+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 12 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 119
    Nie zarejestrowany
    Guest

ok:)

jestem od kilku dni na diecie bialkowej.. trwa ona miesiac i jestem bardzo zadowolona poki co z efektow nie czuje sie zmeczona ani glodna jak na innych dietach.. nie gloduje sie, a z chleba bardzo latwo idZie zrezygnowaac nawet jak sie je je 5 razy dziennie bo nie ma czasu na posilek goracy... wiec uwazam ze w koncu uda mi sie, dopiero kilka dni a juz tak dobrze mi idzie.. odchudzam sie od 13 roku zycia, minelam bulimie cos jeszcze, ale nie bede gadac o tym. chce powiedziec ze ta dieta daje mi to co inne nie daja.. goraco polecam!

Nie zarejestrowany
    Guest

jak z tymi napojami

do kazdego posiłku ma byc szklanka soku czy przez cały dzien wypic do posiłkow szklanke soku???

Nie zarejestrowany
    Guest

Dobra

Jestem tydzien na diecie i na razie nie widze wiekszych efektow bo co mozna widziec po tygodniu
    Czy ktos wie ile mozna stracic na tej diecie ?

Nie zarejestrowany
    Guest

do ani

i co jesz tego dorsza i te watrobki?? ja jestem od 2 dni na diecie he

Nie zarejestrowany
    Guest

Proponuję...

Dobrą dietą białkową dla sportowców i nie tylko jest dieta "Protal" dr Pierre Dukana. Również nie czuje się głodu, a jest nieco mniej restrykcyjna. Stosuję ją po namowie znajomego, który w ten sposób schudł 15 kg. Nie jest to dieta krótka. Przeznaczona jest dla tych, którzy nie chcą mieć efektu jojo oraz chcę czuć się dobrze. Dla sportowców jest ona idealna. Razem ze znajomym regularnie ćwiczymy na siłowni i efekty są widoczne już po miesiącu. Polecam.

Nie zarejestrowany
    Guest

Do Kasi

Tak jadlam watrobki a dorsza zastapilam tunczykiem w sosie wlasnym.Jednak trafil mi sie urlop i wrocilam do dawnego sposobu odzywiania (jak to zwykle bywa na urlopie Ale od dzis znow zaczynam i mam nadzieje, ze ty,m razem odniose sukces Pozdrawiam serdecznie...

Nie zarejestrowany
    Guest

DIETA CUD - jak schudniesz wg tych wskażówek, to będzie cud

Witam, ten artykuł pojawił się gdzie indziej, i w tamtym miejscu napisałem to, co poniżej.a tu tylko wklejam

Zasadniczo nie zwykłem komentować różnych wypowiedzi osób, które chcą radzić, ale do końca nie widzą o czym piszą. Droga Pani, dzienna dawka białek dla dorosłej, zdrowej osoby wynosi 1g/1kg masy ciała, tymczasem w pani przepisie są dni gdzie biało jest na poziomie 61g!!! Przy diecie bogatej w białko poziom spożywanego białka powinien wynieść około 2g/1kg masy ciała. Ilość spożywanej wody powinna przekroczyć 2,5-3L ( nie licząc płynów typu kawa herbata ).
    Dalej przyglądając się diecie, ma Pani zamiar skutecznie zniechęcić do białego sera, który tak nawiasem mówiąc ma mniej białka niż ser żółty. Tak, tak droga Pani, ser żółty ma więcej białka!. Ponadto zapomina Pani o produktach typu groch, soczewica, soja, ryż, przecież dobre węglowodany są bezcenne dla metabolizmu tłuszczy
    Mistrzostwem świata jest kolacja, która jest o podobnej kaloryczności jak obiad!!! Nie wiem wg jakich zasad układa Pani ten jadłospis, ale moje 7 dziecko wie, że kolację należy jeść lekką. Ilość posiłków tez przeczy logice, bo powinno się jeść często ( co 3-4 godziny ), ale mało
    Uważam, że Pani dieta to DIETA CUD – bo jak się na niej schudnie to będzie cud
    Michał MAJCHAL Bartkowiak

Nie zarejestrowany
    Guest

dieta wysokobiałkowa

podobno skuteczna

Nie zarejestrowany
    Guest

dieta

czy wy wszyscy powariowaliscie? lepiej poczytajcie Tombaka

Nie zarejestrowany
    Guest

stosuje ją od dwóch tygodni

Schudłam 1 kg. To niewiele, ale uważam że posiłki są bardzo smaczne i obfite, a się chudnie.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 12 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości