+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 44
    Nie zarejestrowany
    Guest
    Zmiana nawyków żywieniowych jest raczej skomplikowana, bo przecież trzeba się "przestawić" na unikanie niektórych produktów, inne zastąpić mniej kalorycznymi, do tego wysiłek fizyczny. Mogę potwierdzić, że to wszystko razem naprawdę działa. Do tych zmian zaczęłam pić czerwoną herbatę Irving tea spa perfect slim i od lipca ważę o 5 kilo mniej, hurra! czego i wam życzę.

LUBIĘ FORUM
    Mieszka w
    warszawa
    Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    Bardzo mądry artykuł... Jeden z niewielu mówiących prawdę. Wsród tych wszystkich żałosnych "Diet Cud" ciężko trafić na coś takieo pozdrawiam
    To nie tak do końca że wystarczy zmienić nawyk i samo wszystko pójdzie. Trzeba wiedzieć jak go zmienić bo jeśli ktoś zmienia bułki na chleba lub odwrotnie i myśli że schudnie albo pizze na kebaba to bez sensu taka zmiana.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 18-11-14 o 16:39

Nie zarejestrowany
    Guest

Dieta Nykuk, może być początkiem :)

Ja też nie wierzę w żadne diety cud, które sprawią, że w ciągu chwili kilogramy znikną jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Zdecydowanie trzeba zmienić nawyki żywieniowe. Dieta Nykuk,może być takim dobrym poczatkiem, do tego, żeby odżywiać się zdrowo, a jednocześnie z przyjemnością obserwować, jak kilogramki znikają . U mnie widać efekty

CZĘSTO BYWAM NA FORUM
    Mieszka w
    wroclaw
    Zgadza się, dlatego ja wszystkim polecam sięgnięcie po pomoc specjalisty. http://lionfitness.pl/program-odchudzanie.htm
    Dietetycy nie są aż tacy drodzy, a pomogą nam zmienić nawyki żywieniowe. Dadzą nam lekcje co i w jakiej ilości jeść by być zdrowym, a przy okazji schudnąć.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 30-10-14 o 15:41

Nie zarejestrowany
    Guest

Prawda

Ja chodzę do placówki przy Garncarskiej 4 w Krakowie - nie trafiłam tam sama, znajomy lekarz mi go polecił, ponieważ miałam poważne problemy zdrowotne spowodowane moją tuszą. Dieta została mi dobrana indywidualnie, pomoc fizjoterapeutów była także istotna. Teraz wracam do życia, a wyjście do ludzi nie wiąże się z dyskomfortem.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Schudłam i zmieniłam nawyki żywieniowe dzięki kuracji z tabletkami Foreverslim.Schudłam a dzięki zmianą jakie wprowadziłam potrafię do dnia dzisiejszego utrzymać wagę.Dla mnie to jest olbrzymi sukces bo nigdy wcześniej na żadnej diecie nie udało mi się schudnąc aż tyle.

Nie zarejestrowany
    Guest

czy mogłabyn si z Tobą skontaktować ?

Czy mogła bym się z Tobą skontaktować mój adres apiskorska19@wp.pl będę wdzięczna. pozdrawiam.
    Schudłam i zmieniłam nawyki żywieniowe dzięki kuracji z tabletkami Foreverslim.Schudłam a dzięki zmianą jakie wprowadziłam potrafię do dnia dzisiejszego utrzymać wagę.Dla mnie to jest olbrzymi sukces bo nigdy wcześniej na żadnej diecie nie udało mi się schudnąc aż tyle.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 03-11-14 o 15:05

Nie zarejestrowany
    Guest
    Witam. Z pomocy dietetyka skorzystałam w lipcu zeszłego roku. Udało mi się schudnąć 20 kg. Zmieniłam nawyki żywieniowe i jestem dumna z siebie. Od 8 miesięcy moja waga utrzymuje się a jem można powiedzieć wszystko na co mam ochotę, oczywiście w odpowiednich ilościach i co ważne mam stałe pory jedzenia. Teraz wiem, jak ważne są nawyki żywieniowe. Warto je zmienić aby móc normalnie funkcjonować. Pozdrawiam i polecam pomoc dietetyków. Nie warto stosować drastycznych diet !

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Mieszka w
    Wrocław
    jasne, przedmówczynei może mają rację, ale dopiero jak się zobaczy efekty, to człoweik przekonuje się, ile jest warte odchudzanie. Schudłam rok temu 12 kg przez około pół roku. Zmieniłam styl życia, podniosłam aktywnosć ruchową, nauczyłąm się inaczej jesc. Od 8 m-cy waga mi sie nie zmienia, a jem co chcę, z tym, że z głową. Można się odchydzać i nie odmawiać sobie niczego...
    Jestem tego samego zdania tylko zdrowe jedzenie zapewni zdrową sylwetkę i siły. Wymiatacze wolnych rodników oleje z pierwszego tłoczenia lniany zielonynurt. czy konopny błonnik witakny to są rzeczy o których zapomnieliśmy, zastępując je coca colą.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM Avatar mamazone
    Mieszka w
    Warszawa
    Najlepiej takie zmiany wprowadzać stopniowo a nie wszystko na raz. Najpierw regularne jedzenie, a później stopniowo zmieniać dietę na zdrowsza. Bo jak tak wszystko na raz to można sobie tylko większej biedy narobić.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości