+ Odpowiedz na ten temat
Strona 12 z 13 PierwszyPierwszy ... 210111213 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 121
    DOMOWNIK FORUM Avatar syluch
    Mieszka w
    Gniezno
    płaski brzuch to w duzym stopniu sprawa hormonów. sa kobiety ktore maja taki a nie inny poziom hormonow i chocby nie wiem co robily zawsze beda mialy nieco wystajacy brzuch....

Nie zarejestrowany
    Guest

FS

Mi właśnie dzięki Foreverslimowi udało się zrzucić nadmiar kilogramów.Wcześniej żadne inne specyfiki o podobnym działaniu nie przyniosły takich efektów jak Foreverslim

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Mieszka w
    Białystok
    wywalić gluten z diety i plaski brzuch murowany

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Gliwice
    Ja mam własnie taki brzuch wystający chociaz juz nie jestem otyła. I za nic nie mogę się go pozbyc.

Nie zarejestrowany
    Guest
    a ja polecam darmowe konsultacje online u p. Sylwii Sobczak-Piżuch, akurat można do niej napisać. Piszcie póki jest darmowe.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM Avatar Dysmara
    Mieszka w
    Warszawa
    Ja różne ćwiczenia w domu wykonuje i to pomaga jakoś super diety nie stosuje ale też nie objadam się wielce jakimiś fast foodami. Wystarczy mniej wiecej wiedzieć co się je i znać umiar ćwiczenia to tylko dodatek ja sobie wyrobiłam taki nawyk że rano robię różne ćwiczenia i 15-30 min zależnie od wolnego czasu wchodzę na domowy rowerek.

brzusi
    Guest

brzusiek

dużo ćwiczeń ruchu,brzuszków i dieta szczególnie taka gdzie sa warzywa, mnostwo owocow i zboza. Dodatkowo zaczelam juz biegac. a w gole zaczynalam od detoksykacji organizmu w porozumieniu z lekarzem. stosowalam detoks koktajlowy wsparty kuracja dicopeg 10g zeby uniknac zaparc, a jednoczesnie pobudzic jelita. schudlam juz 4 kg dla mnie to duzo a przede wszystkim ze juz nie mam takiego balonikowatego brzuszka

loviss
    Guest

trening abt

moj sposob na plaski brzuch to trening ABT o ktorym dowiedzialam sie ze strony https://adamed.expert/ jak sie potem okazalo jest dobry takze na uda i posladki wiec to trening, ktory doceni kazda dziewczyna. Trzeba sie starac, bo bez starania nie ma efektow !!!
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 18-07-17 o 09:32 Powód: spam

vercia61
    Guest

Abt

faktycznie ten trening ABT z Adamed Expert który poleciłeś jest dobry. Zaczęłam dopiero 2 dni temu, ale fajnie się ćwiczy i mam nadzieje, ze systematyka przyniesie efekty. Chce juz schudnac...

Nie zarejestrowany
    Guest

hej

Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie?
    Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką?
    Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić?
    Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl
    Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja.
    Podejście, które o lata świetlne wyprzedza konkurencje!
    Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko!
    Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl
    który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie!
    Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało!
    Pokaż na co Cię stać i wejdź na www.igortreneronline.pl !

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 12 z 13 PierwszyPierwszy ... 210111213 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości