+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 62

Temat: Dlaczego nie mogę schudnąć

Nie zarejestrowany
    Guest

ja chodzę na siłownie

A ja drogie koleżanki 4 lata temu ważyłam 95 kg a mam 35 lat i taka waga utrzymywała mi sie ok 5 lat.i właśnnie 4 lata temu wziełam sie za siebie.Rower ,czerwona herbata ,zero chleba i kolacjii,Po 2 latach 64 kg z utrzymując SIE WAGĄ!!!!!!Przez rok .A póżniej wypadek peknięta trzustka i 54 kg .Wygladałam jak trup.Teraz mimo diety trzustkowej i codziennych 1 godzinnych poceń aerobowych na siłowni 78 kg i mimo wysiłków nic nie spada waga.Może któraś z Pań mi powie gdzie tkwi problem???Z jednej strony fajnie było być 64 kg. trzydziestką,

Nie zarejestrowany
    Guest

najważniejsze jest zmienic kilka zasad

w ciągu 2 miesięcy schudłam ok. 8kg, odchudzam się razem z tata, który schudł w tym czasie 13 kg. najpierw zastosowaliśmy tygodniowa dietę kapuścianą, potem 3 tygodnie normalnego odzywaniania, ale oczywiście zamiast białego pieczywa - ciemne, zamiast oleju - oliwa z oliwek, wszytko chude, albo odtłuszczone, nawet mleko. nie używam masła do smarowania pieczywa - ewentualnie chudy twarożek. potem zastosowaliśmy 2 tygodniową diete kopenhaską, jest dość drastyczna, ale da sie wytrzymać, teraz w miare normalnie się odzywiamy. jedzenie dzielimy na 4 posiłki: śniadania, przekąska, obiad i kolacja. ostatni posiłek do godz. 18. i nie jadamy prawie wale ziemniaków i makaronów, zamiast tego - ryż, kasza gryczana, warzywa na patelnię. i bardzo ważny jest tez ruch, to bez wątpienia pomoże utrzymać wage i schudnąć. pozdrawiam

3. Waga a nawyki żywieniowe - jak nocne podjadanie wpływa na wzrost wagi Czy otyłość zależy od FLORY BAKTERYJNEJ przewodu pokarmowego? ZESPÓŁ METABOLICZNY: leczenie. Jak walczyć z zespołem X? Niebezpieczna otyłość brzuszna u mężczyzn
    Nie zarejestrowany
    Guest

:(

Ja nie potafie schudnac.. mam okropny brzuch... tlustu i oblesny, brzuydze sie siebie ...

Nie zarejestrowany
    Guest

odchudzanie

ja próbowalam róznych sposobów dieta kopenhasaka nic może 1kg,dieta z wyłaczeniemj produkt,ów na alergie pokarmowa w-wa Vimed,przez 3 m-ce moze 2kg jestem załamana poradżcie coś

Nie zarejestrowany
    Guest

Nie chudnę

Jem naprawdę 3 małe posiłki, W pracy jestem zabiegana. Również ćwiczę w domu godzinę dziennie a nie mogę schudnąć. Kiedyś mi się udało schudnąć 30 kilogramów lecz po 5 latach przytyłam 7 kilogramów. Teraz waga stoi w miejscu a wskazówka ani drgnie. Co robić?

Nie zarejestrowany
    Guest

chce schudnac :( .....

chciala bym schudnac lecz nie moge bo czesto podjadam miedzy posilkami .......ograniczylam sobie jedzenie slodyczy przez miesiac nie jadlam ich lecz dalej wrocilam do jedzenia i ciagle tyje mam dosc pomocy

Nie zarejestrowany
    Guest

Moze ktos mi doradzi...?

Ja od prawie dwoch tygodni sie odchudzam. codziennie zazwyczaj jem tylko sniadanie, pije ok 2litry wody dzinnie, czasami zjem tez jeszcze cos innego ale dokladnie sprawdzam ile ma to kcal. I NIC MI NIE UBYWA!!! nadal mam tyle samo cm w biodrach, brzuchu, waga nie spada.... Nie wiem czemu (((

Nie zarejestrowany
    Guest

Do Oli

Ja jestem na diecie od 4 stycznia dokladnie 9 miesiecy jadam trzy posilki dziennie i schudlam ponad 20 kg a do tego od 3 miesiescy cwicze co dzien po godzinie oprucz niedzieli chociaz w niedziele tez czasem.odrazu nei zgubisz tego musisz byc cierpliwa!!A teraz mam pytania do czytelnikow mam problem bo od jakis 2 miesiecy stoje w wadze a caly czas jestem na tej diecie dzieki ktorej schudlam ponad 20 kg co wy na ten temat myslicie??

Nie zarejestrowany
    Guest

chudne w oczach!!!!

Witam Kobitki!w lipcu urodzilam synka podczas calej ciazy przytylam 13kg,odchudzam sie od 2 tygodni moja poczatkowa waga to 73.3kg teraz waze juz 66.8kg jem sniadanie 2 kromki wazyz szynka i serkem twarogowymdo tego kilka lisci salaty i 1 pomidora a pozniej jade juz na samych owocach i udalo mi sie juz schudnac 6 kg chcialabym wazyc 62kg!!!Najwazniejsze jest to aby sie psychicznie nastawic i nie ulegac pokusom mi z poczatku bylo bardzo trudno bo jeszcze nie dawno jadlam slodycze kilogramami a obiady(obfite)po godz18!Zycze Wam samozaparcia!!!!!

Nie zarejestrowany
    Guest

Odżywianie mózgu glukozą, a energia życiowa organizmu.

Dla mnie skuteczne wynikowo iest tzw. ŻYWIENIE RACJONALNE; wg: IRL KRAKÓW.
    Działa dla wszystkich organizmów.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości