+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: Oczyszczająca dieta kapuściana

Nie zarejestrowany
    Guest

Oczyszczająca dieta kapuściana

od tzw diety Kwaśniewskiego, naszego exprezydenta??

Nie zarejestrowany
    Guest

kłamstwo

to kłamstwo ze odciąża wątrobę kto choć trochę ma problem z wątroba radze nie jeść tej zupy!!!!

3. Kwas foliowy. Dieta bogata w kwas foliowy - zasady Trening ze skakanką – jak skakać, żeby schudnąć? Błędy żywieniowe, które sprawiają, że ODCHUDZANIE jest nieskuteczne Dieta orkiszowa (wg św. Hildegardy) - zasady i efekty diety orkiszowej
    Nie zarejestrowany
    Guest

totalna bzdura!

Jeśli ktoś ma problemy z wątrobą i inne problemy gastryczne,doskonale na własnej skórze odczuł ,czym jest kapusta,jak potrafi zaszkodzić.
    Jak mozna takie kłamstwa publikować,to nie rozumiem.

Nie zarejestrowany
    Guest

kapusta wiosną

Jeszcze jedno. Czy ktoś zastanawiał się jak została wyhodowana kapusta
    teraz? Ile tam jest herbicydów ,ile toksyn różnego rodzaju?
    Gdzie tu zdrowie?

Nie zarejestrowany
    Guest

ludzie czytajcie ze zrozumieniem

piszą że odciąża ŻOŁĄDEK a wątrobę odtruwa; nie odwrotnie; a to delikatna różnica z tego co się orientuję; pozdr

Nie zarejestrowany
    Guest

rewelacja!!!!

stosowalam ta diete ale nie trzy ale piec dni i jestem zachwycona wroce do niej na pewno!!!!!chcialam oczyscic sie przed inna dieta a w rezultacie w zupelnosci wystarczyla mi ta:-) schudlam 8 kilogramow nawet nie wiedzialam kiedy...jadlam ta zupe bez przerwy ...a kilogramy znikaly. jestem zachwycona kazdemu polecam

Nie zarejestrowany
    Guest

najlepsza dieta to mniej jeść lub dobrze poprowadzona głodówka z jedzeniem ewentualnie ryżu .

Przeszłam taką 15 dniową dietę w rewelacyjnym Ośrodku Discimus i schudłam 12 kilogramów i nie powracam to poprzedniej wagi już 2 lata,a jem dość długo.Poza tym moja skóra wygląda świetnie, nie mówiąc już o wyglądzie

Nie zarejestrowany
    Guest

Dieta kapusciana

4 dzien diety...zupa niesmaczna , waga ani drgnie w dol, wrecz przeciwnie idzie w gore. Stosuje sie do dokladnych zalecen.Wiec prosze mi nie wstawiac bajeru, ze po tygodniu chudnie sie 8 kg.

Nie zarejestrowany
    Guest

kapuścianka

Ja wlaśnie zaczęlam moją diete od kapuścianki która stosowałam 7 dni, od tego dnia minęlo już 7 miesięcy i waze o 21 kg mniej, do starych nawyków juz nie wróciłam , dzis czuje sie młodsza ładniejsza. naprawde warto zmienić nawyki żywieniowe i zwracać uwage na to co sie spożywa ,, pamiętajcie jemy po to aby żyć a nie żyjemy po to aby jeść.,, zycze wszystkim wytrwałości w walce z nadwagą .

Nie zarejestrowany
    Guest

mnie bolal brzuch

ta zupa to dobra ale nie dla wszystkich.Mialam bole brzucha,wzdecia,rzwolnienie-radze uwazac-moze watrobe mam chora,o czym nie wiedzialam.Pomogla herbata rumianek+mieta.

+ Odpowiedz na ten temat

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości