+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 19 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 182
    Nie zarejestrowany
    Guest

ZŁY sposób na odchudzanie

Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    Mam 17 lat mierze 167 cm i waze 48 kg. Ludzie mówią po co się odchudzasz... A ja na to ze po prostu dobrze mi z niedowaga. Rano mocna kawa bez cukru i mleka i papieros w szkole nie jadam śniadan kiedy wracam jem polowe tego co na talerzu i czasami po 3 godz jakaś kolacja...nie jadam dużo tzn tyle co kiedyś. dlaczego? Bo żołądek mi się skurczyl i teraz czasem mam tak ze oczy chcą i dalej sami wiecie... Zjem za dużo i do kibelka z palcem w ustach...nieprzyjemne ale zdarza się czasem. Tym co się odchudzaja życzę szczęścia i wytrwałości. Jeszcze rok temu wazylem 58 kg. Zaczynalem spadać na masie od kad zacząłem pic dużo kawy ( mam niskie ciśnienie) i palić fajki. Wystarczyło 1,5 miesiąca żeby z 56 zejść do 47 kg... Pozdrawiam
    Dziewczyno, chcesz sobie zrujnować organizm??!! Kawa i fajka zamiast śniadania to najlepszy sposób na zniszczenie żołądka. Nie wspomnę o wymiotach - przecież to początek anoreksji! Koniecznie idź do dietetyka, a nie rujnujesz swoje ciało!

Nie zarejestrowany
    Guest
    Nie ma chyba nic gorszego niż sposób opisany po wyżej.Co z tego że schudłaś skoro za parę lat wrzody żołądka murowane.Wolę jednak bezpieczniejsze metody odchudzania.Mi wystarczyła dieta i tabletki Foreverslim.Schudłam dużo ale w sposób bezpieczny dla zdrowia.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Jeżeli sie odchudzać to na prawdę w sposób zdrowy i bezpieczny.Sama nie muszę i nie musiałam się nigdy odchudzać ale moja koleżanka stosowała właśnie tabletki Foreverslim.I schudła sporo ale z tego co mi wiadomo jest zdrowa i do dnia dzisiejszego nie przytyła.

zajęta
    Guest
    a tam, odchudzanie wcale nie musi być drogie ani czasochłonne. Ważne są konsekwencja i systematyczność. Jem tylko trzy posiłki dziennie: śniadanie z dzieciakami, obiad i kolację (a czasem nie) i nie objadam się słodyczami, ani innymi zapychaczami. Zawsze o tej samej porze. A do tego mam sprawdzoną kawę slim coffee - nie tylko dodaje energii, którą muszę mieć cały czas przy dwójce dzieci, ale zawiera też cykorię i zieloną herbatę, co wspomaga odchudzanie.

GoscNie zarejestrowany
    Guest

Odchudzanie bez problemu

Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    Dziewczyno, chcesz sobie zrujnować organizm??!! Kawa i fajka zamiast śniadania to najlepszy sposób na zniszczenie żołądka. Nie wspomnę o wymiotach - przecież to początek anoreksji! Koniecznie idź do dietetyka, a nie rujnujesz swoje ciało!
    Człowieku jesteś na najlepszej drodze do anoreksji,albo juz ja masz,chcesz kłopotów to tak trzymaj

Nie zarejestrowany
    Guest

Odchudzanie!!!

U mnie najważniejsze jest jedzenie o stałych porach staram się też nie podjadać akurat w tym pomaga mi slim coffee. Biegam też co drugi dzień zawsze rano, i waga się utrzymuję.

Nie zarejestrowanyUla
    Guest
    Ja też szukałam informacji w necie co jest najskuteczniejsze. Fajne opinie miał suplement Slim Coffee, a że lubię kawę postanowiłam spróbować. Ma w składzie różne ekstrakty, smak naprawdę przyjemny i nieco hamuje łaknienie. Sam, by nie dał rady z moją nadwaga, ale z odpowiednią ilością sportu udało mi się schudnąć 7 kg i uważam to za swój prawdziwy, życiowy sukces.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Ładny wynik. A w jakim czasie udało Ci się zrzucić te 7 kilo?

Marek D.
    Guest

bezpieczne odchudzanie

Witam, właściwie to nigdy nie pisywałem odpowiedzi czy zakładałem tematów, ale przypadkiem wpadłem na to forum. Otóż ja podjąłem swą "życiową decyzję" że coś trzeba zmienić, bo źle się działo Pod koniec maja tego roku zacząłem brać zamiennik posiłku pod nazwą RVL. Zaczynając miałem średnio 78kg (momentami dobijałem do 79kg) przy wzroście 168cm -43lata. Po około 3-4 tygodniach spadłem o 4kg co wyglądało zachęcająco, szczególnie, że ograniczałem słodycze, biały cukier na rzecz stevi(stevia jest bez kalorii i chyba najbardziej bezpiecznym cukrem)nie przesadzałem z mięsem, bardziej poszedłem w owoce i warzywa, apetyt stopniowo spadał, ma to sensowne wytłumaczenie w składzie tegoż RVL. Potem ponad miesiąc przerwy(cały czas praca poza granicą Polski, brak dostępu do produktu)dopiero połowa lipca już w Polsce i do teraz regularnie codziennie piję RVL wieczorem zamiast śniadania, czasem także i rano zastępując śniadanie, w Polsce w momencie długiego pobytu poza domem przydaje się szybki RVL, po prostu da się żyć i nie umrzeć, jedząc poza tym w miarę normalnie ale bez przegięcia jak dotąd bywało. W lipcu/sierpniu dobiłem do 71-73kg, od września już normą jest waga w zakresie 71-72kg. z niewielkimi wahaniami wiadomo Wcześniej biegając w mieście nie udało się tego osiągnąć, najwyżej z 2kg w dół i po czasie norma w górę teraz bardziej uświadomiony błędami już wiem dlaczego tak się działo. Oczywiście od ponad roku nie biegam, brak czasu i chęci -jak wielu ma, wiem że sport potrzebny, byłoby wówczas idealnie, ale dobre i to co jest. obecnie nie wyobrażam sobie dnia bez posiłku z RVL-em, bo dzięki temu także poprawiło się zdrowie, odstawiłem dawno temu syntetyczne witaminy i inne apteczne produkty na youtube można znaleźć filmik z Markiem Macdonaldem, którego zapewne większość Polaków kojarzy z pewnego programu kulinarnego w Polsce i spoza granic, ja nie znałem go ale teraz już wiem kim on jest. Tu jest link, gdzie tłumaczy na czym polega błąd przy odchudzaniu i co jest ważne w takim przypadku, ja to uwzględniłem i potwierdzam, że facet całkiem sensownie gada, problemem dla wielu może być zakup tego zamiennika posiłku RVL z racji ceny, ale po przeliczeniu za i przeciw- i tak się opłaca. Oto link, może się komuś przyda: https://www.youtube.com/watch?v=ZrZumKMFHUY
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 04-12-14 o 10:58

Nie zarejestrowany
    Guest

Ela

Cytat Napisał Nie zarejestrowanyUla Zobacz post
    Ja też szukałam informacji w necie co jest najskuteczniejsze. Fajne opinie miał suplement Slim Coffee, a że lubię kawę postanowiłam spróbować. Ma w składzie różne ekstrakty, smak naprawdę przyjemny i nieco hamuje łaknienie. Sam, by nie dał rady z moją nadwaga, ale z odpowiednią ilością sportu udało mi się schudnąć 7 kg i uważam to za swój prawdziwy, życiowy sukces.
    No bardzo ładny wynik, ja piję slim coffee dla utrzymania prawidłowej wagi. Najbardziej mi smakuje Gold Carmel.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 19 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości