+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 13 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 124
    WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC

do krzykaczy

To że imbir, rybi tłuszcz i ostre przyprawy podkręcają metabolizm to fakt. Ci co to negują nie mają pojęcia o żywieniu. Milena: jazda na rolkach jest dobra

Nie zarejestrowany
    Guest

białko+warzywa+owoce+woda miner.+witaminy+otręby+Ćwiczenia

Schudłam 13 kg. jedząc chude mięsko i wędlinę oraz (mleko z płatkami ,otrębami i powidłami śliwkowymi z rodzynkami). Do mięska dużo warzyw. Ćwiczonka pomogły zrzucić wiszący brzuch po porodzie,no i mam jędrne ciałko. Polecam. Dodam ze oprócz witamin nie biorę żadnych wspomagaczy bo karmię. Liczy się zdrowe jedzenie, kolacja znikoma lub wcale i duuuuuuużo ruchu. Nie polecam głodzenia bo wystąpi jojo gdyż organizm się zbuntuje...Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Nie zarejestrowany
    Guest

Ostra papryka

Napewno ostra papryka pomaga schudnąć sama wiem po sobie .
    2 kg w 2 tyg (jesli nawet jest to woda to teraz to już tylko będzie się spalał tłuszczyk.)
    Niestety nie każdy jest w stanie ją pożerać tak jak ja.
    Są pewne skutki uboczne przy wydalaniu ale tylko na początku

Nie zarejestrowany
    Guest

dieta

ja schudlam 6 kg w ciagu 3 tygodni balam sie ze chudniecie w tak szybkim temie spowoduje ze zaraz po zakonczeniu diety spowoduje efekt jojo ale nie przez 1,5 roku nie tylam i jadlam slodycze.Moja dieta polegala na jedzeniu posilkow w odstepach 3 godzinnych i jadlam tyle ile miesci mi sie w dloni nie bylo tego duzo ale dalam rade pozatym przez caly czas trwania diety nie jadlam slodyczi i cwiczylam codziennie oplacalo sie polecam efekty sa znakomite

Nie zarejestrowany
    Guest

gosiaaa i jej dieta

gosiaaa,
    a co jadlas zazwyczaj? a czego nie jadlas?
    pozdrawiam

Nie zarejestrowany
    Guest

Super artykuł

Witam. W ciąży duzo przytyłam bo była zagrożona.leżałam i jadłam . A teraz wziełam sie za siebie i schudłam już 5kg w 4tygodnie na podanych wskazówkach w artykule wyżej. To naprawdę działa.gorąco polecam.i apsolutnie się nie głodzę ,jem 5 razy na dzień.

Nie zarejestrowany
    Guest

dietetycznie poprawnie

@Mira - maratończycy biegają w nieforsownym tempie + stosują odpowiednią dietę, dlatego nie są grubi. Podnoszenie ciężarów także do chudnięcia się nie przyczyni - chyba, że potrafisz z tkanki tłuszczowej zrobić tkankę mięśniową? ale z tego co wiem, to tylko Jezus przemieniał wodę w wino...
    @lulajka - nagromadzenie bzdur? kobieto, zacznij więcej czytać może i wtedy się wypowiadaj... eeech
    Artykuł jest jak najbardziej poprawny, jeśli chodzi o informacje dot. przyspieszenia przemiany materii i taki sposób odżywiania zdecydowanie pomaga w zrzuceniu zbędnych kg i/lub utrzymaniu prawidłowej figury.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Jeśli mowa o poprawie przemiany materii to jak dla mnie najlepsze są otręby- co dzień rano na śniadanko polecam!

LUBIĘ FORUM
    Mieszka w
    warszawa
    Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    Nie wiedziałam o takim działaniu ostrych przypraw, wypróbuję. Artykuł bardzo mnie zaciekawił, przeczytałam jednym tchem, a teraz do dzieła jeszcze zdązę przed wczasami coś poprawić!
    Ale też same przyprawy nie pomogą jeśli będziesz się karmić fast foodami czy innymi śmieciowym jedzeniem.
    Przyprawy to tylko taki dodatek który wspomaga ale same w sobie nie sprawią że od razy będziesz szczupła
    Zobacz Jak Maria S. Schudła Dzięki Tym Produktom ---> http://www.foreverslim.pl

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Miałam problemy z metabolizmem i schudnięciem zwłaszcza po ciąży. Zaczęłam ćwiczyć i jeść trochę inaczej (lżej) i troszkę pomogło ale nie do końca i koleżanka namówiła mnie na nowość w odchudzaniu. Poszłyśmy i już po zabiegu w slim expres ubyło mi 2 cm z brzuszka i faktycznie tak jak pani mówiła poprawił się metabolizm. Czuję się świetnie, byłam jeszcze 2 razy i efekt jest zadowalający, dalej ćwiczę, zmieniłam jedzenie i jestem zadowolona.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 13 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości