+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 44
    Nie zarejestrowany
    Guest

Zmiana nawyków żywieniowych kluczem do chudnięcia

Bardzo mądry artykuł... Jeden z niewielu mówiących prawdę. Wsród tych wszystkich żałosnych "Diet Cud" ciężko trafić na coś takieo pozdrawiam

Nie zarejestrowany
    Guest

uzaleznienie

uzaleznienie od jedzenie jest chyba najgorszym,bo np.uzaleznienie od alkoholu da sie "wyleczyc",jesli mozna uzyc takiego terminu, i wyeliminowac z zycia. A co z jedzeniem? Tego juz z zycia nie da sie usunac.

Nie zarejestrowany
    Guest

odchudzanie to wyzwanie

zgadzam się z menina bonita. Niestety osobiście jestem wzrokowcem uzależnionym od jedzenia:/ Poprostu kiedy jestem zajęta,gdy nie widze i nie czuje jedzonka mogę nie jeść... niestety kiedy nie mam co ze sobą począć, mam zły dzień itd zajadam się bez opamiętania... niestety jedzenie jest moim życiem- jest nagrodą, czy sposobem na wszystko co złe... nie potrafie z tym skończyć ponieważ jedzenie jest wszędzie...

Nie zarejestrowany
    Guest

determinacja

jasne, przedmówczynei może mają rację, ale dopiero jak się zobaczy efekty, to człoweik przekonuje się, ile jest warte odchudzanie. Schudłam rok temu 12 kg przez około pół roku. Zmieniłam styl życia, podniosłam aktywnosć ruchową, nauczyłąm się inaczej jesc. Od 8 m-cy waga mi sie nie zmienia, a jem co chcę, z tym, że z głową. Można się odchydzać i nie odmawiać sobie niczego...

Nie zarejestrowany
    Guest

odchudzanie? nie problem

a ja schudlam 8 kg w ciągu 2,5 tygodnia a obecnie ważę 55kg porzy wzroście 165cm
    wg mnie to nie jest problem trzbea tylko znaleźć w sobie siłę aby przestać podjadać aby jesć powiedzmy najpóźniej o 18.30, no i skonczyc z dużą ilością słodyczy a zamiast tego wcinać owocki. mnie sie udało

Nie zarejestrowany
    Guest

pryszcz

Odchudzanie to mały pryszcz!Trudniej jest skończyć odchudzanie i nie uzyskać efektu jo-jo!Odchudzałam się kilkukrotnie i zawsze powracałam do tej samej wagi lub nawet przekraczałam poprzednią wagę!Tym razem znów podjęłam walkę ale z pomocą dietetyka i wiem,że dopóki nie zmieni się racji żywieniowych to po skończeniu diety waga powróci

Nie zarejestrowany
    Guest

prosze o porade jak mieć błaski brzuch , czy trening wibracyjny pomaga ?

Obecnie waże 89kg, i znów pojawił się problem brzucha .... chcę zaczac diete oraz trening na wibrze , może ktoś mi doradzi ????? pozdrawiam

Nie zarejestrowany
    Guest

Nie Ma Właściwej Diety!

Szanowne blondynki! Przestańcie fantasmagorzyć! Bowiem musicie wiedzieć, iż absolutnie nie ma właściwej diety dla nikogo, kto dziennie nie wybije na pedometrze wyniku 10 tys. I do tego nie dorzuci 0,5 h/day zajęć ruchowych typu FitnesSport odpowiednich do swojego wieku i wydolności! W każdym innym przypadku wasza szczupła sylwetka może się wam tylko przyśnić piękną księżycową nocą! Tak więc pięknych snów i w kolorach, życzę!

Nie zarejestrowany
    Guest

mozna schudnac!

ja w ciazy przytylam 35 kg.faktem jest ze rzucilam palenie, teraz moj synek ma 2latka i 8 miesiecy a ja od jakiegos pol roku waze o 2 kilo mniej jak przed ciaza. fakt ze moj brzuch nadeje sie tylko pod skalpel, acz kolwiek zbil sie calkiem ,calkiem .ja odstawilam slodycze , pilam duzo plynow i to wcale nie wody ,jadlam do 18 i strugalam po 300 brzuszkow dziennie. aha wcale niekarmilam piersia a chudnac zaczelam jak maly konczyl rok .

Nie zarejestrowany
    Guest

Jedzenie to nałóg

Bardzo podoba mi się ten artykuł.Łatwiej jest nam uwierzyć w dietę "cud" niż wprowadzić w życie trwałe zmiany.Znam osobę która się nie przejada,jest ciąge w ruchu i mimo wieku ponad 60 lat ma figurę młodej,zgrabnej kobiety.To moja teściowa.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości