+ Odpowiedz na ten temat
Strona 16 z 16 PierwszyPierwszy ... 6141516
Pokaż wyniki od 151 do 158 z 158
    Nie zarejestrowany
    Guest

Odchudzanie

Ja odchudzanie wspomagane Foreverslimem mam dawno za sobą a rezultaty utrzymują się do dzisiaj.Szczerze powiem że zaczynając kurację wcale nie spodziewałam się aż tak spektakularnych efektów.Spokojnie dzięki tym tabletką można schudnąć 17 kg a to jest bardzo dużo.

Nie zarejestrowany
    Guest

Odchudzanie

Moje zdanie jest troszkę inne.Bo dieta i ćwiczenia powinny być podstawą odchudzania ale cały proces można jeszcze wspomóc dobrymi tabletkami takimi jak Slimunox.U mnie właśnie połączenie diety ruchu i Slimunox dało znakomity efekt w postaci 13 kg mniej.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Moim zdaniem Slimunox to jedne z najlepszych tabletek na odchudzanie jakie są na rynku, zarówno pod względem skuteczności w działaniu jak i bezpieczeństwa.

Nie zarejestrowany
    Guest

Odchudzanie

U mnie jeżeli chodzi o walkę z nadwagą idealnym rozwiązaniem okazało się zastosowanie Slimunox.Po tym jak zdecydowałam się brac te tabletki to waga praktycznie spadała z dnia na dzień

Nie zarejestrowany
    Guest

Jakie tabletki na odchudzanie

Na mnie Foreverslim działał praktycznie od samego początku .Z jego pomocą schudłam bardzo dużo. Czułam się bardzo dobrze nawet miałam więcej energii.W mojej ocenie jeden z lepszych specyfików dostępnych bez recepty.

Nie zarejestrowany
    Guest

Tabletki

Dla mnie bardzo ważne jest to że Foreverslim skutecznie hamuje u mnie napady głodu a to zawsze było dla mnie koszmarne.Po za tym waaga spada regularnie.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Soczi
    650 kalori dziennie? Przecież to męczarnia. Polecam ćwiczenia, 2000 kalorii i jakiś suplemencik który ci pomoże. W 2 tygodnie zrzucisz myśle nawet ponad 2/3 kilo. http://nplink.net/eN5sm3Bh mi to pomagało z odchudzaniem.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 02-05-17 o 09:06

Nie zarejestrowany
    Guest

Tabletki

Moim zdaniem Slimuinox to jeden z najlepszych środków wspomagających odchudzanie. W 3 miesiace udało mi sie pozbyć 14 kilogramów nadwagi

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 16 z 16 PierwszyPierwszy ... 6141516

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości