+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 37 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 364
    Nie zarejestrowany
    Guest

nadmiar kg

wszystkim z BMI w powaznej nadwadze lub otylosci polecam sprawdzic, czy nie maja cukrzycy. bo cukrzyca to jedno z powazniejszych powiklan nadwagi i otylosci. u mnie niestety ja wykryto, najpierw ryzyko otylosci, ale bylo za pozno i doszlo do cukrzycy. podjelam leczenie i w 7 miesiecy zgubilam 18 kg, niemal bez samokontroli i zmuszania sie do czegokolwiek. po prostu wskutek lekow na cukrzyce szybciej sie nasycam jedzeniem. jesli chodzi o diety - oczywiscie, warto odstawic piwo, pizze, slodycze, chipsy itd. ale. u mnie najlepsza metoda jedzenia jest jesc wylacznie wtedy, kiedy czuje glod, a nie kiedy pora lub powinnam i wylacznie tyle, zeby sie najesc, a nie przejesc. i jeszcze jedna wazna sprawa. owoce sa zdrowe, ale wylacznie w malych ilosciach [ok. 20 dag dziennie], bo zawieraja fruktoze - bardzo szybko wchlanialny cukier. warzywa niektore [kukurydza, kabaczek, brokuly, fasola, groch] sa napakowane skrobia wiec jesc tez z umiarem. badajcie poziom cukru we krwi. pozdrawia

Nie zarejestrowany
    Guest

Merida

Czy stosowanie tych tabletek przynosi porządane efekty????

Nie zarejestrowany
    Guest

meridia- trucizna

bralam meridie tydzien, teraz juz wiem ze to najgorsza trucizna jaka moze byc!!, radze wam niebierzcie!!, gdy zaczelam zarzywac meridie czulam sie dziwnie lekko, i to mi sie podobalo,kilka dni pozniej zaczelam sie duzic, mniewalam zawroty glowy, niemoglam zlapac powietrza, pewnego dnia, wieczorem bylam sama w domu, zaczelam sie dusic tak bardzo ze stracilam przytomnosc, znalazlam sie w szpitalu, mam zniszczony organizm, i to po 7dniach stosowania!! niebadzcie glupie tak jak ja bylam!! pracujcie nad swoim cialem za wczasu, i nie trujcie sie swinstwami!

Nie zarejestrowany
    Guest

meridia

gdzie mozna dostac meridia.I czy mozna go kupic bez recepty.A ile kosztuje

Nie zarejestrowany
    Guest

i wy to chcecie brac?

boze drogi ,,przeczytalam o tej meridii..toz od samego tekstu slabo mi sie robi..ludzie ja kiedys tez malam nadwage, wazylam 70kg przy wzroscie 158..zmienilam razdykalnie sposob zywienia..zero tluszczy, sporadycznie mieso..duzo ryb owocow, warzyw..waga spadla szybko..dzis waze 55kg..ciut sobie przytylam bo wazylam 52..przestancie sie truc..a juz ta meridia to dla mnie szok

Nie zarejestrowany
    Guest

i wy to chcecie brac?

boze drogi ,,przeczytalam o tej meridii..toz od samego tekstu slabo mi sie robi..ludzie ja kiedys tez malam nadwage, wazylam 70kg przy wzroscie 158..zmienilam razdykalnie sposob zywienia..zero tluszczy, sporadycznie mieso..duzo ryb owocow, warzyw..waga spadla szybko..dzis waze 55kg..ciut sobie przytylam bo wazylam 52..przestancie sie truc..a juz ta meridia to dla mnie szok

Nie zarejestrowany
    Guest

meridia

meridia to trucizna i według mnie powinna być wycofana ze sprzedazy! po 10 dniach stosowania wpadłam w taką depresje ,że nikomu nie życzę,sama siebie nie poznawałam,dziewczyny nie bierzcie tego świństwa!!!!!!!co z tego że zmniejsza łaknienie jak skutki uboczne są dla zdrowia zabujcze wystarczy poczytać ulotkę.

Nie zarejestrowany
    Guest

meridia

meridia to trucizna i według mnie powinna być wycofana ze sprzedazy! po 10 dniach stosowania wpadłam w taką depresje ,że nikomu nie życzę,sama siebie nie poznawałam,dziewczyny nie bierzcie tego świństwa!!!!!!!co z tego że zmniejsza łaknienie jak skutki uboczne są dla zdrowia zabujcze wystarczy poczytać ulotkę.

Nie zarejestrowany
    Guest

Mysle ze warto!

Meridie stosuje dwa tygodnie.Dostałam recepte na nia od lekarki która leczy mi tarczyce .mam nadwagi 25 kg jeszcze dwa tyg temu wazyłam 88kg w tej chwili waze 83przy tym chodze dwa razy dziennie na spacery i ograniczyłam jedzenie z tym ze jem prosto i co wazne regularnie.Jesli chodzi o skutki to miewam kołatania serca i strasznie sie poce jestem lekko poddenerwowana,ale to tylko przez chwilke do 3-4godz po zazyciu leku.Nie czuje głodu, mam wstret do słodkiego.Polecam !Chociaz zdaje sobie sprawe z tego kazdy ma inny organizm,lek na kazdego podziała inaczej!

Nie zarejestrowany
    Guest

nie warto!!!!

prubowałam kiedyś odchudzać się z podobną pigułką również na bazie amfetaminy. to jest okropne świństwo .Nie daj boże zajśc w ciążę podczas brania tej pigułki nie gwarantowałabym iż urodzi sie w pełni zrowe dziecko

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 37 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości