+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 26 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 260
    Nie zarejestrowany
    Guest

wzrost waga wiek .

mam pomysł aby każdy kto sie wpisze napisał swoj wiek wzrost i wage . wtedy będzie mozna łatwiej okreslic i pomóc innym w pozbyciu sie paru kilo .
    mam 14 lat , 180 wzrost i 80 kg . moim celem jest 64 kilo , płaski brzuch , szczupłe oda i wąska tali . co polecacie ? z góry dzięki .

Nie zarejestrowany
    Guest

jak szybko schudnąc

pani Jolu mam bardzo podobny problem mam 52 lata wzrost 162 i ważę 70kg bardzo chciałabym schudnąc chociaż 6 kg .wiele razy już próbowałam się odchudzi ale brak mi wytrwałości czy ktoś mi może pomóc

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC

Do Marioli

Proszę zadać to pytanie ekspertowi. Lista specjalistów znajduje się na górze strony głównej poradnika.

Nie zarejestrowany
    Guest

Jakie ćwiczenia i dieta pomagają schudnąć na pupie?

Chciałabym schudnąć na mojej pupie poprzez regularne ćwiczenia i dietę- jaką proponujecie??
    z góry dziękuję

Nie zarejestrowany
    Guest

Lek jest prosty i w miarę tani

Dziewczyny, chodźcie regularnie na basen. pływajcie 1-2 godziny co dwa dni. Byłam gruba, teraz mam ładny brzuszek, nogi i łapki Naprawdę działa!

Nie zarejestrowany
    Guest

Do pani Mariolii

Witam.Mam 17 lat. Mam 166 cm wzrostu i waze 54 kg.Do tego mam strasznie grube nogi.Bardzo bym chciała miec proporcjonalna sylwetke i chudsze nogi.
    Ograniczam jedzenie.Sniadanie-kromka chleba, obiad-jedno danie, nie jem kolacji...Tak jest od pewnego czasu.I nie widze zadnych efektów. Co mam robic?

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC

do ewel

Wcale nie jesteś gruba!

Nie zarejestrowany
    Guest

Skuteczne odchudzanie

Mam 15 lat, około 158cm wzrostu i ważę 45kg. Ze swojej wagi jestem zadowolona, chociaż ważyłam 53kg jeszcze w zimie. Jak schudłam 8kg w tak krótkim czasie? Najpierw zaczęłam ćwiczyć. Znalazłam w gazecie (Poradnik Domowy) zestaw bardzo dobrych, skutecznych ćwiczeń. Do ćwiczeń dołączyłam codzienne spacery + dietę. Ale nie żadną "dietę cud", bo takich nie ma. Poprostu trochę ograniczyłam jedzenie, słodyczy już nie jem wogóle. Staram się jeść 5 razy dziennie, przede wszystkim warzywa i owoce. Jeśli mam czas to jak najczęściej wsiadam na rower, albo biegam. Efekt murowany, mówię Wam )

Nie zarejestrowany
    Guest

:****

A ja mam 170 m wzrostu i ważę 78.....
    Co mam zrobić żeby schudnąć???

Nie zarejestrowany
    Guest

jak szybko schudnac

sluchajciee !!! od niecalych 2 tyg stosuje diete 1000kalorii do tegoo dodalam sobie codziennie 1500 skokow przez skakanke popoludniu i 1000 skokow wieczorem,ruch na swiezym powietrzu;P:Pi schudlam juz prawie 4kgnie jem zadnych slodyczy ,nie uzywam masla ,pije sama wodee i nie slodze potrawstaram sie jesc -5 posilkowpolecam diete 1000kalori

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 26 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości