+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 97
    Nie zarejestrowany
    Guest
    Funia78 - prosimy o adres. Trzymamy kciuki za Panią i Męża!!!!

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Od początku odchudzania już prawie 5 kg mniej!!! Ale się cieszę, a już miałam chwile zwątpienia,w reklamach tylko wafelki, deserki...
    Wzięłam się ostro za dietę - regularne posiłki (codziennie o tej samej porze), niskokaloryczne, dużo wody niegazowanej, zielona herbatka, jabłka. ostatni posiłek najpóźniej o 18, ale często jest to tylko jakiś owoc.
    Na początku ciągle byłam głodna, ale teraz organizm się przyzwyczaił. ufff mam nadzieję, że dam radę :lol:

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Zagruba dasz radę ,trzymam kciuki .Ja od swoich okrągłości odjęłam już następne pół kg. Też nie jestem pewna ,czy zwytrzymam ,bo ta zima taka długa ech.....
    w razie czego wspierajcie mnie również ok?

No to ja teraz przechodzę mały kryzys..... zawsze pochłaniałam ( jadłam to za mało powiedziane :? ) kg słodyczy. Teraz cierpię na ich brak a jeszcze bardziej męczy mnie jak mam córce otworzyc jakiegoś batonika ops: Do tego od paru dni zastój wagi bo organizm się zbuntował... ciężkie dni mam przed sobą :?

Mieszka w
    Skierniewice
    Witajcie!
    No i stało się!
    Rano na wadze 106,50 kg!!! Od 4.01.2010 r. jest mniej o 5,5 kg!
    Nareszcie też moje "otoczenie" zaczęło zauważać, że jakbym się zmniejszała?
    Zakładałam, że w miesiąc będę chudła 5 kg i jest to możliwe!
    Jednak muszę przyznać, że bez chromu organicznego nic by z tego nie było, ponieważ po raz pierwszy od wielu lat w trakcie odchudzania nie ssie mnie z głodu i nie mam napadów "wilczego głodu", co zawsze było moją zmorą i wielokrotnie kończyło moje męki odchudzania. Teraz, tak jak wspominałam wcześniej, jestem tylko troczę osłabiona, ale to nic! Najważniejszy jest efekt!
    Pierwszy miesiąc mam za sobą i jestem pełna optymizmu i nadziei na kolejne z podobnym wynikiem!
    Pragnę, żeby ta moja straszna waga odeszła w niebyt i już nigdy nie wróciła!
    Serdecznie pozdrawiam i życzę wytrwałości, a także gratuluję wszystkim odchudzającym się!!!
    Ps. Przede wszystkim zastosowałam dietę MŻ

Ja też zastosuję dietę MŻ -najlepsza na świecie

A ja się boję, że za szybko to u mnie leci! w przeciągu 2 tygodni straciłam 4 cm w talii, niby się cieszę, ale wszyscy mi mówią, że to niemożliwe :shock:

Nie zarejestrowany
    Guest
    ja waże tylko 55 kg ale mam duży brzuszek dwa miesiące temu urodziłam a brzuch nie spada tylko się powiększa co mam zrobić poradzcie mi coś :cry: :?:

Mieszka w
    Skierniewice
    Witam!

Niezbyt ciekawe wieści, waga znów stanęła i rano było 106,40 kg. Przez tydzień pół kg w dół albo w górę, aż chwilami zaczynam się denerwować.
    Z drugiej strony 5,5 kg mniej od 04.01.2010 r., to przecież nie tak mało?
    Ale już 7 lutego więc czekam aż się ruszy bardziej!
    Pozdrawiam serdecznie!!
    Ps. Oczywiście cały czas trzymam dietę MŻ! :shock:

Mieszka w
    Grodzisk Mazowiecki
    Hejka
    U mnie dziś 81, 5 kg, waga sie trzyma ale niedzielne pokusy w postaci ciasta kuszą, oj kuszą .... Zjadłam mały kawałeczek, ale potem dzielnie pomaszerowałam na stepper . Ciuchy robią sie luźne, ale to normalne i bardzo się cieszę z tego.
    Powodzenia i wytrwałości życzę

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości