+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 26 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 260
    Nie zarejestrowany
    Guest

okragla pupa

hej!czy ktoraś z was wie jak szybko zrzucic troche tluszczyku z pupy i ud.niestety mam pupe troche latynoską a w tym kraju ostatnio rzeczy robia dla kobiet bez wypuklości z tyłu!

Nie zarejestrowany
    Guest

mam 15 lat i nadawge nie wiem co robic!!!

mam 15 lat i nie wiem co zrobić z nadwaga wszyscy się zemnie wyśmiewają mam tego dość! może ktoś mi poradzi co mam zrobić aby chociaż schudnąć 4 kg bardzo was proszę pomóżcie mi !! piszcie na e-mail agniesia5-14@o2.pl

Nie zarejestrowany
    Guest

Mam 12 lat!!!!

Mam 12 lat i ważę przy wzroście 165 cm 67 kg!
    Jeszcze 1 kg i nadwaga ;(
    POMOCY JAK MOGĘ SZYBKO zrzucić 10 kg ??
    Moja idealna waga właśnie to 57 kg czekam na szybką odp. na email jakastamjusta@o2.pl

Nie zarejestrowany
    Guest

Chce miec miejszy tylek

Mam 13 lat. Nosze rozmiar spodni 26/32 i chcialbym miec miejsze co nie co i to jak najszybciej bo duzo osob mi mowi ze mam za duzy jak moge zmalec tam pomozcie mi nie mam brzucha a ni nic zero tluszczu tylko troche szeroki...

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM

pomocy

witam
    mam grube uda i celuit poradźcie mi coś na niego bo już nie wiem co mam zrobić. Jeśli chodzi o ćwiczenia to mam duży problem z kolanami i nie mogę ich przeciążać. pomocy!

Nie zarejestrowany
    Guest

może pływanie?

Jeśli nie możesz przeciążać zbytnio kolan, to myślę, że pływanie byłoby dla Ciebie dobrą opcją. Tylko musiałabyś to robić stosunkowo często i regularnie (powiedzmy 3 razy w tygodniu). A jak już będziesz pływać (często i regularnie! to możesz dołożyć sobie jako suplement l-karnitynę (ja stosuję akurat Direct), która w połączeniu ze sportem przyśpieszy spalanie zbędnego tłuszczu Polecam, u mnie działa!

Nie zarejestrowany
    Guest

poraccie mi

mam 17 lat ,ok. 178cm wzrostu i ważę 60 kg nie wiem jakie cwiczenia robic aby schudnąc z brzucha, ud i pupy.? musze powiedziec ze wydaje mi sie ze ciagle tyje (

Nie zarejestrowany
    Guest

proszę o radę

Mam 22lata i ważę 70kg wzrost 156.
    Dwa lata temu urodziłam córeczkę i nie mogę od tamtej pory schudnąć a naj bardziej chciała bym mieć mniejszy brzuch!

Proszę o radę skuteczną dla mnie

Nie zarejestrowany
    Guest

Pomóżcie

Witam ! Mam 14 lat i bardzo chciałabym schudnąć z pupy , nóg i brzucha , ponieważ zbyt nie podoba mi sie moja figura . Ważę 53 kg i to mi się nie podoba ;/ Jeśli macie jakieś pomysły to bardzoo bym była wdzięczna o pomoc. Mój e-mail : swirek96@o2.pl

Z Góry Dziękuje :*:*
    Pozdrawiam.
    Klaudia

Nie zarejestrowany
    Guest

Jak schudnąć 20 kg?

No właśnie. Mma 15 lat, przy 154 cm wzrotu ważę 71 kg, chociaż nie widać mi brzucha, za to tyłek mam straszny i te uda :/ Co zrobić, żeby jak najszybciej schudnąc te 20 kg, bo już nawet starzy mi przygadują, że ejstem gruba :/ Tylko mam problemy z sercem(wrodzone zwężenie aorty nadzastawkowe i zwężenie zastawki dwudzielnej), więc nie mogę się też przemęczyć tymi ćwiczeniami... Proszę odpiszcie

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 26 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości