+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 26 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 260
    Nie zarejestrowany
    Guest

Jak zeszczupleć ładnie i szybko?

oki ...ale te hantle to--- po ila kilo...... 10 na początek...? Ha aaa napewno nie więc.....!!!!!!!!!!
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 09-02-15 o 10:30

Nie zarejestrowany
    Guest

zeszczupleć ładnie i szybko

ej, nie śmiejcie się, tylko ruszcie po hantle do sklepu sportowego; są 1kg i 1,5 kg z takimi hantlami ćwiczą dziewczyny na fitnes

Nie zarejestrowany
    Guest

jak szybko schudnąć

mam 53 lata otyłość brzuszną-monopauza wzrost 156cm waga 76kg proszę poradżcie

Nie zarejestrowany
    Guest

Do pani Joli

Radziłabym zmianę stylu życia- zdrowa dieta bogata w warzywa, owoce, zamiana mięsa wieprzowego na drobiowe i duuużo ryb, lekostrawne posiłki oraz wiecej ruchu: b. dobre będzie chodzenie np. z obciążnikam na ręce i nogi (można je kupić w sklepie sportowym, gdzie sprzedawca powinien doradzić pani jaką wagę wybrać na początek i jak ją stopniowo zwiększać). Polecam też regularne (najlepiej codzienne) robienie brzuszków- ich liczę należy stopniowo zwiększać. Potrzeba do tego wytrwałości, ponieważ na trwałe efekty pracuje się miesiącami, ale na prawdę warto. Jeśli nie ma pani psa to można się zastanowić nad jego kupnem/przygarnięciem- rasę można dobrać do charakteru (małe psy są zazwyczaj b. ruchliwe i świetnie sprawdzają się podczas spacerów). Warto tez poradzić się farmaceuty i dobrać preparat wspomagający odchudzanie, na początek najlepszy będzie taki o działaniu oczyszczającym. Życzę wytrwałości i pozdrawiam.

Nie zarejestrowany
    Guest

Trudno schudnąć

Trudno mi uwierzyć we wszelkie diety.Z jednej strony mówi się że nie tyje sie z niczego i to jest niby logiczne ale nie zawsze tak jest.Od długiego czasu ograniczam się bardzo w jedzeniu juz nie ma z czego zrezygnować.Rano jedna mała kromka chleba z jakimś serem z gorzka kawą w obiad zawsze jedno danie skromne np. kawełek ryby,czy innego chudego mięsa surówki buraczki,kapusta pekinska Na kolację podobnie jak na śniadanie.Nie dojadam nie jem słodyczy.Mam 54 lata wzrost 162 a waga 84 kg.niewiadomo z czego.No może z ta gimnastyką nie jest najlepiej.Woda zatrzymuje mi się w organizmie,puchną nogi choć badania mam niby dobre.Jestem bezradna.

Nie zarejestrowany
    Guest

Ewa "trudno schudnąć"

Moja rada to zbadać sobie hormony u endokrynologa no i cukier. W tym wieku mogło dojść do rozregulowania gospodarką hormonalną - szkoda zdrowia!

Nie zarejestrowany
    Guest

Nie rozumiem....

(w 3 punkcie) Nie rozumiem jak ja mam nogi skżować w kostkach???

Nie zarejestrowany
    Guest

Hej mam taki problem...

Hej mam taki problem;/
    Jestem Dorota i mam 12 lat, i warzę 72kg, bardzo chciałabym być szczupła....
    Tylko niewiem co zrobić by mieć idealna linię....;/
    proszę pomuszcie mi jakoś.....

Nie zarejestrowany
    Guest

Jak to jak???

Normalnie, siedzisz i i stopy krzyżujesz, już chyba jaśniej nie da się napisać, jak nie rozumiesz to spytaj kogoś kto jest nieco szybszy w myśleniupeace i powodzenia w ćwiczeniach!

Nie zarejestrowany
    Guest

:)

Hej Dorota z kąd jesteś?
    Ja mam 13 lat i chodze na jogging.Możemy biegac razem.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 26 12311 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości