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości