+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 37 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 364
    Nie zarejestrowany
    Guest

Czy Meridia to cudowna pigułka na odchudzanie

Sama jestem osobą otyłą. Niedawno zdecydowałam się na podjecie tak poważnego kroku jakim jest zażywanie Meridii. Na samym leku się nie kończy - dochodzi do tego zmiana diety i zwiększenie aktywności fizycznej. Chcę być szczupła za wszelką cenę ponieważ bycie grubym w dzisiejszym świecie jest bardziej bolesne niż wada serca czy nadciśnienie. Grubych nikt nie lubi, nie szanuje, nie chce. Taka jest prawda. Współczesne media kreują wizerunek kobiety młodej i pięknej bo SZCZUPŁEJ! To więc naturalne, że każda nastolatka czy kobieta dąży do tego by wyglądać idealnie, aby sprostać wymaganiom stawianym przez innych. Mam nadzieję, że Meridia będzie tym co w końcu pomoże mi schudnąć, wyjść z cienia i otworzy drogę do normalnego życia, w którym będę miała takie same prawa jak ludzie szczupli.

Nie zarejestrowany
    Guest

cudowna tabletka na odchudzanie

Ja też uważam że warto. Zanim jednak dostałam pierwszą receptę przeszłam serię badań. Oprócz pobierania krwi przez 3 dni zarówno rano jak i o 16.00 miałam zrobione absolutnie wszystkie badania. Wszystko po to aby sprawdzić jaka jest przyczyna tycia (14 kg rocznie). Meridię biorę 3 miesiąc. Nie mam żadnych skutków ubocznych. Schudłam 8 kg nie mając czasu na ćwiczenia. (praca, 2 dzieci).Jestem pod stałą opieką lekarską i 3 razy w tygodniu kontroluję ciśnienie. W tym czasie miałam anginę i dostałam antybiotyk o nazwie:Klacid i informację, iż ponieważ wchodzi on w interakcję z cyklosporyną na ten czas lepiej odstawić meridię co też uczyniłam. Po skoczonej kuracji antybiotykowej zrobiłam badania i znowu wcinam ten cudowny lek. Piszę o tym by ostrzec osoby przed braniem meridii bez kontroli lekarskiej, a jednocześnie polecam bo naprawdę działa.

Nie zarejestrowany
    Guest

daj znać czy zadziałało barbasia

ja sie właśnie zastanawiam nad tym lekiem... nie do końca jestem zdecydowana ale też chciałabym schudnąć masz racje że ludzie bardziej cenią szczuplejszych niż tych grubszych. To nie wporządku ale trudno.... napisz prosze czy te tabletki działają i ile schudłaś i w jakim czasie

Nie zarejestrowany
    Guest

merida

Nie zawsze działa, na mnie nie zadziałato wcale!!!! Co wywołało duże zdziwienie lekarzy. Można kurację zastosować jeden raz w życiu!!! za drugim już napewno nie zadziała. Jest droga ok. 400 zł za 30 tabl.- 1 miesiąc.

Nie zarejestrowany
    Guest

nie ma cudów!

Te wszystkie cudowne specyfiki to zwyczajne czary-mary działające na naszą wyobraźnię i kieszeń.Trzy razy więcej ruchu i trzy razy mniej jedzenia to naprawdę genialny sposób na wszelkie problemy z nadwagą!!!Sprawdziłam to na sobie .Chudnę od 0,80 dkg do 1,20 dkg tygodniowo i już nie chcę nawet słyszeć o żadnych cudownych "wspomagaczach"

Nie zarejestrowany
    Guest

meridia

A ja brałam meridie (może dlatego na xxx nie działała, bo brało meride:P ) brałam 5 miesięcy, brałabym nadal gdyby nie to że źle wpływła na sprawnośc intelektualna, że tak się pieknie wyrazę miałam "zawieszki" dziury w pamięci itd, meridie odstawiłam 6 tygodni temu, jestem bardzo zadowolona!! gdyby nie skutki uboczne- brałabym pewnie dalej- nie miałam problemu z odstawieniem, meridia po prostu zchamowała moj ogromny apetyt!! ale nie znaczy, ze wcale nie musialam się kontrolować-jednak bylo mi znacznie łatwiej i szybciej czułam sytość, MERIDIA dla mnie- REWELACJA! juz nie kupuję ciuchów w działąch z rozmiarami od XL do ....... gdzie zawsze wchodziłam z lekkim wstydem- teraz robie zakupy w drugiej-"mniejszej"- czesci sklepów. i czuje sie rewelacyjnie!! Ja akurat meridię polecam! no i oczywiście troche ruchu i trochę samodyscypliny-bo meridia nie zrobi za Was wszystkiego

Nie zarejestrowany
    Guest

jakie 400 zl za Meridie???

Co Ty wypisujesz? Chyba, ze stosowalas ja kilka lat temu. Teraz kosztuje ona od 50 zl do 115 zl w zaleznosci od apteki, ja place 50 zl w Aptece Kwiaty Polskie za nią. Biore od 2 tygodniu i zgubilam 3 kg. Nie jem prawie nic.

Nie zarejestrowany
    Guest

do Iwonki

Iwonka, podaj adres tej apteki od Meridii, dyiki

Nie zarejestrowany
    Guest

do gpaulinki - adres apteki

Bardzo prosze, Plac Wolnosci %, Belchatow, Apteka Kwiaty Polskie, Meridia 10 kosztuje 49,99 zl, a Meridia 15 kosztuje 59 zl.

Nie zarejestrowany
    Guest

Plac Wolnosci 5

Plac Wolnosci 5 mialo byc. Mysle, ze w calym kraju w Aptekach Kwiaty Polskie sa te same ceny, poszukaj w swojej okolicy takiej Apteki.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 37 12311 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości