+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 25 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 247
    Nie zarejestrowany
    Guest

odchudzanie

Witam wszystkich serdecznie, ja dobry rok temu postanowiłam, że się odchudzę.Rozpoczęłam dietę od siedmiodniowej znalazłam w Internecie. Potem wyjęłam wagę i zaczęłam ważyć wszystkie produkty które jadła. Na stronie internetowej ww1.dieta.pl jest kalendarz w który się wpisuje ile ważysz, co zrobiłaś ( wszystkie czynności + intensywna gimnastyka 1 godz pedałowania na rowerze stacjonarnym, lub prace na działce), i co zjadłaś i samo liczy kalorie. Robiłam to zawsze o 17.30 ponieważ jak przekroczyłam 1000 kcal to nie jadłam kolacji piłam wodę mineralną niegazowaną. Ostatni posiłek jak zostały kalorie to jem o 18.00 i nic później i piję 1,5 l wody. Efekt 13 kg mniej i nie przytyłam a minęło już 13 miesięcy już nie muszę ważyć to co zjem, bo się już przyzwyczaiłam i stało sie to moim style życia. pozdrawiam

Nie zarejestrowany
    Guest

Każdy jest dla siebie najlepszym dietetykiem

Uważam że każdy najlepiej wie co jemu osobiście pomaga schudnąć a co powoduje że tyje, tylko problem w tym że nie każdy ma chęć podporządkować się właściwemu rytmowi własnego organizmu. Mi na przykład pomaga nie przesycanie się, nie jedzenie przed snem oraz nie jedzenie słodyczy. Zawsze najciężej jest mi zacząć się do tego stosować ale kiedy już minie pewien czas to wcale nie mam takiego dużego apetytu, nie chce mi się jeść wieczorem i przestaję mieć ochotę na słodycze. Najgorsze jest dla mnie jedzenie kiedy mnie ktoś częstuje albo kiedy są święta i "trzeba" zjeść wszystkiego po trochu no i te przeklęte słodycze. To mnie rozstraja i wtedy znów zaczynam "źle" jeść.

Nie zarejestrowany
    Guest

Każdy jest dla siebie najlepszym dietetykiem

Uważam że każdy najlepiej wie co jemu osobiście pomaga schudnąć a co powoduje że tyje, tylko problem w tym że nie każdy ma chęć podporządkować się właściwemu rytmowi własnego organizmu. Mi na przykład pomaga nie przesycanie się, nie jedzenie przed snem oraz nie jedzenie słodyczy. Zawsze najciężej jest mi zacząć się do tego stosować ale kiedy już minie pewien czas to wcale nie mam takiego dużego apetytu, nie chce mi się jeść wieczorem i przestaję mieć ochotę na słodycze. Najgorsze jest dla mnie jedzenie kiedy mnie ktoś częstuje albo kiedy są święta i "trzeba" zjeść wszystkiego po trochu no i te przeklęte słodycze. To mnie rozstraja i wtedy znów zaczynam "źle" jeść.

Nie zarejestrowany
    Guest

hannab

hej. odkąd pamiętam to zawsze miałam ten sam problem. jedyne 5 kg, które były moim wiecznym utrapieniem. każdy mi tłumaczył, że w dłuższym czasie, ale skuteczniej. nie stosowałam sie do tego. efekt chciałam widzieć od razu, tym bardziej, że robi się coraz cieplej...a ja nie mogę pozwolić sobie na spódniczkę mini. zaczęłam stosować sie do rad. na razie nie widzę rewelacyjnych efektów, ale czuje sie o wiele lepiej, potrafię opanować też apetyt a wiadomo, że na dłuższą metę będzie to skuteczne. życzę powodzenia w wytrwaniu, pozdrawiam

Nie zarejestrowany
    Guest

Mi sie udalo!!!

Panie glowa do gory!Mi sie udalo!Nigdy nie bylam gruba czy otyla,raczej "nabita".Kupilam sobie rower stacjonarny.Zaczelam od 30 minutowej jazdy.Stopniowo zwiekszalam czas treningu.Ograniczylam slodycze ktore uwielbiam.Zaczelam jesc rozsadnie,nie przejadam sie.Nie jem po 19.Staram sie wiecej ruszac nawet w domu np.jesli jest cos do zrobienia to, to robie nie czekam na innych.Wyznaje zasade:"dzialanie wrogiem myslenia".Myslenia o podjadaniu Dodam tez ze moje treningi wspomoglam zakupionym w sportowym sklepie specyfikiem na "spalanie tluszczu".Aktualnie udalo mi sie pozbyc prawie9kg!!!Czuje sie swietnie.Nauczylam sie samo kontroli,5-6 razy w tygodniu jezdze na rowerku ok.80 minut.Nie przytylam i nie mam efektu jo-jo!Ruch,ruch i jeszecze raz ruch to zloty srodek!!No i rozsadny sposob odzywiania sie!To dziala i zachecam wszystkich by sie nie poddawali!pozdrawiam!

Nie zarejestrowany
    Guest

schudlam 65kg!

Panie moje uwierzcie w siebie!zdrowa dieta,aktywnosc fizyczna i konsekwencja i kazda z Was potrafi,czego ja jestem najlepszym dowodem! moj e-mail arsvita.eu@gmail.com

Nie zarejestrowany
    Guest

Moja zaklęta waga

Odchudzam się pod opieką dietetyka ,przestrzegam jadłospisu i tak nie chudnę trwa to już 8 m-c i niech ktoś mądry mi powie dlaczego,zaznaczam nie podjadam.

Nie zarejestrowany
    Guest

Odchudzanie

Drodzy czytelnicy. Te wszystkie rady o regulanych posilkach, kontrolowaniu spozywanych kalorii, niepodjadaniu miedzy posilkami, piciu wody i wzmorzonym wysilku fizycznym, na pewno sa skuteczne ale czasmi to niewystarczy. Ja choruje na niedoczynnosc tarczycy i pomimo przestrzegania kazdego z powyzszych punktow zrzucanie kilogramow przychodzi mi z ogromnym trudem. Jednak nie jest to niemozliwe. Pozdrawiam wszystkich, ktorzy borykaja sie z tym samym problemem co ja. Pamietajcie,ze: Spadająca kropla wody i najtwardszy granit z czasem wydrąża, wiec regulane cwiczenia i zdrowe odzywianie na pewno przyniesa niesamowite wyniki.

Nie zarejestrowany
    Guest

nie chudne

odchudzalam sie juz mnostwo razy ale zawsze chudlam teraz jest inaczej bo nie chudne biegam malo jem i nic jedynie kiedy nic nie jem to wskazowka wagi spada ale nie trwale co robic mam165 i waze 78 koszmar

Nie zarejestrowany
    Guest

zazdroszcze wam kobiety.. ciala

usilnie staram sie przytyc. jem wszystko. to co chce, kiedy chce, ile chce.. a jednak pomimo usilnych staran, nie moge przytyc. mam male piersi, malusia dupke i nogi jak patyki( nie chodze w spodniczkach, nie opalam sie na plazy, nie chce sie kochac przy swietle.. nawet nie chodze na tance( chce wygladac jak kobieta!!!!

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 25 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości